1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Bahçe Gideri Robotla Açan Firma

Bahçe gideri robotla açma bizim işimiz. Ülkemizde son yıllarda yağışlarda fark edilebilir oranda azalma görülmekte. Yağmurun, suyun her zaman tüm uygarlıklara, medeniyetlere tarih boyunca hayat verdiğini görmüşüzdür. Suyun gücü ile nice devletler imparatorluk olmuş, gelişmiş ve birçok alanda ilerlemenin temelinde suyun gücünün olduğunu kanıtlamışlardır. Suya bu yönüyle bakınca muazzam bir tesiri varken, bir de aşırı yağan yağmurlar sonucu tıkanmalar ve giderlerin evin içine kadar taşması sonucunda oluşan sıkıntılar göz önünde bulundurulursa işin içinden çıkılamaz ve suya karşı bir iticilik doğduğunu görebiliriz.

Yağmurda yaşanan taşmalarda aşırı yağıştan dolayı sokaktaki ana rögarlar dolar ve suyu aynı anda çekemediği için de geri tepmeye başlar. Eğer bahçede gider varsa oradan geri tepme gerçekleşir. Geri tepen sular sokağın ve tuvaletin pisliğini de bahçeye doldurur. Sağlık açısından sıkıntı doğurabilecek bu durum, dikkate alınması gereken çok ciddi bir durumdur. Ancak bahçe giderini robotla açma sayesinde, hiçbir yer kazılmadan ve kırılmadan açma işlemi yapılabilir. Bahçe giderinin tıkanması, yağmur bittikten ve sokaktaki ana hattın açılmasından sonra açılmalıdır. Çünkü bahçe borusunun tıkanması, sokaktaki suyun geri tepmesi ile oluştuğundan, sokak giderinin açılması halinde bahçe gideri de tekrar açılabilir.

 

Tıkanan Bahçe Gideri Nasıl Açılır?

Bahçe gideri açtırmak ne kadar diye düşünürseniz size ön bilgi verebiliriz. Robotla kırmadan tıkanıklık açma işini yapan tüm firmalar, bahçe gideri açmanın zorluğunu bilir ve bu sebeple bu iş diğerlerinden daha pahalı olur. Bina içinde tıkanan bir bahçe gideri, kolay açılmaz. Bahçe giderlerinin açılmasının zor olma sebebi de bahçenin yağmur anında çamurlaşması, bahçenin su dolu olmasıdır. Böyle bir ortamda iş yapma kapasitesi düşer, iş zamanı uzar, her şey kirlenir ıslanır, makineleri kurmak için bile düzenek oluşturmak gerekir; kısacası uzun ve zahmetli olur. Doğal olarak bu kıstasların hepsi de fiyatın yükselme sebepleridir.

Bahçe gideri açma işi tıkanıklık açma makinesi ile yapıldığından herhangi bir tahribata mahal vermez. Ancak bazen bina giderleri çamurdan veya toprağın oynamasından dolayı çökebilirler. Çöken hatta tıkanıklık açmak mümkün olamayabilir. Böyle bir durumla karşılaşınca makine ile yine de açmayı denemek gerekir eğer çabalarımızdan sonuç alamazsak detektör dediğimiz yer tespit cihazı ile çöken noktayı tespit edebiliriz. Bu aletle kendimizi yormadan, nerede çökme olduğunu görüp kamera ile aynı zamanda görüntü alabiliriz. Görüntüdeki duruma bakıp, yapabileceklerimizi gözden geçirmemiz gerekmektedir. Mesela çökme durumunu, kameradaki görüntüden tıkalı mı, çökmüş mü anlayabiliriz.

Her iki durumda da giderin açılma şansı yoksa detektörle bu bölgenin nereye denk geldiğini bulunur. O kısım kırılır, kazılır sorunlu bölgenin tamiri yapılır. Yani çözüm odaklı yapılan tüm çalışmaların sonucunda, probleminiz çözülür. Bu çözümler size en az masraf çıkaracak şekilde ve en az kazma, kırma işi olacak şekilde ayarlanır.

Robotla Bahçe Gideri Açan Tesisatçı

İstanbul Tesisat firması, robot makinelerle bahçe gideri açma hizmeti sunan bir firmadır. Bünyemizde bulundurduğumuz teknolojik aletler her ekip aracımızda mevcut olduğundan hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmekteyiz. Bizi aradığınızda robot kullanarak bahçe giderini açan usta ekibimiz, kısa sürede adresinize gelir. Bahçe giderini açmak için yapacağımız çalışmalarda makine kullanarak bahçe gideri açma hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde bahçe giderinde oluşan tıkanıklık kolayca açılabilmektedir. Firmamız verdiği bu hizmette;

  1. Bahçe giderini açan robot cihazlar
  2. Bahçe giderini görüntüleyen kamera sistemleri
  3. Jet motorlu gider yıkama aleti
  4. Detektör gibi cihazlar kullanmaktadır.

İstanbul Tesisat, en az masrafla sorunlarınızdan kurtulmanızı ister çünkü herhangi bir tesisatçıdan daha fazla fiyat verdikten sonra, neden işinizi bize yaptırasınız ki? Amacımız sizin cebinizden çıkacak parayı azaltmaktır. İşinizi de en kaliteli ve güvenilir şekilde yapıp, size teslim eder ve garantisini veririz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.