Sprialli berber musluk

Genelde kuaför ve berberlerde kullanılan Spiral kuaför muslukları 5 yıl garantili bir şekilde montajı ile birlikte satılmaktadır. Mutfaklardada kullanılan bu musluklar sprel hortumu ile iki kademeli olarak çalışmaktadır. Kuaförlerin saç yıkamada kullandıkları bu muslukların sprelleri zamanla kopmakta yada yıpranmaktadır. ECA musluk ve artema musluk satışımızda mevcuttur. Berberlerin saç yıkamada kullandıkları musluklar montajı ile birlikte satılmaktadır. Mutfak evyelerinde kullanılabilir musluklardır. 

ECA marka berber musluğu fiyatı : 285 TL + KDV
ARTEMA berber mutfa evye musluğu fiyatı : 295 TL + KDV
Tekinler marka berber ve mutfak musluğunun fiyatı 180 TL dir. Bu musluk 5 yıl garantili olarak satılmakta ve malzemesinde kesinlikle çin malı kullanılmamaktadır. 
BERBER BATARYASI SPİRAL HORTUMU ayrıca satılmaktadır.

Ayrıca ürünlerimiz Tekinler su armatürleri markalı satılmaktadır. Muslukların üzerinde TSE standartlarına uygun ibareli yazı bulunmaktadır. Kuaförlerin kullandığı bu muslukların birçok modeli bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden sipariş alınmaktadır. Firmamızda banyo armatürlerinden tutun eviniz ve işyerinizde tüm ihtiyacı karşılayacak musluklar vardır. Firmanın Kağıthane’de bulunan showroom ziyaret ederek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca nalburlara özel %30’a varan iskonto oranlarıyla satış yapılabilmektedir. Bayilik tarzı çalışmak isteyen müşterilerimize %40 kadar iskonto yapılır. Üstelik tüm sıhhi tesisat malzemeleri, alt yapı malzemeleri satılı mümkündür. İstanbul dışına toplu alımlarda kendi aracımız ile teslimat yapılabilmektedir.

Not: Firmamızda musluk satışı ve montajı işlemleri yapılmamaktadır.

Yorum yapın

Tıkla Ara