Robotla Pis Su Borusu Açan Firma

robot-cihaz-ile-pis-su-borusuna-acan-firmalar-840

Pis su açma robotu olarak bilinen makine, hemen hemen her alanda boru içini açmak için kullanılmaktadır. Üretim amacı, gider borularını açmak olsa da içi boyadan tıkanan matbaa borularında veya buna benzer üretim yapan fabrika borularında da tıkanıklık açılabilmektedir. Evinizde, iş yerinde veya herhangi bir gider borusu olan kısımda mutfak gideri tıkanıklığı, banyo duş gideri açma, klozet tuvalet açma gibi işlerde kullanılabilmektedir.

Tuvalet borularında ki tıkanıklık genellikle içine kaçırılan yer bezi, tuvalet kağıdı veya kolonyalı mendillerden dolayı kaynaklanır. Kimin attığı belli olmadığından, komşular arasında tartışmalar çıkar. Bunlara hiç gerek kalmadan, robotla kırmadan pimaş açma sayesinde ortada tartışılacak hiçbir konu kalmaz. Gerçi insanlar kırmadan açılan gidere bile tartışma çıkarabilmektedir ama idare ederek olayı tatlıya bağlamak gerekir. Herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirse, sorun da kalmayacaktır. Pis su gideri dediğimiz giderler, mutfaktaki gider için de geçerlidir. Genelde pis su denince akla, tuvalet giderleri gelse de aslında atık su gideri demek daha doğru olacaktır. Mutfak gideri de tuvalet gideri de atık su grubuna girer.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Pis Su Borusunu Tıkayan Maddelerin Bileşenleri

Su borusu tıkanmaları yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlerde en önemli olan tıkanmalar arasındadır. Su borularının tıkanmalarının belli başlı nedenleri vardır. Pis su borularının tıkanmasının nedeni bilinirse soruna da müdahale edilmesi kolaylaşacaktır. Pis su borularında tıkanıklık meydana gelmesi inşaat atıkları ve evlerden gelen atıkların borularda kalması sonucunda oluşabilir. Ayrıca mutfak lavabosuna dökülen yağlar ve yemek artıkları da boruları tıkayabilmektedir. Banyolarda pis su giderlerine saç ve peçete gibi çözünmeyen maddelerin atılması da tıkanıklık sebebidir.

Pis su borularını tıkayan maddelerin bileşenleri de önemlidir. Örneğin evlerden dökülen yağ bir süre sonra boruları tıkadığı için pis su giderinin durması ihtimali vardır. Su polar bir yapıdadır ve yağ da apolar yapıdadır. Bu yüzden yağ suda çözülmemektedir.

kamerali-robot-ile-gider-borusunu-acan-tesisatci-841

Robotla Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Mutfak borusunun tıkanması durumunda, yine aynı pis su borusunu açan robot ile kolayca kırmadan pimaş açılır. Tabi bu işlerin de nasıl yapıldığını gösteren bir sistem bulunmaktadır. Kamera sistemi ile çalışma yapılan gider, görüntüleme işi yapılarak tekrar tıkanma ihtimali var mı bakılmaktadır. Boru içinde net bir görüntü sağlayan kamera bize; kırık, çatlak, conta kayması ve eğimsizlik gibi sorunları da gösterir. Karşılaşabileceğimiz sorunlara firmamız tarafından anında müdahale edilebilmektedir. Yapılacak iş uzunsa, bir sonraki gün tadilat ekibimiz gelip noktayı koyar.

Robot Makinelerle Pis Su Borusu kırmadan açan firması

Bazı durumlarda tıkanıklık açılmayabilmektedir. Bunun nedenleri ise ya rögar tıkanması vardır, ya da gider borusu çökme yapmıştır. Onun dışında her türlü durumda makine tıkanıklığı açar. Bu açılmayan giderler içinde kamera ile detektör kullanılarak, problemli nokta tespit edilmektedir. Toprak olan kısımlarda çökme daha çok olur çünkü hattın altı üstü yumuşak olduğundan yağmurla birlikte toprak oturur. Bu da ezilme ve kırılmalara neden olur. İşte bu tarz bir tıkanıklık, açılsa da kısa zamanda tekrar tıkanacaktır. Çöken borunun yerini tespit etme ile hem çözümü bulunur, hem de sadece belirlenen bölüm değiştirilmektedir. Kanal görüntüleme sistemlerine de sahip olan firmamız, dış hatlarda ve ana borularda da görüntüleme hizmeti vermektedir. Yeni tasarladığımız kamera sistemiyle 40 metre uzunluğundaki hatları bile tek seferde görüntüleyebiliyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Robot Makinelerle Pis Su Borusu Açan Firmalar

Gelişen teknolojinin su tesisat sektörüne etkisiyle, insanları devasa tadilat masraflarından ve yorucu süreçlerden uzak tutmaya yönelik makinelerin keşfedilmesine yol açmıştır. Makineli robotla pis su borusunu açan firmalar da böylece ortaya çıkmış oldu. Aletle pis su borularını açma işlemini yapan tesisatçı ustalar yılların verdiği deneyimi teknolojik cihazlarla birleştirerek insanları pis su borularında tıkanıklık problemlerinden kurtarıyor. Robot makine kullanan usta arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Tesisat firması, robotla atık su gideri açan firma olarak İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Firmamız;

 • Robot makinelerle pis su borusu açma
 • Robotla kanal açma servisi
 • Robot aletlerle pimaş açma
 • Robotla kanalizasyon açma
 • Robotla tıkalı tuvalet açma
 • Robotla tıkalı gider borusu açma hizmetlerini tek kalemde vererek sorununuza garantili çözümler sunmaktadır.

