Makineyle Gider Açma Fiyatları

Gider açma fiyatları tıkalı olan bölgeye ve firmalara göre değişmektedir. Bir tuvalet, banyo ya da mutfak giderinin döşeme maliyeti düşük rakamlara yapılmaktadır. Gider borusu döşenirken, malzemenin en iyisini ve ustanın da kalitelisini bulmak gerekir ki sonradan tekrar her yeri kırıp maliyeti ikiye katlanmasın. Kaliteli malzeme kullanımı ve işçilik, normal malzeme ve işçilik arasında yüzde on oynar. Bu kadarlık bir fark için, problem yaşamaya değmez. Giderlerdeki tıkanmaların geneli, işçilikten kaynaklanır. Gider kullanım şekli de çok önemlidir tabii ki. Ancak işçilikte sıkıntı varsa, sürekli problem yaşarsınız. Geçmişte gider tıkanıklığı açma işlemleri kırılarak yapılırdı. Teknolojinin gelişmesi ile gider açan makineler piyasa sürülmüştür. Size evde stres yaşatmayan ve gider yenileme maliyetinin yarısı olan bu yöntemle, 20 dakikada gider borusu kırılmadan açılmaktadır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Makinesiz Gider Açma Yöntemleri

Gider açma işlemleri makine ile yapılabildiği gibi çok ağır olmayan durumlarda makinesiz olarak da yapılabilmektedir. Basit gider tıkanıklıklarını kişiler kendi imkanları ile de açabilirler.

Bazı durumlarda tıkalı gider açmada kullanılan kimyasallar, işleri daha da kötü hale sokabilmektedir. Bu yüzden gider açarken dikkatli olunması gerekmektedir. Makinesiz gider açma yöntemlerinde, örneğin tıkalı lavaboyu açmak için bir vida alın ve lavabonun ortasındaki süzgecin vidasını çevirerek çıkarın. Ayrıca bu sırada lavabonun altına kova koymanızda fayda vardır. Tazyikli su ile lavabonun borusunu iyice temizleyin ve daha sonra tekrardan yerine takın. Eğer tıkanıklık hala gitmediyse makineyle gider tıkanıklığı açma yöntemleri konusuna başvurmalısınız.

robot-makine-ile-gider-acma-fiyatlari-846

Gider Açma Makinesi Nerede Kullanılır?

Gideri açma makinelerinin kullanıldığı yerler çok çeşitlidir. Gider açma makinesi kullanan tesisatçı, aşağıdaki bölgelerde makineyle tıkanıklık açma işlemi yapabilmektedir.

 • Lavabo gideri tıkanıklığı açma servisi
 • Mutfak gideri açma servisi
 • Tuvalet tıkanması açma servisi
 • Klozet tıkanıklığı açan servis
 • Kanal açma servisi
 • Gider açan servis
 • Kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi
 • Gider borusu açma servisi

 Robot makine ile gider açma fiyatları? – Tıkanıklık açma ücretleri

Tıkanıklık açma da belirlenen fiyat listemizle ilgi bilgi almak için bizi arayabilirsiniz servis kaydı oluşturabilirsiniz. Gider açmak için çok çeşitli aparatlar kullanan ustalarımız ihtiyaca göre müdahale gerçekleştirmektedir. Bizi aradığınızda tuvalet,mutfak,lavabo,duş gideri,yer,süzgeçi ve bahçe gideri gibi tıkanıklığın nerede olduğunu söylemeniz yönlendireceğimiz ekibi ve ihtiyacımız olan araçları hazır bulundurmamız için gereklidir.

Aradığınız gün içerisinde servis alma hakkınız olduğu gibi İstanbul Tesisat firması tıkanıklık açma işleminin ardından giderin içerisinde görüntüleme yapmaktadır. Sizden ekstra kamera ücreti de talep edilmez. Firma servis kaydı oluşturulurken belirlenen fiyatın dışına çıkmaz ve belirlenen saat aralığı içerisinde verilen adreste hazır bulunur. Daha fazla bilgi için  Robotla Gider Açma  yazımızı da okuyabilirsiniz.

robotla-gider-acma-fiyatlari-423

Gider Açma Makinesi

Gider açma makinesi, normalde adını duymadığımız ve bize de lazım olur mu, diyeceğimiz türden bir makinedir. Kullanım alanı gündelik hayatımızın çoğunun, hatta hesaplandığında ömrümüzün neredeyse yarısına tekabül edecek olan banyo, mutfak ve tuvalet alanlarıdır. Makine buluşları ihtiyaca göre şekillenmektedir. Tuvalet giderlerinin borularla bina dışına atılması sistemiyle tanıştığımız günden bu yana, böyle bir gider açma makinesi ihtiyacı duymuşuzdur. Çünkü tıkanan bir gider; hangi yıllarda, hangi şartlarda ve hangi ekonomik durumda olunursa olunsun, katlanılır bir durum değildir. Tuvalet, lavabo ya da mutfakta yaşanan bu tıkanıklık olayları, için her köşeyi kırmak da insana büyük zahmet verir.
İnsanlara bıkkınlık veren tuvalet tıkanması “Aslında küçücük bir bezdi, nasıl böyle beni hayattan bezdirdi?” dedirtebilmektedir.

