Klozet Rezervuar Montajı

Klozet ve rezervuar montajı yapan tesisatçı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız her marka klozet ve rezervuar montajını itina ile yapmaktadır. Klozet montajından sonra yapılan test sonrasında bir damla bile su kaçırmadan müşterimize teslim edilir. Klozetinizi ister siz alın, isterseniz biz alalım ve montajını yapalım.Klozet su kaçırma problemi


Klozet sifonlarından genelde problem çıkmaktadır. Kaliteli klozet sifon seti ile yani rezervuar iç takım dediğimiz set ile eski parçaları söküp yerine, yeni ve kaliteli parçaları takıyoruz. Klozetin altından su kaçırıyorsa bunun için gada dediğimiz malzeme ile hemen gerekli değişikliği yapıp, sizi bu dertten kurtarıyoruz. İstanbul Tesisat firmamızı çekinmeden arayın. Hizmetimiz 24 saat süreyle gerçeklemektedir. Pazar günleri dahil full çalışıyoruz.

  1. Klozet taharet çubuğunu değiştiriyoruz.
  2. Rezervuar montajını yapıyoruz.
  3. Taharet musluklarını değiştiriyoruz.
  4. Sifon değişimini yapıyoruz. 
  5. Sprell çelik boruları değiştiriyoruz.

Hafta sonu Açık Tesisatçı

İstanbul Tesisat firması, 7 gün 24 saat verdiği hizmette garantili rezervuar montajı yaparak yanınızda olmaya devam ediyor. Klozet montajı yapan ustalarımız yılların verdiği deneyimle hizmet vermektedir.  Size bir telefon kadar yakın olan tesisatçı ekibimiz, arızalı klozet değişimi ya da rezervuar iç takım değişimi gibi işlerinizde kısa sürede adresinize gelerek işlem yapmaktadırlar. Firma olarak su kaynaklarını korumanın önemine inandığımızdan, kaçıran rezervuarın yenisiyle değiştirilmesi ya da su kaçıran sifonun tamirinin en kısa sürede yapılması gerektiğini düşünüyoruz.  Sadece su kaynaklarını korumak adına değil müşterilerimizin su faturalarından tasarruf sağlamalarını sağladığından, ülke ve bireysel ekonomiye katkı sağlamak için su kaçıran klozetin tamirinin yapılması hususunda hangi gün ya da saat olursa olsun hizmet vermekten çekinmiyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara