Sifon Rezervuar Tamir Bakım Montaj

sifon-tamiri-bakim-montaj-isleri-nasil-yapilir-45

İstanbul su tesisat işiyle ilgili tüm tamir, bakım ve montaj işlerinizde, İstanbul Tesisat firmasına bir telefon etmeniz yeterli. Kaliteli çalışma anlayışımız ve uzman cihazlı tesisatçı kadromuz ile sizlere çözüm üretiyoruz. Ayrıca İstanbul Tesisat, su, kalorifer, doğalgaz ve hava tesisatı konularında da size profesyonel yardım imkânı sunuyor.

Tıkanan Klozet Tamir Servisi

Tıkanan klozetler başınızı ağrıtmasın.  İstanbul Tesisat kırma dökme derdi olmadan, son sistem teknolojiyle hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma servisimiz, evinize gelerek tıkanıklık açan robot makine yardımıyla tuvaletinizi açar. İstanbul Tesisat olarak sizlere her zaman kaliteli ve modern hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken tıkanan tuvalet gideri için bir servis kaydı açtırmak. Uzman tesisatçılardan oluşan ekibimiz en kısa sürede evinize gelerek tıkalı tuvaleti kırmadan açma işlemini yapacaktır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
rezervuar-montaji-ve-tamiri-27

Sifon Su Kaçırıyor

Rezervuar sifonunun su kaçırması durumu oldukça can sıkıcıdır. Vaktinde rezervuar tamiri yapılmazsa gittikçe kabaran su faturaları yüzünden çok daha fazla sıkıntıya maruz kalmanız olasıdır. Akıtan sifon tamiri yapan tesisatçı çağırmanız durumunda ödeyeceğiniz tamir masrafı akıtan rezervuar sifonundan kaçırılan suya ödenen faturadan çok daha az olacaktır. Bazı durumlarda su kaçıran rezervuar iç takımını değiştirmek probleme çözüm olabilir. Ustalarımız sifonlarda yaşanan su sızıntısını önlemek için kaliteli rezervuar iç takımı kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Not: Firmamızda sifon ve rezervuar tamir ve montaj işlemleri yapılmamaktadır. Tıkalı gider açma ve cihazla su kaçağı tespiti hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yorum yapın

Tıkla Ara