Su Tesisat İşleriniz İçin Servis Hizmeti

su-tesisat-isleri-icin-servis-hizmeti-veren-sirketler-52

Piyasada artık eskisi kadar kolay su tesisat ustası bulunamıyor. Bunun nedeni ise yeteri kadar usta yetişmemesi ve küçük işlerle kimsenin uğraşmak istememesidir. Çıraklık yapmadan, direk masa başı bir iş ve rahat bir çalışma ortamı aranması, usta yetişmesindeki düşüşün en temel sebebidir. Zaten ufak tefek işler için usta gelmez, gelse de çok para ister oldu. İnsanlar da haklı olarak illaki iyi ustanın gelmesini isterler. Fakat artık iyi ustalar musluk tamiri için kapı kapı gezmiyor. Bu tip işler genelde çıraklığı yeni atlatmış, kalfalık yapanların işidir. Su tesisat işleri için birine ihtiyaç duyduğunuzda size tavsiyemiz bir nalbura danışmanız olacaktır. Çünkü nalburlarla sürekli bağlantılı çalışan ustalar mutlaka her yerde mevcuttur. Kendi tanıdığınız sıhhi tesisatçı, inşaatlarda sıfırdan tesisat döşeyen ustalar kendi yaptığı işi baz alarak yüksek fiyatlar söyleyebilmektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Alttaki resimde firmamız tarafından gerçekleştirilen su kaçağı tespit ve tamir çalışması adım adım resimlerde gösterilmiştir.

su-tesisat-islerini-kirmadan-cihaz-ile-hizmet-veren-firmalar-56

Kaliteli Su Tesisat Servisi

Ancak su tesisatı alanında kalifiye bir iş yaptırmak isteyenler için su tesisatı denildiğinde akla İstanbul tesisat gelmektedir. Firmamız suyun geçtiği her yerde servis hizmeti vermektedir. Suyla ilgili tamir, bakım ve her türlü işlerinizde bizi arayabilir ya da bilgi alabilirsiniz. Gsm numaralarından ya da sabit numaradan bizlere her saat ulaşmanız mümkün. Su kaçağı tespit ve tamiri, gider borusu tıkanmasında ya da suyun az gitmesiyle ilgili problemlerinizde, su tesisat tıkanmalarında uzman kadromuz ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kombinizin suyu düşüyorsa kırmadan kimyasal ile tamirini yapıyoruz. Ya da kaçak tespit makinemiz ile kaçağın yerini bulup tamirini yapıyoruz. Radyatörlerinizden gerekli ısıyı alamıyorsanız, radyatör temizlik hizmetimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Atık su borusu tıkanmalarında gider borusundan su gitmediğinde kırmadan çözüm İstanbul Tesisatta. Bu hizmetimiz ile fayans seramik veya duvarınızın kırılmasına gerek kalmıyor. Kırmadan kamera ile tıkanıklığı tespit edip, size rahat bir nefes aldırıyoruz. Hiç kimse küçük bir problem için evinin kırılması istemez. Avrupa standartlarında çalışan ekibimiz, gerekli ve yeterli donanıma sahiptir. Kırmadan boru tıkanması, süzgeç tıkanması, lavabo ve klozet tıkanmalarını açıyoruz.

İstanbul Tesisat Servis

Konusuna uzman ustalarımız tarafından verilen servis hizmetlerimizden bazılarını sizin için listeledik;

 • Kırmadan su kaçağı tespit ve tamiri
 • Kırmadan tıkanıklık tespit ve tamiri
 • Su borusu tıkanıklık açma
 • Gider borusu tıkanıklık açma
 • Pimaş Tıkanıklık Açma
 • Petek Temizliği
 • Kalorifer Tesisat bakımı
 • Kalorifer tesisatı kaçak tamiri
 • Koku problemi tespiti
 • Su tesisatı yenileme işlemleri
 • Yerden Isıtma Borularının yıkama çalışması
 • Kanalizasyon Tıkanıklıkları
 • Su tesisatı temizliği

Mutfak ve Lavabo Batarya Değişimi

Su tesisat işleriniz için profesyonel bir tesisatçıdan hizmet alarak en makul çözümlere ulaşmak istiyor musunuz? Bu durumda yapmanız gereken yalnızca mutfak ve lavabo bataryasının nasıl takılacağı konusunda uzman bir tesisatçıya başvurmak olmalıdır. İstanbul Tesisat ekibi sadece tesisat bağlantılarını değil tesisatla alakalı bütün işleri bir çırpıda tamamlar. Peki, banyo ve mutfak batarya değişimi süreci nasıldır?

Mutfağınızda ya da banyonuzda bulunan bataryanın işlevselliğini kaybettiği durumda yeni bir batarya satın alarak bağlantılarını yapmanız gerekir. Basit görünen ancak teknik bilgi ve birikim gerektiren bu işlem tesisat ustalarımız tarafından dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Bu işlem sayesinde hem bataryanızın daha kaliteli bir şekilde kullanımı söz konusu olmaktadır. Hem de batarya bağlantılarının eksik ya da hatalı olmasından kaynaklanan sorunlar ortadan kalkacaktır.

Kombi Bakım ve Temizliği

Su tesisatçısı sayesinde tercih edebileceğiniz hizmetlerden biri de kombi bakımı ve temizliği olarak kabul edilmektedir. Bu hizmet hem daha kaliteli bir çözüme ulaşmanızı sağlar hem de ısınma performansı noktasında beklentilerinizi karşılar. Peki, su tesisatçısı kombi bakım ve temizliği ile alakalı neler vadetmektedir? 

Kombi bakım ve temizliği sırasında kullandığımız özel sıvı ve ekipmanlarla kombide meydana gelebilecek bütün olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. Su tesisatçısının bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde kombinizde tesisat kaynaklı bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak çözümleri de fazlasıyla önemsiyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara