Sifon Rezervuar Tamir Bakım Montaj

İstanbul su tesisat işiyle ilgili tüm tamir, bakım ve montaj işlerinizde, İstanbul Tesisat firmasına bir telefon etmeniz yeterli. Kaliteli çalışma anlayışımız ve uzman cihazlı tesisatçı kadromuz ile sizlere çözüm üretiyoruz. Ayrıca İstanbul Tesisat, su, kalorifer, doğalgaz ve hava tesisatı konularında da size profesyonel yardım imkânı sunuyor.

Su Tesisat Servisi

Aşağıda hizmetlerimizden bazılarını sizin için listeledik. Detaylı bilgi için bir telefon kadar uzağınızdayız.

  1. Rezervuar tamir,
  2. Sifon akıtıyor,
  3. Sifon arızası,
  4. Sifon tamir ve montajı,
  5. Rezervuar iç takım montaj,
  6. Klozet basmalı iç takım,
  7. Rezervuar çekmeli iç takım
  8. Klozet iç takım tamiri yapılır.
  9. Her türlü rezervuar iç takım montajı yapılmaktadır.
  10. Klozet rezervuarı içerisinde bulunan rezervuar iç takım montajı tamiri yapılır.

Sifon rezervuar tamir ve montajı için araçlarımızda her türlü malzeme bulunmaktadır. Servis aracımız, klozetiniz ilgili tüm arızaları karşılayacak malzeme ve bilgiye sahiptir.

Tıkanan Klozet Tamir Servisi

Tıkanan klozetler başınızı ağrıtmasın.  İstanbul Tesisat kırma dökme derdi olmadan, son sistem teknolojiyle hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma servisimiz, evinize gelerek tıkanıklık açan robot makine yardımıyla tuvaletinizi açar. İstanbul Tesisat olarak sizlere her zaman kaliteli ve modern hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken tıkanan tuvalet gideri için bir servis kaydı açtırmak. Uzman tesisatçılardan oluşan ekibimiz en kısa sürede evinize gelerek tıkalı tuvaleti kırmadan açma işlemini yapacaktır.

Sifon Su Kaçırıyor

Rezervuar sifonunun su kaçırması durumu oldukça can sıkıcıdır. Vaktinde rezervuar tamiri yapılmazsa gittikçe kabaran su faturaları yüzünden çok daha fazla sıkıntıya maruz kalmanız olasıdır. Akıtan sifon tamiri yapan tesisatçı çağırmanız durumunda ödeyeceğiniz tamir masrafı akıtan rezervuar sifonundan kaçırılan suya ödenen faturadan çok daha az olacaktır. Bazı durumlarda su kaçıran rezervuar iç takımını değiştirmek probleme çözüm olabilir. Ustalarımız sifonlarda yaşanan su sızıntısını önlemek için kaliteli rezervuar iç takımı kullanılmasını tavsiye etmektedir.

 

[Toplam:3    Ortalama:3/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara