Musluk – Batarya – Sifon Montaj

Bozulan muslukları değiştirmek için sokağa çıkıp, bir saat tesisatçı aradıktan sonra çaresizce internetin başına oturursunuz. Bir tesisatçı aramak için Google açıp, size en yakın su tesisatçısının telefon numarasını alırsınız. Eski bir musluğun tamirini yapmak, çalışılacak ortam dar alan ise oldukça zordur. Gün içerisinde yaşamın her alanında kullanılan musluklar, günlük işlerimizde su ihtiyacımızı karşılamak için suyu açıp kapatmaya yarayan vanalardır. Su vanasının görevi, şebeke tesisatından gelen suyu kullanıma hazır bir şekilde bekletilmesidir. Ama zamanla bu vanalar arıza yapabilir.

Evde musluk tamiri yapmak için elinizde bir musluk göbeği ve bir İngiliz anahtarı olması yeterlidir.

  1. Bozuk vanayı değiştirmeden önce mutlaka dairenizin girişindeki ana vanayı kapatın.
  2. Eğer ana vanayı kapattığınız halde hala musluktan su gelmeye devam ediyorsa, hiçbir şeye dokunmayın ve bir tesisatçı çağırın. Su tesisat ustasından ana vananın suyu kesmediğini söyleyin.
  3. Ana vananın göbeğini değiştirdikten sonra istediğiniz zaman musluk montajını yapabilirsiniz.
  4. Musluk akıtmaya devam ederse yeni bir vana almanın zamanı gelmiş demektir.

Eskiden olduğunun aksine, günümüzde kimse tamir yaptırmıyor. Bunun sebebi de Çin malı muslukların piyasaya girmesinden sonra, yeni musluğun daha ucuza montaj yapılmasıdır. Ayrıca şimdiki zamanda herkesin evinde çeşit çeşit musluk var. Tesisat firmaları olarak biz de hangisinin yedek parçasını stoklarda tutmamız gerektiğini şaşırdık kaldık. Sifon tamirleri de artık eskisi gibi rağbet görmüyor. Her markanın klozet iç takım parçaları birbirinden çok farklı. Bu yüzden o markanın arızalı sifon parçasını bulmak yerine, tamamen yenilemek daha uygun fiyatlara yapılıyor. Banyo bataryası montajı yaparken, tesisatı döşeyen ustaların standart ölçüde tesisat ağızlarını yerine koymaması, montaja gelen ustayı saatlerce oyalamaktadır.

Firmamız güvencesiyle;

  1. Her türlü musluk montajı, batarya montajı, sifon montajı gibi tamir işleriniz, dikkat ve özenle yapılmaktadır.
  2. Eskiyen su tesisatlarınızı yeni plastik boru ile değiştiriyoruz.
  3. Muslukların bakımını yapıp, çok eskiyen iş görmeyecek derecede olan musluklarınızı yenileriyle değiştiriyoruz.
  4. Banyonuzun vitrifiye montajını yapıyoruz.
  5. Eskiyen klozetleri, tıkanan lavobalarını açmada size bir telefon kadar uzaktayız. Bizi arayın gereken tüm işlemleri yapalım.

Ayrıca doğalgaz tesisatlarınızı da en ekonomik koşullarda ve uygun taksit imkanlarıyla İgdaş yetkili bayi olarak hizmetinizdeyiz.

Sanayi doğalgaz tesisatı ve büyük iş yeri, lokanta ve restoran işletmeleriniz için de çekinmeden bizi arayıp referanslarımızı öğrenebilirsiniz. Musluk tamiri, Vitrifiye montajı, Klozet tamiri gibi her türlü su tesisat tadilat işlerinizde bizi arayabilirsiniz.

 

Musluk Tamiri Yapan Tesisatçı Firma

 

Musluk tamiri yapan usta ekibimiz, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir. İstanbul Tesisat bünyesinde çalışan tüm ustalarımız 10 yılı aşkın deneyimleriyle, musluklarınızı garantili olarak tamir edecektir. Contası bozulan musluğun tamiri olsun, musluk göbeği değiştirme olsun tüm tesisat arızaları için servis kaydı açtırabilirsiniz.  Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak. İstanbul Tesisat firmamızın servis ekiplerinden en uygun olanını size yönlendirerek kısa sürede sorununuzun giderilmesini sağlıyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara