Su Kaçağı Arama Şirketi

buyukcekmecede-kirmadan-su-kacagine-bakan-yerler-711

Tesisat borularında meydana gelen su sızdırmalarıBüyükçekmece su kaçağı servisi olarak bulmaktayız. Su sızıntı miktarı her ne kadar az olsa da sızıntı yapan yeri bulmak o kadar zor değil. Gözle görünmeyen su sızıntılarını bulmak için cihazla yapılan arama çalışmalarına su kaçağı tespiti diyoruz. İki tesisatçı ustadan oluşan ekiplerimiz Büyükçekmece’de irili ufaklı birçok başarıya imza atmıştır. Birçok firmanın gelip burada kaçak yok dediği yerden su kaçağını bulup müşteriye göstermişizdir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Çalışan ustalarımızı ilçemizde ikamet edenlerden seçtiğimiz için sürekli eleman değiştirmeyiz. Bunun müşteriye doğru orantılı olarak yansıması eski eleman tecrübeli demek olduğundan kaçağı daha kısa sürede bulmak oluyor. Bu sektörde iş yapan en eski firmalardan biri olarak edindiğimiz tecrübe bulunması imkansız su kaçaklarını ortaya çıkarmada büyük rol oynamaktadır. Diğer firmalara nazaran tüm cihazları bünyemizde bulunduruyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli kullandığımız cihazları yenilemek durumundayız. Bu işi iki makine alıp başından sonuna kadar bu aletlerle sürdürmek mümkün olmuyor. Sektörde paranız yoksa makineleri yenilemeniz mümkün olmuyor.

kamerali-aletler-ile-noktasal-su-sizintisi-tespiti-yapan-firmalar-buyukcekmece-712

Doksanlı yıllarda ilçemizin sınırları daha büyük olmasına rağmen su tesisatçı bulmak daha kolaydı. Günümüzde Kumburgaz’a doğru genişlemeye devam eden ilçemizin her noktasında makineyle su kaçak bulma işini yapıyoruz. Genelde yazlık bulunan mahallelerde kışın su donmasından dolayı patlayan su borularında tamirat ağırlıklı çalışmalarımız bazen de tıkanan gider borularını açmak için gidiyoruz. Yazın daha çok ilçemizin nüfusu arttığı için su kullanımına bağlı olarak tesisatlardaki kaçak oranı artmaktadır. Oldukça geniş bir alana sahip olan Büyükçekmece ilçemizin Mimarsinan mahallesinden tutun diğer tüm mahallelerinde evinize kadar hizmet vermek araçlarda aşırı kilometre yapmaya sebep olmaktadır. Büyükçekmece’nin her yerine mobil servis araçlarıyla gelen servis elemanlarımız 1-4 saat arasında su borusunun delinen yerini bulup tamir ediyorlar. İşçiliğin 2 saati aştığı durumlarda bir sonraki gün gelen onarım ekipleri banyonun tesisatını değiştirip tadilat öncesi evinizi teslim aldığımız gibi geriye bırakır.
goruntulu-aletlerle-su-borusu-patlagina-nokta-atisi-yapan-firma-713

Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler

SERVİS 1 SERVİS 2 SERVİS 3
19 Mayıs Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Mahallesi
Ahmediye Mahallesi Çakmaklı Mahallesi Kamiloba Mahallesi
Alkent 2000 Mahallesi Dizdariye Mahallesi Karaağaç Mahallesi
Atatürk Mahallesi Ekinoba Mahallesi Kumburgaz Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi Fatih Mahallesi Mimaroba Mahallesi
Celaliye Mahallesi Güzelce Mahallesi Mimarsinan Mahallesi
Murat Çeşme Mahallesi Pınartepe Mahallesi Sinanoba Mahallesi
Türkoba Mahallesi Ulus Mahallesi Yenimahalle Mahallesi

İski su borularına ait patlaklar şebeke suyunun basınçlı gelmesinden kaynaklandığı gibi işçilik hatalarından da kaynaklanabiliyor. Bir ustanın yaptığı tesisatı basınç testine tabi tutmadan üstünü kapatması yapılan yanlışların en başında gelir. Dikkatli bir şekilde döşenen atık su giderlerinde su tesisatçıların dışında çalışan seramik veya montaj ustalarının yaptığı hatalar su kaçağına sebep olmaktadır. Bir kaç gün içerisinde ortaya çıkan kaçaklar yağmur şeklinde bir akıntıya sebep olduğundan şebeke suyunu tetikleyen patlaktır.

Yorum yapın

Tıkla Ara