Su Tesisat Kaçağı Bulma

Su tesisat kaçağını nasıl bulduğumuzu merak edenler için, cihazla su kaçak arama yapmış birinden bu işlemleri sırasıyla dinlemek ister misiniz? Bu problemler elbette her insanın başına gelmez ama geldiğinde acil olarak cihazla çalışan bir usta aramaya başlarlar. İsteriz ki etrafa fazla zarar verilmeden bu iş çözülsün. Belki de bir kaç ay önce yeni tadilat yaptırdığınız banyonuzda kaçak çıkmıştır. İstanbul Tesisat’ın cihazla su kaçak tespiti çalışmasının avantajlı tarafı, müşterinin patlak borusunu hiç kırmadan bulabilmesidir. Robotla çalışan şirketler arasında öncü olmamız nedeniyle, geçen zaman bize daha kaliteli bir servis imkanı sunmayı öğretti. Genellikle test ettiğimiz su tesisatlarında bulduğumuz kaçakların kalitesiz borudan değil, kalitesiz işçilikten kaynaklandığını biliyor muydunuz? Kırmaya kıyamadığınız kale bodurların birebir aynısını bulmak son derece imkansız. Bunun yerine kırılan seramiği tek parçaya düşürüp, ortaya deseni yıldızlı bir karo koyularak ortama uymasını sağlayabiliriz. Su tesisatında oluşan kaçakları bulma işi hakkında detaylı bilgi almak için kaçak bulma sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
robot-cihaz-ile-noktasal-su-kacagi-tespiti-yapan-yerler-903

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan kameralı cihazlarla su tesisat kaçağı tespit ve onarım hizmetini tek kalemde alacağınız adres İstanbul Tesisat’tır. Temiz su kaçakları ve atık su gideri kaçaklarını bulmak için, yeterli donanıma sahip mobil araçlarla hizmet veren firmamız profesyonel çalışma yürütmektedir. Banyonuz alt kata su kaçırıyorsa, tesisat sisteminizi kameralarla kontrol ettirmenizi öneriyoruz. Tuvalet veya lavabo giderlerindeki su sızıntısı problemlerini görüntüleme yapıp, bölgesel olarak yerini tespit ettikten sonra, tamirat yaptırmak en ekonomik çözümler arasında yer almaktadır.

Konusunda profesyonel ustalarla çalışıp, tesisat kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan bulup tamirini yaptırmak ister misiniz? Sizi İstanbul Tesisat’ın su kaçakları tecrübesi ve son sistem kameraları ile tanışmaya davet ediyoruz. Su tesisat borularınızın yeni veya eski olması farklı bir durum ortaya koymaz. 2 aylık daha yeni döşenmiş bir tesisat borusunda da kaçak meydana gelebilir. Benim tesisatım yeni bu borularda kesinlikle kaçak olmaz demeyin. Maalesef piyasada eline plastik boru kaynak makinesi alan ustayım diye geçinmekte. Su kaçakları genelde yeni yapılan yapılarda veya yeni tadilatı bitmiş banyo ve mutfaklarda meydana gelmektedir. 

Pis Su Kaçağı Tespiti

Firmamızdan pis su tesisatını ve temiz su tesisatını kontrol etmesi için yardım alabilirsiniz. Su kaçağı tespiti için bize ortalama 3 saat ayırmanız yeterli olacaktır. Sebebi belli olmayan tesisat kaçakları, alt kattaki komşunuzu rahatsız edebilmektedir. Bunun dışında aynı durum sizin başınıza da gelebilir. Üst kat komşunuzun banyosundan sizin tavana su damlaması meydana gelebilmektedir. Bunların önlenmesi ve bir daha ortaya çıkmaması için, sorunun kaynağını kökünden çözmek gerekir. Su tesisat ustalarına artık güvenmiyorsanız, bizi arayın sizi bu mağdur durumdan kurtaralım. İşinin ehli profesyonel ustalarımız, kırma dökme yapmadan su kaçağının tespit edip, garantili bir şekilde onarımını yapabilirler.

Tesisat kaçağı bulma cihazları, ortalama 2 ile 3 saat arasında dairenizde nereden su kaçağı yapıyor bulabilirler. Sistemli ve kontrollü bir şekilde, eleye eleye tesisatınızda kaçak kontrolü yapan servisimiz, emin olana kadar o bölgede herhangi bir kırım yapmazlar. Seramikleriniz ya da fayanslarınız kırılmadan önce, su tesisatınız bir kaç testten geçer. Bulunan bölge veya nokta %100 emin olunduktan sonra, tadilat işine başlanır. Su tesisat kaçaklarını bize sormadan kırmanızı kesinlikle önermiyoruz.

Su Tesisatı Kaçağı Nasıl Bulunur?

İstanbul Tesisat, eski yöntemleri bir tarafa bırakarak, sizi yoran su tesisatı kaçağı yöntemleri yerine kesin çözümleri garantili bir şekilde uygulayarak çözüme ulaşan sızıntı tespiti yöntemleri kullanmaktadır. Su kaçağı gizli de olsa, bilinen noktada da olsa sorunsuz bir şekilde kırmadan tamirini yapıp, kolayca sonuca ulaşmaktadır.

Eğer evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız bizi aramanız yeterli. Servis kaydına istinaden yönlendirdiğimiz ustalarımız, su kaçağı tespit cihazlarıyla mekana gelerek, tüm tesisatı kontrol edip, sorunun kaynağını bulur.

Kullandığımız su kaçak tespit cihazı, hiçbir belirtisi olmayan su kaçaklarını bile bulur. Arızanın nedenini ve olası tesisat arızaları hakkında sizi bilgilendirir.

Su Tesisat Kaçağı Bulma Ne Kadar Zaman Alır?

Evinizde ya da iş yerinizde bir su kaçağı problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu sorunu en kısa sürede gidermelisiniz. Çünkü su kaçağının kısa sürede giderilmediği durumlarda kaçağın bütün ortama yayılması ve ciddi problemlere neden olması kaçınılmazdır. Bu durumda İstanbul Tesisat ustası çağırarak kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hizmete ulaşabilirsiniz. Peki, İstanbul Tesisat ustası çağırdığınızda su kaçağı bulma işlemi ne kadar sürer?

Su tesisat kaçakları farklı farklıdır. Bu nedenle de süreç her işlemde aynıdır diyemeyiz. Sürecin ne kadar devam edeceği ve tesisat hasarının ne kadar sürede giderileceğini belirlemek gerekir. Bunun için öncelikli olarak su tesisatındaki sorunları incelemek gerekir. Ekibimiz, adresinize gelerek su kaçağı problemlerini değerlendirmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra da su kaçağı bulma ve tamir etme süreci değerlendirilmektedir. Süreç için ne kadarlık bir zamana ihtiyaç duyulduğu kararlaştırılmaktadır. Ancak tesisatınızdaki kaçaklar ne kadar zorlu olursa olsun 1-2 saatte sürecin sonuçlandırılmasını hedefliyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Hangi Cihazlarla Yapılmaktadır?

Cihazla su kaçağı tespiti hız ve kalite anlamında en önemli konular arasındadır. Bu bağlamda önemli olan soruna uygun cihazın tercih edilmesi ve tespit süreçlerinin gerçekleştirilmesidir. Ekibimiz termal kamera, nem ölçer, ses cihazı ve daha pek çok alternatifi kullanarak çözüm üretir. Buna göre en makul çözümle su kaçağından kurtulmanız mümkündür.

Yorum yapın

Tıkla Ara