Bakıldığında gerçekten küçük bir bez parçası, nasıl da bizi bu kadar zorlar. Boru içerisindeki parçaya yetişememenin verdiği kızgınlığa, bir de borunun geçtiği her yerin kırılacağını duymak eklenmektedir. Böylelikle işler içinden çıkılmaz bir hal alır. İçinden çıkılmaz bu hali değiştirmek ve insanın ihtiyacını karşılamak için, gider açma makinesi üretilmiştir. Gider açma makinesi modelleri çok çeşitlilik gösterir. Farklı markaların ürettiği modeller, birçok sınıfa ayrılabilirler. Fiyatları kullanım alanlarına göre değişen gider makinesi modelleri vardır. Özellikle dış hatlar için kullanılan modellerde fiyat daha yüksektir. Genelde en çok tercih edilen gider açma makinesi modeller 50’lik gider açma makinesi ve 125’lik boru çaplarında çalışabilen modeller olur.

Gider Açma Makinesi


Gider açma makinesi alırken dikkat edilen hususlardan birisi de tıkanıklık açmak için gider borusuna sokulan yayların eklenebilecek şekilde olmasıdır. Bazı makine modellerinde bu yaylar eklenebilir değildir. Bu da yayın herhangi bir noktasından kırılması durumunda tamamının kullanılamaz hale gelmesi demektir. Bu kullanıcı için çok büyük bir dezavantajdır.

Değişik markalar kendi kalitelerine göre makine fiyatları belirler. Çünkü bir markanın makinesini, 4 yıl kullanabilecekken diğer bir markanınki 2 yıl gidebilir. Tabii ki bu süreler kullanım şekline ve ne kadar sık kullanıldığına bağlıdır. Gider açma makinesi ile açılan boru tıkanıklıklarının ardından, işlemi tamamlayan bir unsur daha bulunur. Gider borusunun içini görüntüleyen kameralar sayesinde her türlü boruda görüntü alınabilir. Tabi borular gider boruları olmalıdır çünkü kamera çapı gider borularına girecek boyutta yapılmıştır. Gider açma makineleri ile adeta bütünleşen kamera sistemleri yaptığınız tıkanıklık açma işinin doğru şekilde olup olmadığını denetleyen cihazlardır. Kamera sistemi ile tıkanıklık açılmaktadır. Daha sonra boruda bir sıkıntı var mı, kalıcı bir hasar var mı görüntülenebilir.

İstanbul Tesisat son teknoloji ekipmanlar, makineler ve kamera sistemleri ile gider açan firma olarak hizmetinizdedir.

Kameralı Gider Açma Fiyatları Ne Kadar?

Kameralı gider açma hizmetleri sayesinde problemleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz? Tıkanıklıkların neden olduğu sorunlardan kurtulmanız için hem daha kaliteli bir sonuca ulaşın hem de kameralı gider açma sayesinde sorunları kısa sürede ortadan kaldırın. Size en uygun seçenekler ve kaliteli bir çözüm için kameralı gider açma hizmetlerine ulaşın. Üstelik İstanbul Tesisat ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlamalısınız. 

Kameralı gider açma fiyatları, gider açma konusunda yaşanan problemleri giderirken çok yoğun bir şekilde değerlendirilmektedir. Gider açma süreçlerinin titiz bir şekilde ele alınması olduğu gibi makul ücretlerle gider açma hizmeti de verilmektedir. İstanbul Tesisat, gider açma konusunda fiyatları titiz bir şekilde değerlendirirken kaliteli bir sonuca ulaşmanız adına da üzerine düşeni yapar. Özellikle sorunun tespit edilmesi ve çözüme ulaştırılması sürecinde gider açma fiyatları belirlenmektedir.

Kameralı Gider Açma Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Kameralı gider açma fiyatları tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Giderin tıkanıklık durumu ve tıkanmaya neden olan unsurun ne olduğu incelenmektedir. Bu sayede kameralı gider açma konusunda en doğru çözümdür. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken bütün detayların incelenmesi sonrasında kameralı gider açma fiyatlarına karar verilmektedir. 

