Bahçe Gideri Robotla Açan Firma

robotla-bahce-giderini-acan-firmalar-400

Bahçe gideri robotla açma bizim işimiz. Ülkemizde son yıllarda yağışlarda fark edilebilir oranda azalma görülmekte. Yağmurun, suyun her zaman tüm uygarlıklara, medeniyetlere tarih boyunca hayat verdiğini görmüşüzdür. Suyun gücü ile nice devletler imparatorluk olmuş, gelişmiş ve birçok alanda ilerlemenin temelinde suyun gücünün olduğunu kanıtlamışlardır. Suya bu yönüyle bakınca muazzam bir tesiri varken, bir de aşırı yağan yağmurlar sonucu tıkanmalar ve giderlerin evin içine kadar taşması sonucunda oluşan sıkıntılar göz önünde bulundurulursa işin içinden çıkılamaz ve suya karşı bir iticilik doğduğunu görebiliriz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Yağmurda yaşanan taşmalar da aşırı yağıştan dolayı sokaktaki ana rögarlar dolar ve suyu aynı anda çekemediği için de geri tepmeye başlar. Eğer bahçede gider varsa oradan geri tepme gerçekleşir. Geri tepen sular sokağın ve tuvaletin pisliğini de bahçeye doldurur. Sağlık açısından sıkıntı doğuracak bu durum, dikkate alınması gereken çok ciddi bir durumdur. Ancak bahçe giderini robotla açma sayesinde, hiçbir yer kazılmadan ve kırılmadan açma işlemi yapılabilmektedir. Bahçe giderinin tıkanması, yağmur bittikten ve sokaktaki ana hattın açılmasından sonra açılmalıdır. Çünkü bahçe borusunun tıkanması, sokaktaki suyun geri tepmesi ile oluştuğundan, sokak giderinin açılması halinde bahçe gideri de tekrar açılabilmektedir.
Bahçe Giderinin Tıkanmasının Nedenleri

Bahçe giderleri, yağmur yağışının az görüldüğü yerlerde daha sıklıkla görülmektedir. Çünkü giderlere gelen katı maddelerin sürekli orada kalmamasını ve zamanla eriyerek ya da hareket ederek gitmesini yağmur suları sağlamaktadır. Bahçe giderlerine, gereksiz maddeler süpürüldüğü zaman ya da atıldığında bahçe giderinin tıkanması durumu meydana gelebilmektedir. Bu yüzden dökülmüş ağaç yaprakları bir süre sonra yok olsa da elimizden geldiğince çöpleri ve bu tarz şeyleri toplamalı ve giderlere gelmesini engellemeliyiz.

Aşırı yağan yağmur sonrasında da giderlerin tıkanma ihtimali vardır. Ayrıca yer altındaki borular aşırı dolduğunda gider borularının taşması ile pisliklerin de ortaya yayılması mümkün olduğunda giderlerin gerektiği gibi temiz olmasına dikkat edilmelidir.

tikanan-bahce-giderini-robotla-acan-sirketler-401

Makine ile Bahçe Gideri Açan Firmalar

Bahçe gideri açtırmak ne kadar diye düşünürseniz size ön bilgi verebiliriz. Robotla kırmadan tıkanıklık açma işini yapan tüm firmalar, bahçe gideri açmanın zorluğunu bilir ve bu sebeple bu iş diğerlerinden daha pahalı olur. Bina içinde tıkanan bahçe gideri, kolay açılmamaktadır. Bahçe giderlerinin açılması işlemi zordur. Bunun sebebi de bahçenin yağmur anında çamurlaşması, bahçenin su dolu olmasıdır. Böyle bir ortamda iş yapma kapasitesi düşer, iş zamanı uzar, her şey kirlenir ıslanır, makineleri kurmak için bile düzenek oluşturmak gerekir; kısacası uzun ve zahmetli olur. Doğal olarak bu kıstasların hepsi de fiyatın yükselme sebepleridir. Fakat önemli olan sorunun daha fazla büyümeden çözülmesidir. Bunun için tıkanıklık açma makinesiyle gider açma sayesinde hem sorun giderilir hem de keseniz zarar görmekten kurtulabilmektedir.

Bahçe gideri açma işi tıkanıklık açma makinesi ile yapıldığından herhangi bir tahribata mahal vermez. Ancak bazen bina giderleri çamurdan veya toprağın oynamasından dolayı çökebilmektedir. Çöken hatta tıkanıklık açmak mümkün olamayabilir. Böyle bir durumla karşılaşınca makine ile yine de açmayı denemek gerekir eğer çabalarımızdan sonuç alamazsak detektör dediğimiz yer tespit cihazı ile çöken noktayı tespit edebiliriz. Bu aletle kendimizi yormadan, nerede çökme olduğunu görüp kamera ile aynı zamanda görüntü alabiliriz. Görüntüdeki duruma bakıp, yapabileceklerimizi gözden geçirmemiz gerekmektedir. Mesela çökme durumunu, kameradaki görüntüden tıkalı mı, çökmüş mü anlayabiliriz.

