1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (14 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
atik-gider-su-borusu-icini-goruntuleme

Atık Gider Su Borusu İçini Görüntüleme

İstanbul Tesisat tıkanıklık açma sistemimiz ve kameralarımız ile boru içini görüntüleme, pimaş içini gösteren kamera, atık su borusu götüntüleme ve kayıt, pis su borusu video kayıt seçenekleriyle firmamız atık su gider borularınızdaki problemleri anlayabilmek için kamera sistemlerimiz ile hem kayıt hemde görüntüleme imkanı sunmaktadır. 50 lik pimaş borudan 200 lük boru çapına kadar görüntüleme yapabilen cihazlarımız ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca dedektörlü kameralarımız ile boru içerisinde arızalı bölgeyi bulup dedektör yardımı ile noktasal yerini tespit ediyoruz. Bu tür arıza tespitlerinde en küçük 70 lik boru en büyük 200 lük boru içerisinde tespit yapabilmekteyiz. Görüntüleme hizmetimiz ile alacağınız hizmetler aşağıda yazılıdır;

Pimaş boru içerisinde herhangi bir kırık veya çatlak noktanın görüntülenmesi için

Atık su gider borularındaki tıkanmaya sebep olan bölgelerin bulunması için

Pis su gider borularının güzergahını belirlemek için kamera görüntüleme servisinden yararlabilirsiniz.

Dedektörlü kameralarımız ile çatlak ve kırık bölgenin noktasal yerini tespit edebiliyoruz.

Atık gider su borularının içini kamera ile görüntüleyebiliyoruz. Borunun içine saldığımız tıkanıklık açma kamerası ile borunun içinde biriken kir yağ veya boruyu tıkayan bez,kağıt peçete gibi maddeleri görüntülüyoruz. Tıkanıklık açma makinesi ile tıkanan borunuzu açıyoruz. hiç bir yeri kırmadan tekrar tadilat gerektirmeden tıkanıklıkları açıyoruz.

Problem yaşadığnız gider borularında görüntüleme yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Atık su giderlerinin içini rahatlıkla görüntülüyoruz. Tadilattan çıkan banyo gider borularında alçı artığı atıldığı için donma yapmaktadır. Alçı sertleştikçe beton gibi bir hal alır. Bu şekilde tıkanmaları açıyoruz desem yalan olur. Bazen açılmayan tıkanmalarda oluyor. Denemeden açarım demek olmaz. Siz yinede bu tarz problemleri yaşamamak için seramik yapan ustayı gidere harçlı su dökmemesi için uyarın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.