Siz de İstanbul Tesisat sayesinde kameralı gider açma hizmetlerine başvurmayı mu istiyorsunuz? O halde size en uygun hizmete ulaşmak adına ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm ve ihtiyaç odaklı bir seçenek için harekete geçmenin tam zamanı!

“Makineyle Gider Açma Fiyatları” üzerine 14 yorum

 1. Hayırlı akşamlar mutfak gider borusunda tıkanıklık oluştu yaklaşık 2 3 metre geride .hortum ve pompa ile denedik olmadı kostik kullansak sorun olur mu acaba borunun içinde su olduğu için etkili olurmu

  Yanıtla
  • merhabalar tıkalı giderlerde kimyasal kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz nedeni ise kimyasal açıcılar reaksiyon haline geçtiklerinde geri püskürme yani geri gelme durumları söz konusu olabiliyor ve ciddi yaralanmalara sebep oluyor.
   tavsiyemiz bulunduğunuz il ve ilçe deki cihazla tıkanıklık açan profesyonel bir firma ile problemi çözdürmeniz olacaktır.

   Yanıtla
 2. Merhaba sifonu cekince hemen yanindaki giderden su geliyor gider suyu disari veriyor bunun icin ucretiniz nedir acaba ?

  Yanıtla
 3. İyi günler, mutfak giderim düz bir satıhtan yaklaşık sekiz metre, iki dirsek ile kanalizasyona bağlanan dik bir pimaşa bağlanıyor. düz satıhta tıkanıklık olduğunu sanıyorum. nasıl ve kaç liraya açılabilir?.
  mekan Bakırköy.

  Yanıtla
  • Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Gider tıkanıklık açma ücretimiz 200 tl’dir. Hattınız robot ile açılıp kamera ile kontrol edilmektedir. Destek için 0212 645 33 33 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz. SAYGILARIMIZLA

   Yanıtla
 4. Merhaba,Önceleri banyo su giderinden çok az su gidiyordu.Her turlu açıcı eritici denedim.Düzelmedi.En son pompaladım.Tuvalet kagıdı ve dışkı geldi banyo giderinden.Sonra sifonu çekince banyoya vermeye basladı(klozette tıkanma hiç olmadı.Banyoya vermeden öncede yoktu.Fiyat nedir? Beykozdayım

  Yanıtla
  • iyi günler efendim yaşadığınız problem ana boru tıkanıklıgından kaynaklı bir tıkanıklık olup kameralı cihazlar ile tkanıklıgı acmaktayız
   fiyatlandırma ile ilgili 0216 383 36 33 numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz

   Yanıtla
 5. kombinin yoğunlaşma tankına bağlı yoğunlaşma suyu borusu mutfak pis su giderine bağlı, 7 yıldır problem yok son 1 yıldır yoğunlaşma su borusunun bağlı olduğu yerden mutfağa taşıyor, boru bağlantı yerinden çıkardığımda sorun kalmıyor. Bu sorunuu nasıl çözebilirim?

  Yanıtla
  • İyi günler İdris Bey. Yoğuşmalı kombinizin hortumunu mutfak giderine sokuyorsunuz. Bu hortum fazla ileri itildiğinden dolayı mutfak giderinin önünü kapatıyor. Mutfak giderinin içi yağlı olduğu için ve lavabodan,makineden giden pisliklerinin kombinin bu boşaltım hortumuna gelip orada birikmesi yüzünden böyle bir sorun ile karşı karşıya kalırsınız. Yapmanız gereken o hortumu fazla ileri itmemek ya da hortumun ucundan biraz kesmek. Bu sayede her ikiside rahat rahat gidecektir.

   Yanıtla
 6. Merhabalar gebzede bir fabrikada çalışıyorum. Burada tıkanmalar ara ara yaşıyoruz özeliklede tuvalette oluyor bu sorun ama durum şöyle tıkanıklık oluştuğunda 3 giderde birden oluyor yada bazen tek giderde sorunu anlayamadık kendimiz açıyoruz bir şekilde ama bunun kesin çözümü varmıdır. bu durumda yardımcı olabiliyormusunuz

  Yanıtla
  • Merhaba efendim. Probleminizin birçok sebebi olabilir. Burası bir fabrika olduğu için kullanım yoğundur ve içine tuvalet kağıdı bez bu tarz şeyler atılıyordur. Bu atılan pislikler gitmediği için sorun oluyordur. Gitse de illaki bir kısmı kalıyor boruda birikerek tıkanmaya meydan oluyor. Ya da boruda bir kireçlenme meydana gelmiş olabilir. Kireçlenmeden kaynaklı borunuz daraldıysa eğer pislikler gitmiyordur efendim. Kamerayla sistemin içini görüntüleyip size problemin kaynağını söyleyebiliriz. Firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara