Profesyonel Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

kamerali-makine-ile-profesyonel-gider-acma-servisi-87

Zahmetsizce, vakit kaybetmeden, etrafı daha fazla kirlenmeden, kameralı tıkanıklık açma servisi bugüne kadar görmediğiniz araç ve gereçlerle donatılmıştır. Pis suyu geri veren tuvalet veya lavabonun giderinden geri gelen suları, profesyonel makinelerle açtırmak için, size en yakın şubemizin telefonunu arayarak yardım alabilirsiniz. Lavabo temizliği yapmadığınız süreçte, tıkanık gider problemleriyle sık sık karşılaşacağınızı unutmayın. Bilinçsiz kullanımlar, beraberinde kullanıcıya maddi kayıplara neden olur.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklığı

Suyu bir noktadan, başka bir noktaya iletmek için kullanılan kanalizasyon boruları, periyodik bakımlarının aksatılması sonucu tıkanmaya neden olur. Lavabonun taşması sonucu anlaşılan tıkanmalar, bazen basit yöntemler kullanılarak açılabilmektedir. Su hortumunu borunun içerine sokarak tıkanmayı açmayı deneyebilirsiniz. Bazı tıkanmalar zorlu olduğu için basit tekniklerin hiçbiri etkili olmaz. Böyle durumlarla karşılaştığınızda, tıkanıklık açma servisimizi arayarak acil hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Kanalizasyon borularında profesyonel kameralı tıkanıklık açma işlemini, son teknoloji makinelerle açmak, bazen kalıcı bazen de geçici çözümler sunmaktadır. Bu işin tamamen profesyonel olarak yapılması için, kanal görüntüleme kamerası kullanmak şarttır. Herkesin bildiği gibi, üzeri kapalı olan borunun içerisinde problemi çıplak gözle görmek mümkün değildir. Ama bu işi tam anlamıyla eksiksiz yapabilmek için, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bilmek gerekir. Garantili bir şekilde iş yapmak için, atık suyun geçtiği bütün güzergâhı kontrol etmek gerekir. Ortaya çıkan sonuç sizi şaşırtabilir. Tesisat boruları içindeki tahta parçaları, taş parçaları, suyun kanalizasyona gitmesine engel teşkil eder. Tıkanıklık açma makinesi ile küçük parçaların tamamen temizlediğinden emin olmak için yapılan boru içerisini görüntüleme çalışmasını, en uygun fiyatlarla yapmaya çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmeti, kusursuz ve eksiksiz yapmaya çalışıyoruz. İstanbul Tesisat, sektörün en fazla makine kapasitesine sahip firmalardan biridir. Tuvalet borusu tıkanıklığını özel Rothenberger robotlar sayesinde, hiçbir yeri kırmadan açıyoruz. Tıkanıklığa sebep olan yabancı maddeler, robotun ucundaki parçalayıcı dişlerden kurtulamaz. Ayrıca firmamız rögar yer tespiti yapmaktadır. Özel detektörlü kameralarla yapılan çalışmalarıyla rögar yer tespiti ve boru içerisindeki herhangi bir kırık çatlaklık gözle görülebilir.

robot-makine-ile-tikanik-gider-acma-servisi-45

Görüntülü Tıkanıklık Açma Firması

Borunun içerisini özel kanal görüntüleme kameralarıyla görüntüleyerek, tıkanık giderlere müdahale ediyoruz. Kameralı tıkanıklık açma firmasında ne arıyorsanız, hepsi bünyemizde mevcuttur. Endüstriyel alanlar için, geniş kapsamlı görüntü alan kayıt cihazlarımız da firmamızda mevcuttur. İstenildiği takdirde yapılan açma işlemi sırasında alınan görüntü müşteriye verilebilir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, son sistem kanal açma makineleri ve kanal görüntüleme kameralarıyla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışıyor.

Kanal açma boru tıkanıklığı ve klozet tıkanıklıklarında birçok ev ve iş yerine hizmet veriyoruz. Servis ekibimiz, kaliteli hizmet için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Amacımız müşteriyle bir kere değil, birçok işte çalışmaktır. Lavabo borularındaki tıkanık ve banyo giderlerindeki tıkanıklığı görüntülü sistemler kullanılarak açılmaktadır.

Profesyonel tıkanıklık açma makineleri yardımıyla, tıkanan tüm giderlerinizi, banyo gideri, mutfak gideri, lavabo tıkanıklığını zahmetsizce açıyoruz. Size en modern ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Üstelik ustalarımız sizin sorunlarınızı kendi sorunuymuş gibi düşünerek olaya müdahale ederler.

Tıkanıklık Açma Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Lavabo gider tıkanıklığı açma
 • Mutfak tıkanıklığı açma
 • Banyo gider tıkanıklığı açma
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Pimaş tıkanıklığı açma
 • Gider tıkanıklığı açma
 • Kanalizasyon tıkanıklığı açma
 • Rogar tıkanıklığı açma
 • Evye tıkanıklığı açma
 • Boru tıkanıklığı açma

Kameralı tıkanıklık açma servisi olarak hizmet veren İstanbul Tesisat, tüm su tesisatı arıza ve problemlerinizi garantili olarak çözüyor. Kamera görüntüsü alarak verdiğimiz tıkanıklık açma hizmeti sayesinde tadilat sorunları ortadan kalkıyor. O halde siz de size en yakın şubemize bir servis kaydı açtırarak gider tıkanıklıkları probleminizi en kolay şekilde hızlıca çözdürebilirsiniz.

Kamerayla Tıkanıklık Açan Tesisat Ustası

Evinizde, iş yerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda tıkanıklıklarla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Çünkü lavabo, gider ya da WC kullanırken ortaya çıkan tüketici kaynaklı tıkanmalar bir tıkanıklık açma hizmeti almanıza yol açmaktadır. Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun hızlı ve başarılı bir şekilde açılması önemlidir. Çünkü zamanında tıkanıklığı açamıyor olmanız günlük yaşamda konforunuzu önemli ölçüde etkilemektedir. İstanbul Tesisat, kamerayla tıkanıklık açan tesisat ustası noktasında size en iyi hizmetleri sunar. Böylelikle profesyonel çözümlerle kameralı tıkanıklık açma hizmeti gerçekleşmektedir. 

Kamerayla Tıkanıklık Açan Tesisatçı Hizmeti Almanın Avantajları

Görüntüleme sistemleri kullanılarak tıkanıklığın açılması pek çok tüketici için olduğu gibi sizin için de farklı avantajlar barındırmaktadır. Peki, bu hizmetle sizi bekleyen ayrıcalıklar nelerdir? İşte bu sorunun cevapları!

 • Görüntüleme sistemleri ile tıkanıklık açma sayesinde tıkanıklığa neden olan unsurların saptanarak daha etkili bir tıkanıklık açma hizmeti gerçekleşmektedir.
 • Tıkanıklık açılırken boruların zorlanması ya da zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Sadece tıkayıcı unsurlara yönelik müdahale sayesinde ekstra maliyetler ortadan kalkacaktır.
 • Kırma, dökme ya da tamirata gerek kalmadan tıkanmanın giderilmesiyle WC ya da giderlerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Ustalarımızın teknik birikimi ve kullandığımız cihazların kalitesi sayesinde tıkanıklığın kısa sürede giderilmesi mümkündür. 

Ekstra maliyete ya da olumsuzluklara neden olmuyoruz. O halde siz de kameraylı tıkanıklık açan tesisat ustası ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlamalısınız.

Yorum yapın

Tıkla Ara