Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firma

kamera-ile-kirmadan-su-kacagini-bulan-firmalar-307

Bina içinde veya bina dışı su kaçakları can sıkıcı bir olaydır. Eskiden evimize ya da işyerlerimize gelen tesisatçılar, su kaçağını tespit edeceğim diye, komple kırım işlemi yaparak bizlere bir sürü sıkıntı yaratırlardı. Üstelik tahmini fikirler yürütülerek yaptıkları işlemde, su kaçağını bulamayıp ardında bir sürü iş bırakarak çekip giderlerdi. Bir de çevreye verdiğimiz rahatsızlıklar da bunun cabası olurdu. İstanbul Tesisat sırtınızdan bu yükü kaldırdı. Özel kameralı robot cihazlarla tüm sıkıntınız kökten çözüme ulaşıyor.
Şimdi artık devir değişti ve teknoloji ilerledi, dolayısıyla da kırma dökme olayı ortadan kalktı. Firma olarak kırmadan su kaçak bulma ve kırmadan sızıntı bulma işlemlerini en kısa sürede özel cihazlarla yapmaktayız. Kaçak olan bölgenin tespiti kırma dökme olmadan yapılabilmektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kirmadan-su-sizintisi-tespit-eden-firma-309

Su Kaçak Tespit nasıl yapılır ?

Evinizde veya iş yerinizde bulunan su sızıntılarını, su kaçak arama makinelerimizle önce noktasal olarak buluyoruz. Bunun amacı, evinizin zemin veya duvarlarında yapılacak tadilat işini en az seviyeye indirmektir. Su sızıntısının noktasal olarak yeri tam tespit edildikten sonra; boru tamirini ister ekibimize, isterseniz sizin tanıdığınız bir tesisatçı ustaya yaptırabilirsiniz.

Su kaçak tespiti fiyatlarına gelecek olursak: Tespit ve tamir ücreti nasıl belirleniyor? Su sızıntısı tespit fiyatını 0212 515 61 59 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz. Dairenizde mevcut bir kaçak varsa ve bunu ekibimiz bulamıyorsa, sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Eğer bize gösterilen mekanda kaçak yoksa, su kaçağı tespit ücretinin %35’i düşüldükten sonra geriye kalan ücret sizden tahsil edilir.
Kırmadan su kaçak tespiti yapıyoruz. Su sızıntısının nereden geldiğini tespit edemiyorsanız bize ulaşın. Su kaçak arama makinesiyle su sızıntısının yerini tespit ediyoruz. Firmamızda çalışan ve onlarca yıllık deneyimi olan konusunda uzman su kaçak bulan ustalarımız teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak kırma, dökme yapmadan; su kaçağının yerini bulur ve onarımını yaparlar. İstanbul Tesisat olarak su kaçağı tespiti için gerekli alet ve teknolojik ürünlere sahibiz. Size bu hizmeti verebilecek en iyi tesisat firmalarının başında geliyoruz. Verdiğimiz hizmetin garantili olması da bize güvenmenizi sağlayacaktır.

Kırmadan Su Sızıntısını Bulan Tesisatçı Firma

Su sızıntısının yerini bulmak için  Avrupa’dan getirdiğimiz cihazların her birinin farklı işlevi vardır. Temiz su kaçaklarını kırmadan bulan usta ekibimiz bu iş için dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlar kullanırlar. Bu aşamada kullanılan nem ölçer yardımcı bir alet olsa da dinleme yöntemiyle su kaçağının yerini bulmak için akustik dinleme cihazı büyük önem taşımaktadır. Diğer yandan kanal borusunda kırmadan kaçak bulan tesisatçı ustalarımız bu iş için de kameralardan faydalanmaktadır. Bir de sıcak su tesisatında kaçak tespitinde kullanılan termal kameralar da firmamızda mevcuttur.

Yorum yapın

Tıkla Ara