Robotla boru açma cihazı nasıl çalışır?

Adı ilk kulağa geldiği zaman aklımıza gelen normal robotlar olabilmektedir. Asıl durum tabiki sanılanın aksinedir.

 • Robot sistem ne demektir ve tıkanıklığı nasıl açar? Bu cihaz borunun çapına göre takılan tel zincirler gidere gönderilerek çalışan bir mekanizmadır. Tuvalet tıkanmalarında takılan başlık gider borusu içerisindeki kağıt ve bez parçaları gibi yabancı maddeleri kendine sararak dışarıya çeken bir sistemdir. Bazı durumlarda gidere tıkanan sert bir cisim var ise o maddenin parçalanarak rögara gitmesini sağlamaktadır. Burada önemli olan nokta tıkanıklığa neyin sebep olduğunu öğrenmektir.
 • Robotla gider açtırmanın zararı varmıdır? Kesinlikle boru içerisine hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Akıllı bir sistem dahilinde çalışan bu cihazlar hem tıkanıklığı daha hızlı açar hemde borularınız da kırılma gibi bir durumla karşılaşmazsınız.
 • Cihazla açılan tıkanıklık kesin çözümdür ? Bu sistem gider borusunu açmakla kalmaz giderin içerisini görüntüleme olanağı da sağlamaktadır. Görüntülenen gider borusundaki tüm problem net bir şekilde açığa çıkmaktadır. Kamera ile bakılan giderde tekrar tıkanıp tıkanmayacağı da anlaşılmaktadır.

Makineyle Gider Açma Fiyatları   hakkında bilgi almak için yandaki linke tıklayabilirsiniz.

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Pis su borusu tıkanıklığı nasıl açılır? diye merak eden yüzlerce birey arasında mısınız? Bu durumda pis su borusundaki tıkanmaların neden meydana geldiği ve nasıl açılması gerektiği konusunda değerlendirmeler yapılmalıdır.

Su gideri, suyun akması ve ortamdan uzaklaştırılması amacıyla kullanılan bir sistemin parçasıdır. Ancak kullanıcı hataları nedeniyle su giderine atılan yemek artıkları, peçete ve diğer suyla çözünmeyen maddeler nedeniyle su giderinde tıkanmalar ortaya çıkması oldukça doğaldır. Tıkanmanın sadece suyun akışına engel olmadığı aynı zamanda bütün sistemi olumsuz etkilediği kabul edilmektedir. Bu durumda psi su gideri açan usta sayesinde sorunu kökten çözmek gerekir. İstanbul Tesisat ustaları bu konuda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.

Robotla Pis Su Borusu Açma Fiyatları 2023

Pis su borusunda meydana gelen tıkanmalara karşı en makul çözüm su borusunun robot kullanılarak açılmasıdır. Ancak su borusunun robotla açılacağı durumlarda fiyat tüketiciler açısından en çok merak edilen konuya dönüşmektedir. Siz de robotla su gideri açma hizmeti almak ve uygun maliyetlerden yararlanmayı mı istiyorsunuz? Bu durumda fiyatın nasıl belirlendiği hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Ekibimiz, boru açma ve robot kullanma konusunda oldukça deneyimlidir. Bu bağlamda sorunun öncelikle ne olduğunun belirlenmesi sonrasında da bu sorunun ortadan kaldırılması sağlanır. Hizmetin başlaması öncesinde fiyat bilgisini sizlerle paylaşan ekibimiz hizmetten maksimum manada faydalanmanıza da olanak tanır. Sorunun zorluğuna, giderdeki tıkanma durumuna ve kullanılan yöntemlere bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Robotla pis su borusu açma fiyatları 2023 farklılık göstermektedir.

“Robotla Pis Su Borusu Açan Firma” üzerine 2 yorum

 1. MERHABALAR BEN İZMİRDEN YAZIYORUM SİZE BURADA BİR ŞUBENİZ VARMI. BİZİM SORUNUMUZ SÜREKLİ TIKANAN TUVALET İLE ALAKALI DAHA DOĞRUSU POMPA YARDIMIYLA KENDİMİZ AÇIYORUZ. BİRDE SON 3 GÜNDÜR DAHA SIK TIKANMAYA BAŞLADI. NEDEN TIKANIYOR OLABİLİR SÜREKLİ BU SORUNU NEDEN YAŞIYORUZ. ÇÖZÜMÜ VARMIDIR.

  Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara