Küvet duş teknesi montaj

Her türlü küvet duş teknesi montajı ve banyo muslukları montajı itina ile yapılır. Eski küvetlerinizi çıkarıp yerine yeni model fayans üstü küvet ve duş teknesi montaj ediyoruz. Küvetlerin üzerine duşa kabin montaj ediyoruz. Yeni takılan küvetlerinizi fayans üstü olduğu için tıkanma problemi de yaşamıyorsunuz. Herhangi bir tıkanma durumunda küvetin yanında bulunan kapağı açıp tıkalı sifonu kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 

Küvet sifonu tıkanmalarına son yeni model fayans üstü duş tekneleri ve küvetler ile banyonuzu değiştiriyoruz. İstanbul tesisat iletişim numaralarından bizi arayın size uygun küveti biz alıp montajını biz yapalım. Bunun yanında banyo tadilat işlerini de komple biz yapmaktayız. Tek elden tüm ustaların temini banyonuzun ihtiyacı olan yapı malzemelerinin teminini biz yapıp hiçbir şeye elinizi sürmeden banyonuzu yeni şekliyle size teslim ediyoruz.

Not: Firmamızda artık küvet değişimleri işlemleri yapılmamaktadır. Çalışmalarımız noktasal su kaçağı tespit işlemleri ile devam etmekteyiz.

Yorum yapın

Tıkla Ara