Radyatör Temizliği Yaptırdınız mı ? İzleyin O Zaman!

makine-ve-kimyasal-ile-petek-temizleme-yapan-yerler-89

Kalorifer tesisatınızın ısı veriminin artması ve çabuk bozulmaması için gerekli olan bakımları nasıl yapılıyor, petek sisteminde su nasıl dolaşıyor, kendi gözlerinizle görmek ister misiniz? Radyatör petek temizliğinin nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz? O zaman aşağıdaki yazımızı okuyabilir detayları öğrenebilirsiniz. Birebir temizlik işlemi anlatılmıştır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kombi ve kat kaloriferi tesisatınız kapalı devre bir sistem olduğu için, oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı kombi cihazınızda arıza çıkana kadar göremezsiniz.

Oluşan kireç ve tıkanıklık, ısı transferini düşürerek olması gerekenden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. Diğer taraftan kombinizde eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına da sebep olur.

Radyatörlerin üstü ısınıp altı ısınmıyorsa, ısıyı yükselttiğiniz halde hâlâ üşüyorsanız, bir yerde sorun var demektir. Kireç önleyici dr combi, kapalı devre sistemlerde, kombilerde, kalorifer tesisatlarında ve buna benzer birçok sistemde kullanılır. Sistem su kapasitesinin %10 oranında dr combi katılarak sistemin içinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Böylece sistemin kireç tutmasını uzun süre kireç tutmasını önler ve kireçten korur. Artan yakıt giderlerinizi %20’ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak, konforlu ısınmanız için, tesisatınızı kimyasal radyatör temizleme sıvısı ile bu işe özel MAKİNALARIMIZ yardımıyla temizliyoruz ve paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Kimyasalla Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer boruları ve radyatörlerinizi yerinden çıkarmadan temizlik yapıyoruz. Kaloriferlerinizi sökmeden yerinden çıkarmadan, yıllık temizliği ve bakımı yapılır. Kalorifer peteklerinin akıtan muslukları yenisi ile değiştirilir. Radyatörlerinizi özel makinemiz ile temizleyerek, rahat bir kış geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine radyatör temizlik hizmetini başlattığımız bu günlerde temizlik yaptıracağınız günü ve saati siz seçiyorsunuz. Dilediğiniz saatte ekiplerimiz gelerek kalorifer tesisatını ve radyatörlerinizin temizliğini yapar. İstanbul Tesisat iletişim bilgilerinden veya online arıza formunu doldurarak randevu ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa ve  Anadolu yakasına servisimiz vardır. Kaloriferlerinizin temizliği için bizden fiyat almadan sakın başka yerlere yaptırmayın. Fiyatlarımız radyatör 6 radyatöre kadar aynıdır.

radyator-petek-temizleme-sirketi-istanbul-05

Tesisat Temizliğinde İstanbul Tesisat Farkı

İstanbul Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve güvenle hizmet vermekteyiz. Size neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi verebiliriz.

  • Temizlik işlemini makine ve kimyasal kullanılarak yapmaktayız.
  • İsteğe bağlı olarak, radyatörleri yerinden çıkarılarak tek tek temizlenmesi işlemini yapmaktayız.
  • En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaktayız.
  • Müşteri memnuniyetini hep en ön planda tutarız.

Radyatör petek temizliğinizi, peteklerinizi yerinden oynatmadan kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz. Petek borularının içinde biriken pislikleri, toz yumaklarını ve çamurlaşmış maddeleri temizliyoruz. Bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır.

Petek Temizlik Kimyasalı

Dr combi, petek temizleme kimyasalı tesisatınıza ve kombinize hiçbir zarar vermeden temizlik işlemini yapar. Kalorifer tesisatında oluşan kireçlenme ve toz yumaklarını makine yardımıyla temizler ve uzun süre kireçlenme olmasına engel olur. Firmamız kimyasal ilaç kullanarak radyatör petek temizliği yapmaktadır.

Radyatör Temizliği Kimyasalı Kombiye Zarar Verir mi?

Petek ve kombi temizliği hemen her tüketicinin yılda en az 1 kez tercih etmesi gereken uygulamalardan bir tanesidir. Ancak bu temizlik işlemi yapılırken her tüketicinin kafasında farklı bir soru işareti vardır. Petekler güzel temizlenecek mi? Petek temizliği faturayı nasıl etkileyecek? ya da petekleri temizlemezsem ne olur? Tüm bu soruların cevabını İstanbul Tesisat ekibi ile bulabilirsiniz. Ama cevabını bulmanız gereken bir konu daha vardır. O da petek temizliği kimyasalı kombiye zarar verir mi?

Petek temizliği kimyasalı, peteklerdeki kir ve pası temizleyerek ısınma performansını çok daha iyi seviyelere çıkarmayı amaçlamaktadır. Peteklere uygulandığında herhangi bir sorun olmasa da kombiye ulaşması tüketicileri endişelendirmektedir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki İstanbul Tesisat ekipleri kimyasal kullanımı da dahil bütün süreçleri titizlikle gerçekleştirir. Tesisatınıza zarar verecek ya da sizi olumsuz etkileyecek bütün uygulamalardan kaçınıyoruz. Böylelikle daha kaliteli bir ısınma deneyimi elde etmenizi sağlıyoruz. Bu çerçevede petek temizleme kimyasalı kullanmanın herhangi bir riski yoktur.

Kimyasalla Radyatör Temizliği Ne Kadar Sürer?

Kimyasalla petek temizliği yaptırmak istediğinizde bu işlem ekibimiz tarafından petek sayısına ve peteklerin büyüklüğüne bağlı olarak planlanmaktadır. Bu bağlamda kimyasalla petek temizliği için net bir süreden söz etmek mümkün değildir. Burada önemli olan petek sayısı ve peteklerin büyüklüğüdür. Siz de ekibimizden kimyasalla petek temizliği talep ediyor musunuz? Ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size hem süre hem de fiyat konusunda bilgi verir. Ancak ortalama bir ev için temizlik süresi 1 – 2 saat aralığındadır.

Yorum yapın

Tıkla Ara