1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (25 oy, ortalama puan: 4,36 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Boru Hattı Güzergah Belirleme

boru-hatti-guzergahi-belirleme

Dedektör denen yer tespit cihazı ile giderlerde çökmüş, kırılmış, geçmemiş yada contası çıkmış yerleri bulabiliyoruz dedik. Ancak dedektörün diğer bir özelliği de hattın içinde ilerlerken hattın nereden ve hangi güzergahta nasıl ilerlediğini de görebiliyoruz. Verici kamerayı bir kişi hatta ilerletirken diğer bir kişi de bu verici kamerayı yer üstünden dedktörle takip ederek hattın güzergahını çizebiliyor. Böylece o alanda herhangi bir çalışma yapacaksanız yada hatta bir işlem yapacaksanız kırmadan dökmeden hattın yerini size çiziyoruz. Atık su borusu yer belirleme, dedektör ile boru hattı belirleme, boru hattı tepsiti, boru nerden gidiyor, kameralı boru görüntüleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

30 metre aralıklarla boru güzergahını kamera ve dedektör yardımı ile güzergahını belirliyoruz. Boru hattınnda oluşan kırık çıkıkları tıkanmaları sizlere gösterebiliyoruz. örneğin 20 metrelik bir hat üzerinde bir tıkanıklık var ve borudaki tıkanıklığı hiçbir şekilde açamıyorsunuz. Biz size tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu dedektör yardımı ile gösterebiliyoruz. Borunuzun geçtiği güzergahı belirleyebiliyoruz. Servis hizmetimiz istanbulun her yerine vardır. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Boru tıkanıklıklarını kamera yardımı ile görüntülüyerek borunun içinde tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyoruz. İşinde profesyönel olan ustalarımız tıkanıklık açma makinesıyle tüm gider tıkanıklığını zahmetsizce açar. Tıkalı olan klozetinizi kırmadan tıkanıklık açan cihazlarla açar. Toprak altında uzun bir kanalizasyon borunuz var sürekli tıkanmaya yol açıyor. Peki bu borunun neresinde sorun var tıkanıyor sorusuna cevap arayanlardansanız çözümü bizde. Gönderdiğimiz klavuz kamera görüntü alarak size rapor verir.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.