Her iki durumda da giderin açılma şansı yoksa detektörle bu bölgenin nereye denk geldiğini bulunmaktadır. O kısım kırılır, kazılır sorunlu bölgenin tamiri yapılmaktadır. Yani çözüm odaklı yapılan tüm çalışmaların sonucunda, probleminiz çözülmektedir. Bu çözümler size en az masraf çıkaracak şekilde ve en az kazma, kırma işi olacak şekilde ayarlanır.

Robotla Bahçe Gideri Açan Tesisatçı

İstanbul Tesisat firması, robot makinelerle bahçe gideri açma hizmeti sunan bir firmadır. Bünyemizde bulundurduğumuz teknolojik aletler her ekip aracımızda mevcut olduğundan hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmekteyiz. Bizi aradığınızda robot kullanarak bahçe giderini açan usta ekibimiz, kısa sürede adresinize gelir. Bahçe giderini açmak için yapacağımız çalışmalarda makine kullanarak bahçe gideri açma hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde bahçe giderinde oluşan tıkanıklık kolayca açılabilmektedir. Firmamız verdiği bu hizmette;

  • Bahçe giderini açan robot cihazlar
  • Bahçe giderini görüntüleyen kamera sistemleri
  • Jet motorlu gider yıkama aleti
  • Detektör gibi cihazlar kullanmaktadır.

İstanbul Tesisat, en az masrafla sorunlarınızdan kurtulmanızı ister çünkü herhangi bir tesisatçıdan daha fazla fiyat verdikten sonra, neden işinizi bize yaptırmalısınız? Amacımız sizin cebinizden çıkacak parayı azaltmaktır. İşinizi de en kaliteli ve güvenilir şekilde yapıp, size teslim eder ve garantisini veririz.

Tıkanan Bahçe Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanan bahçe gideri nasıl açılır? diye merak ediyorsanız süreci ve bilmeniz gerekenleri İstanbul Tesisat sayesinde öğrenebilirsiniz. En sık karşı karşıya kalınan tıkanıklık sorunlarından bir tanesi olan bahçe gideri tıkanması konusunda profesyonel bir sürecin sizi bekliyor olduğunu bilmelisiniz. Ekibimiz, tıkanmaları açmada hızlı olduğu gibi tıkanıklık giderme hizmetleriyle de ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermektedir.

Tıkalı bahçe gideri genellikle toprak ve kurumuş yapraklardan kaynaklanmaktadır. Bu kapsamda giderin tıkanması suyun akışını önler. Aynı zamanda bahçe kullanımında da ciddi problemlere neden olur. Zamanla tıkanmanın neden olduğu olumsuzluklar bahçe kullanımını olumsuz etkileyecektir. İstanbul Tesisat olarak tıkanmaları ortadan kaldırarak daha kaliteli bir çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tıkalı Bahçe Gideri Açma Yöntemleri

Tıkalı bahçe gideri açma yöntemleri tıkanıklığın ciddiyetine bağlı olarak değişlenlik göstermektedir. Ancak sorun ne olursa olsun İstanbul Tesisat ekibi kameralı ve cihazla tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında en başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Böylelikle sonuç hem daha tatmin edici hem de daha kaliteli bir seçenek olarak değerlendirilmektedir.

Siz de bahçe giderinde yaşanan tıkanmalardan kaynaklı olarak olumsuzluklar yaşıyorsanız bu problemi gidermenin en ideal yolu İstanbul Tesisat’tan destek almak olacaktır. Ekibimiz, gerekli bütün çalışmaları özenle yaparken ihtiyaç odaklı bir çözüme ulaşmanızı da sağlar. Robotla tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında sorunun kökten çözülmesi de mümkün olacaktır.  Tıkalı bahçe gideri açma ve sorunu ortadan kaldırmak adına siz de hemen tercihinizi İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Bu sayede daha doğru bir hizmete ulaşma imkânı elde edebilirsiniz.

“Bahçe Gideri Robotla Açan Firma” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba, Bahçemizdeki giderde birikmiş su var ve gider tıkalı. Yaprak vb şeylerden tıkandığını takmin ediyoruz. Bahçe zemini toprak değil. Beyoğlu ilçesi Firuzağa mahallesi için gider açma fiyatı nedir?

    Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara