Klozet Rezervuar Montajı

Klozet su kaçırma problemi


Klozet sifonlarından genelde problem çıkmaktadır. Kaliteli klozet sifon seti ile yani rezervuar iç takım dediğimiz set ile eski parçaları söküp yerine, yeni ve kaliteli parçaların takılması gereklidir. Klozetin altından su kaçırıyorsa bunun için gada dediğimiz malzeme ile hemen gerekli değişikliği yapılması gereklidir.

Hafta sonu Açık Tesisatçı

Klozet montajı yapan ustalarımız yılların verdiği deneyimle hizmet vermektedir.  Size bir telefon kadar yakın olan tesisatçı ekibimiz, arızalı klozet değişimi ya da rezervuar iç takım değişimi gibi işlerinizde kısa sürede adresinize gelerek işlem yapmaktadırlar. Firma olarak su kaynaklarını korumanın önemine inandığımızdan, kaçıran rezervuarın yenisiyle değiştirilmesi ya da su kaçıran sifonun tamirinin en kısa sürede yapılması gerektiğini düşünüyoruz.  Sadece su kaynaklarını korumak adına değil müşterilerimizin su faturalarından tasarruf sağlamalarını sağladığından, ülke ve bireysel ekonomiye katkı sağlamak için su kaçıran klozetin tamirinin yapılması hususunda hangi gün ya da saat olursa olsun hizmet vermekten çekinmiyoruz.

Not: Firmamızda artık klozet montajı,rezervuar tamir ve değişim işlemleri yapılmamaktadır. Kameralı aletler ile yeri belli olmayan su kaçak tespit çalışmaları alanında çalışmalarımız devam etmektedir.

Yorum yapın

Tıkla Ara