Acil Su Tesisat Ustası | Su Tesisatı Kaçak Tamir

acil-gider-tikanikligi-acma-servisi-kamerali-4

İstanbul Tesisat su tesisat borularında yaşanan patlamalarda acil hizmet servisi ile size en yakın ilçe servisi olarak hizmet sunmaktadır. Su kaçak tespitini cihazlarla yapan firmamızdan randevu alarak, servis hizmeti alabilirsiniz. Su tesisat borularında sızıntı bulan uzman kadro ile hizmet veriyoruz. Eğer sizin de dairenizden alt kata su sızıyorsa dert etmeyin. Komşunuzla tartışmanıza hiç gerek yok, su sızıntısının yerini bulmakla birlikte, tüm sorun ortadan kalkacaktır. Bütün bir apartmanın yaşadığı su akıntısının sebebi kimin dairesiyse bu yöntemle bulabiliyoruz. Nereden geldiğini bilmediğiniz bir su için, kimseyi suçlamayın! Bizi arayın, gelip su kaçağının kaynağını bulalım. Böylece kimse zan altında kalmadan, sorunun kaynağı bulunup bir an önce halledilebilir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Robotla Gider Açma

Su kaçak işlerinin yanı sıra, diğer arızalara da kırmadan çözüm üreten İstanbul Tesisat, tıkalı gider açma işinde de uzmandır. Tuvalet gideri tıkanması veya lavabo giderlerinde sıkıntı yaşıyorsanız, robotla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Kamera sistemlerimiz sayesinde, boruların içi görüntülenerek size garantili hizmet veriyoruz. Ayrıca çalışmamız sonucunda tıkalı gider açılmış mı, kendi gözlerinizle görme imkânına sahipsiniz. Her gün onlarca iş yaptığımızda karşılaşmadığımız arıza tipi kalmamış durumda. Suyun ne şekilde geri teptiğini sorup, sorunun kaynağını bile hemen anlayabiliyoruz. Bir iş ne kadar çok yapılırsa, o işte o kadar tecrübe sahibi olunur. 6 yıldır aynı ustalarımızla çalıştığımız için tecrübe ve deneyimimiz en üst seviyede. Siz de bu özelliklerden yararlanmak için hemen bizi arayın!

İstanbul’un her yerine hizmet veren İstanbul Tesisat, size özel acil bir servis çıkarmaktadır. Acil hizmet istediğinizde bize başvurup sorununuzu ayrıntılarıyla özetlemeniz yeterlidir. Her türlü tıkanıklık problemlerinize özel çözümler sunuyoruz. Su tesisat ustalarımız her bölgeye hizmet vermektedir. Makineleri profesyonel su tesisat ustaları kullandığı için, herhangi bir boruya zarar vermezler.

patlak-su-borusu-nasil-tespit-edilir-acil-tesisat-ustasi-54

SAAT 08:00 ile 19:00 arası çalışmaktayız.

Su tesisatlarınızda oluşan su kaçakları, gider tıkanıklığı, tesisat yıkama ve diğer arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Acil su tesisat servisimiz randevu ile çalışmaktadır. 0212 647 10 10 – 0216 340 55 55 telefon numaralarımızdan servis alabilirsiniz.

Su kaçakları, nerden geldiği belli olmayan sızıntılar, üst katınızdaki daireden banyoya akan sular, nereden geldiğini bilmediğiniz sızıntılar gibi su kaçak problemlerinizi ve gider tıkanıklıklarını son sistem su kaçak arama cihazlarıyla tespit ediyoruz. Su kaçağının olduğu noktayı kırıp dökmeden kesin olarak buluyoruz. Bu sayede, size onarım maliyeti çıkaran tadilat işinden kurtulmuş oluyorsunuz.
Verdiğimiz Su Tesisat Hizmetleri

İstanbul Tesisat bünyesindeki cihazlar ve yılların tecrübesine sahip konusunda uzman ustalarımızla müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden bir kısmını listeledik:

 • Gider tıkanıklığı açma
 • Kırmadan su kaçağı tespit
 • Robotla gider tıkanıklığı açma
 • Klozet açma
 • Kanalizasyon tıkanıklığı açma
 • Rögar tıkanıklığı açma
 • Otopark gideri tıkanıklığı açma
 • Tesisat temizliği
 • Gider temizliği
 • Kimyasal ilaçla su kaçağı tespit ve onarımı
 • Petek bakımı
 • Kalorifer tesisat temizliği
 • Lavabo, klozet, evye montajı

Acil Tıkanıklık Açma

Acil su tesisatçı ihtiyacı hemen herkesin başına gelen boru tıkanmaları nedeniyle daima önemlidir. Çünkü gecenin bir yarısında yaşanan boru tıkanması sonrasında eşyalarınızın harap olması mümkündür. Günün olmadık saatlerinde ortaya çıkan tıkanmalarla karşılaştığınızda hangi tesisatçıyı aramalıyım? diye düşünmemelisiniz. Çünkü İstanbul Tesisat olarak size günün her saatinde tıkanıklık açma hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Peki, acil tıkanıklık açma için ekibimizi çağırdığınızda size ne tür hizmetler sunuyoruz?

İstanbul Tesisat ekibini acil tıkanıklık açma hizmeti için evinize çağırdığınızda öncelikli amacımız en kısa sürede adresinize ulaşmaktır. Günün herhangi bir saatinde aradığınızda adresinize ulaşarak tıkanıklık problemini değerlendiriyoruz. Bu değerlendirme tıkanıklığın neden ortaya çıktığı ve nasıl çözümlenebileceğine dair bir ön kontroldür. Gerekli incelemeler sonrasında ekibimiz robotla tıkanıklık açma hizmetiyle tıkanıklığı ortadan kaldırmaktadır.

Acil Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık sorunu her tüketici gibi sizi de çileden çıkaran bir durumdur. Çünkü su bir türlü giderden akmaz ve eşyalarınız mahvolur. Bu sorunu gidermeniz için acilen bir su tesisatçısına ulaşarak sorunu gidermesini istemeniz doğaldır. Peki, acil tıkanıklık açma hizmetleri için ne kadar ödeme yapmanız gerekir?

Acil tıkanıklık açma hizmetlerinde randevusuz bir şekilde adresinize geliyoruz. Üstelik bu hizmeti günün hangi saatlerinde istediğinizi de dikkate alarak ücretlendirmeyi sizinle paylaşıyoruz. Ekibimiz, acil tıkanıklık açma fiyatları konusunda bir sürprizle karşılaşmamanız için sizi önceden bilgilendirmektedir. Siz de acil bir tıkanıklık servisi almayı istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara