Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

lavabo-tikanikligini-goruntulu-sistemle-acma-islemi-809

Pimaş açmak çoğu zaman insanları sıkan ve çok dert yanmalarına neden olan bir olaydır. Bundan kurtulmanın tek yolu da açma işini yaparken pisliklerin tıkanan kısımlarını  ölçerek ve belirleyerek işe ondan sonra başlamak olacaktır. Ayrıca pimaş kısımlarında tıkanan bölümlerde meydana gelen hasar büyük ve boruların hassas bölgesinde yer alıyorsa hemen bu bölgelere daha ince mekanizmaları dahil etmek gerekmektedir. Pimaşlar açılırken bulunduğu alanlarda ki diğer alt yapıya da zarar vermemesi için olaya geniş bakılması gerekmektedir. Bundan dolayı da tıkanmalar eğer ileri seviyeye giderek tıkanan kısımlar daha çok katlanırsa çevreye sızan bir durumdan da bahsetmek o zaman mümkün olacaktır. Bu durumlara düşmemek için pimaş işlerini önceden boşaltmak ve çevreye yayılmayan bir koku bırakmaktır. Artık bu şekilde gelişim gösteren yeni pimaş açma yöntemleri sayesinde eskiye göre daha verimli çalışmalar sonucunda ciddi kazanımlar  da sağlanmaktadır. Yapılan bu açma yöntemleri  sayesinde ortaya süper bir çalışma sistemi çıkarken aynı zamanda meydana gelen tıkanmalar  da sorunsuz bir şekilde açılmış olmaktadır. Pimaş içlerinde meydana gelen bu tarz tıkanmaların önüne geçmek için hemen tespit edilerek ileri gitmeyen yaklaşımlarla bu durumdan kurtulmak gerekmektedir. Pimaş açmalarını üstlenen kişiler eğitimden de geçmesi gerekmektedir ve bu durumla beraberde ortaya daha iyi derecede çalışmalar çıkması sağlanmalıdır. Etki olarak ortaya önceki durumundan daha iyi temizleme şekli çıktığı için bu konuda daha iyi temizleme araçlarını sağlamış olacaksınız. Pimaşların tıkanan alanları artık teknik bir çalışmayla daha basit açılmış olacaktır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

kirmadan-lavabo-tikanmasini-acan-tesisatcilar-410

Makine ile tıkalı lavabo açma firması

Lavabo tıkanıklığı genelde mutfaklarda olur. Mutfak tıkanıklığı yağlanmadan kaynaklanan ve yemek artığı fazla dökülüyor ise bundan kaynaklanan sebeplerden olur. Bu tıkanıklıklar nalburdan alınan tozlarla yada sıvılarla kesinlikle açılamaz. Hele birde tozlardan dökülüyor ise tamamen donup taşlaşabilir. Küçük pirinç tanesi kadar tozlardan kesinlikle tıkanan gidere dökülmemelidir. Makine ile açılıp kamera ile görüntülenmesi en iyi seçenek olacaktır. Lavabo tıkandı, Lavabo gideri açma, lavabom tıkalı, tıkalı lavabo açma teknikleri, lavabo açma pratik çözümleri, lavabo açma teknikleri hakkında kısa bilgiler.

Genelde müşterilerimiz evini veya işyerinin seramiklerini kırdırdıktan sonra bizi ararlar. Günümüzde internetin de getirdiği aradığını bulma yenilikleriyle bizde internet üzerinden sizlere hizmet vermeye başladık. Google arama motorunun sağladığı faydalar bizi bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Tuvalet lavabo ve mutfak gideri tıkanıklıklarında kırmadan çözümler üreten firmamız sizlere kameralı görüntülü hizmetler sunuyor. İnternette gezinirken lavabo tıkanıklığını açma için bir sürü yazılmış olduğunu gördüm fakat bu yazıların çoğu hatalı tesisata sahip müşterilerin hiçbirine çözüm olmaz. Öyle tesisatçılar var ki kapalı dirsekleri peş peşe sıralayıp tesisatı tamamlayanlar mı dersiniz yoksa 10 metre yatay hatla mutfak gider borusuna eğim vermeden boru çeken ustalarımı arasınız hepsine biz rastladık.

Evinizde tıkanıklık mı var ? Artık bu gibi tıkanıklık olaylarını sorun etmenize gerek yok. Çünkü artık İstanbul Tesisat var. Uzman kadromuz ve teknolojik donanımlı geniş servis ağımız sayesinde İstanbul ve çevresinde size her hafta içi ve hafta sonu acil hizmet vermekteyiz. Evinizde kötü kokuya sebep olan bu tıkanmaları halletmek üzere yetiştirilmiş ekibimiz en geç 30 dakika ile 90 dakika arasında tıkanıklık probleminden sizi kurtarmış oluyor.

kamerali-robot-ile-lavabo-tikanikligi-acma-firmasi-808

Tıkanmış lavabo tıkanıklığını robot makine ile açma yöntemi

Eskiyen gider boruları gün geçtikçe tıkanmalara sebep olmaktadır. internetin popüler arama motoru google`de en çok tıklanan aramalardan biri lavabo tıkanıklığı nasıl açılırSorunun cevabı aslında çok uzun ama en basit yöntemleri sizlerle paylaşabiliriz. Lavabonun tıkandığında ilk yapmanız gereken şey bütün muslukları kapatmak olmalıdır. Elinize bir lavabo pompası alarak basınçı yöntemle açmayı deneyebilirsiniz. Lavabo pompalarını 5 TL ile 10 TL arası değişen fiyatlarda herhangi bir nalbur veya plastik malzeme satan yerler vardır buralardan kolayca temin edebilirsiniz. Baktınız hala açılmıyor bu sefer ikinci yolu denemenizi tavsiye ederim sıcak su kaynatıp marketlerde satılan lavabo açma kimyasalları vardır bu kimyasalı alıp gidere döktükten sonra sıcak suyu üzerine döküp o bölgeden uzaklaşın. Tabi mutfak veya banyoda bu işlem gerçekleştirileceği için mutlaka havalandırmak gerekmektedir. Cam yada pencereniz kesinlikle açık olsun çıkan gaz sizi etkileyebilir. Kimyasal açıcılar genelde lavabo tıkanmadan önce işe yarar tıkanıklık meydana geldikten sonra boruyu açmanız %5 bir ihtimaldir. Ama bu ihtimali ben denemek istiyorum derseniz abartmadan deneyebilirsiniz. Hala tıkanıklık açılmıyorsa elinize bir hortum alıp gider borusundan ileriye doğru gönderin. Hortumda çözüm olmadıysa profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekecektir. Firmamız tıkanan lavabo giderlerinin robotla açmaktadır.

Yorum yapın

Tıkla Ara