1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (25 oy, ortalama puan: 4,56 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
dus-teknesi-tikali-cozum

Tıkalı Gider Borusu Açma

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen yüzlerce tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

 


Teras gideri : Ağaç yapraklarından dolayı tıkanmış teras gideri yağmur yağdığında tamamen tıkanır. Belli zaman aralıklarında teras giderleri kamerayla kontrol edilerek tıkalı olup olmadıklarına bakılmalıdır. Bakım yaptırmayan müşterilerimiz için tıkanma yaşadığında acil ekip yönlendirerek tıkanıklığı açtırıyoruz.

Balkon gideri : Etraftan rüzgar esintisiyle gelen çöp ve kum taneleri balkon giderinin tıkanmasına neden olur. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama dediğimiz metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak boruya verilecek zararın önüne geçer.

Mutfak gideri : Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Ortalama 5 yıl süreyle giderlerin temizliği yapıldıkça sıkıntı yaşamazsınız.

Pis su gideri : Ev yada iş yeri gibi alanlarda mevcut pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz. Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır.

Tuvalet gideri : Alt yapı boruları geniş çapta çekilen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireçten dolayı daralma veya tuvalete kaçırdığınız yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot tıkanmaya neden olan maddeyi söker alır.

Klozet gideri : Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelir. Bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçaları yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.

Otopark gideri : Otoparkın zemininde biriken toz, toprak gibi kalıntıları görevliler temizliğini yaparken suyla birlikte otoparkın giderine verirler. Su akışının yavaş ya da boru mesafesi uzun olan hatlarda suyla gönderilen katı maddeler dibe çöker. Kalıntılar temizlenmediği taktirde belirli bir zaman sonunda otopark gideri tıkanır.

Banyo gideri : Banyonun zemininde biriken suyu çekmesi için kullanılan yer süzgeçleri son zamanlarda çok fazla kullanılmamaktadır. Bunun sebebi banyolar hortumla yıkanarak değil, bezle silinerek temizlendiği için banyo giderine fazla ihtiyaç duyulmaz. Banyo gideri tıkandığında diğer atık su giderlerini sakın kullanmayın.


Servis Bölgelerimiz


Kullanılan Cihazlar


Bizi Arayın

Gider Tahliye Temizleme

Giderlerin temizlik çalışmaları profesyonel bir tesisatçı firma tarafından yapılabilmektedir. Bir işe uzun vadeli bakıldığında sık sık yaşanan gider problemleri temizlik sayesinde paranızın cebinizde kalmasına sebep olur.

Tahliye giderlerini temizleme borulara yapışan artıkların tamamen dışarıya alınmasıyla sonuçlanır. En iyi tesisatçının bile elinde bulunmayan tesisat araçları firmamızda mevcut olup ev yada ofis giderlerini başarılı bir şekilde açılmaktadır.

Acil Gider Açma Servisi

Pis su borularında temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız İstanbul ve Ankara’nın bütün semtlerine hizmet sunmaktadır.

Eğer acil bir gider tıkanıklığı problemini var ise evde pis su tahliyesiyle uğraşıp vakit kaybetmek yerine profesyonel tesisat firmamızla görüşerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Ticari işletmelere özel bölgeye en yakın mobil servisimizi size yönlendirerek gider borusuna en uygun ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Araçlarımızda bulunan makineler iş yerleri gibi memnuniyetin üst düzeyde olduğu mekanlarda maddi kayıpların önüne geçecektir. Giderden gelen kötü kokulara ve kanalizasyon sorunlarına etkili çözümler üreterek yaşanan sorunun önüne geçebiliyoruz. Üretimin üst düzeyde olduğu ticari işletmelerde yılda bir yapılması gereken bakım sözleşmesi yaparak müşterilerinize kaliteli bir hizmet sağlayabilirsiniz.

Hizmet almayı düşünen müşterilere bizi tercih etmeleri için faydalı bilgiler:

 • Gider Temizliği :  Profesyonel temizlik  için eve gelindiğinde bütün sorunu biz üstleniriz. Yaşadığınız sıkıntıyı kendi sıkıntımız sayar, bu dertten sizi kurtarmak için gerekli özveriyi gösteririz. Sizin yerinize düşünür, piyasada bulunan onlarca firma arasında en kaliteli hizmeti sağlarız.
 • Gider Açma Servisi: Yıllardır bu tarz tıkalı gider sıkıntılarıyla uğraştığımız için edindiğimiz deneyimler sizlere işinizi çözme garantimiz olsun.
 • Garantili Tıkalı Gider Açma: Aslında olması gerektiği gibi pis su borularında basınçlı su motoru ile temizlik çalışmasını yapıp, bir yıl garanti vererek sözleşme bırakırız. Geçen süre içinde temizliğini yaptığımız gider bir daha tıkanırsa ücretsiz bir şekilde açma garantisi veriyoruz.
 • Uygun Fiyatla Tıkanıklık Açma: Kalitemizi bozmadan verdiğimiz hizmeti garanti şartları çerçevesinde uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Belirli metrajdaki boruları ana tahliye borusu olmadığı sürece sabit fiyat garantisiyle çözüyoruz. Tıkanan gideri açmak için gelen mobil hizmet araçlarımız her türlü konuda yardımcı olduğu gibi gider açma fiyatlarıyla da cebinizi yakmaz.
 • Kameralı Robotla Yapılan Çalışma: Giden açan yerler arasında farklılık göstererek kamera gerekliliğini ön planda tutan firmamız sorunlara daha ispat edilir bir yöntem ortaya çıkarmıştır. Önceden robotun sprelli yaylarını gönderip gideri açıp bırakıyorduk. Orada ne var ne yok bu tıkanmaya neyin sebep olduğunu bilemiyorduk. Fakat yeni nesil teknolojiyle çalışmaya başladığımızdan beri giderlerin içerisinde görüntü alıp tıkalı yerleri tespit edebiliyoruz. Tıkanıklığı açmak için nereye müdahale edeceğimizi biliyoruz.

Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır?

Yağlı tahliye suları gider borusunda beklediği süre sonunda tıkanıklığa sebep olurlar. Her evin başına gelebilecek gider tıkanmaları en basit yöntemle gider açıcılar sayesinde çözüme kavuşturulabilir. Tamamen tıkanmış gider borularını basit tekniklerle açmak mümkün değildir. Gider borusunun içerisine gönderilen kılavuz yay dönerek tıkanıklığın olduğu noktaya ulaşır. Telin etrafına sarılan yabancı cisimler geri çekilerek tıkanıklık açılmış olur. Bu işlem bitirildikten sonra gider borusunun içi görüntülenip müşteriye teslim edilir.

“Gider borusu açma yöntemleri” hakkında bilgi almak için tıklayın.

3 Yorum

 • asım sahin

  merhaba catalcada yazdan yaza kullandığımız müstakil evin balkonunda bulunan su giderinin tıkanması sonucu ,istanbul tesisattan servis aldım ve gercekten dedikleri gibi işinin uzmanı bir fıırma tıkalı olan gideri ustalıkla acıp kontroller,i yaptıktan sonra bilgilendrime yaptılar ve işlerini bitirdiler

 • kerim unatan

  öncelikle merhaba işletmemizin otoparkından bulunan su giderlerinin tıkanması sonucu istanbul tesisattan gider açma işlemi için yardım talebinden bulunduk
  gelen ekip tıkalı olan otopark giderini acıp kameralı cihazlarla kontrol ettikten sonra bilgilendirme yaptıktan sonra iş yerimizden ayrıldı
  acılmaz denen gider acıldı helal olsun…

 • müjde demir

  gider borusu tıkandığı için iş yerimize acil bir usta çağırmak için bilgisayardan araştırma yaptık. Kurumsal bir yapıya sahip olduğunuzu düşünerek acil tıkalı gider borusunu açtırmak için servis çağırdık. Kocaman bir bez parçasını makineyle dışarı çıkardılar. Tıkanan gider borusundan su döküp denemesini yaptık eskisinden harika teşekkürler

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.