1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,23 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
boru-neden-tikanir-nasil-acilir

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır Neden Tıkanır

Tuvalet borusu açma kırmadan robot teknolojisi makineler sayesinde lavabo borusu tıkanıklığı, gider borusu, atık su gideri, klozet borusu ve pis su borularında tıkanıklık açma çalışmaları. Her türlü boru içerisinde tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz. Klozetinizin borusu tıkandığında korkup paniğe kapılmanıza gerek yok. Eyvah nasıl açılacak gibi hiç düşünmeyin. Artık yenin sistemler ile 30 dakikada klozetinizn borusunda tıkanmaya sebep olan ne varsa parçalanıp su akışına devam ediliyo. Yıllar önce bu robot makineler çıkmadan öncesini anlatıyorum, tabi bu makinalar ortalama 30 yıl kadar öncede var ama bizim ülkemizde yoktu. Hemen bir tesisatçı çağrılırdı demir veya çubukla ittirilerek boru açıldı açıldı açılmadı hemen kazmayı küreği alıp kırmaya başlıyorduk. Şimdi teknoloji kullanıyoruz duvarları kırmadan boru tıkanmalarını açıyoruz. Tıkanmış borunuz her ne olursa olsun bizi arayıp bilgi alın sizinde eviniz veya işyeriniz kırılmadan yüksek masraflara girmeden tıkalı borunuz açılmış olacaktır.

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Teknolojik ekipman ve profesyonel kadromuz ile hem temiz su hem pis su gider borularınızdaki tıkanmaları kırmadan dökmeden açabiliyoruz. Su tesisat borusu tıkanıklğı nasıl açılır? Gider borusu tıkanıklığı nasıl açılır? Tıkanmalar neden olur

Su tesisat borularındaki tıkanıklıklar ikiye ayrılır ;

A – Gider borusu tıkanıklığı

B – Su tesisat borusu tıkanıklığı

GİDER BORUSU TIKANMALARI VE HİZMET ÇEŞİTLERİ

1- Atıksu gideri borusunda tıkanıklık açma çalışması

2- Yağmur suyu borularında makineyle açma

3- Tuvalet gider borusu tıkanıklığı ve ES değişikliği, tuvalet taşı değişikliği

4- Lavabo gideri borusu tıkanıklık açma, lavabo borusu tıkanıklığı kırmadan açma hizmeti

5- Banyo gider boru tıkanıklığı açma, banyonun ortasında bulunan yer süzgeci tıkanıklığı

6- Tıkalı klozet borusu açma hizmeti ve klozet sifon arızaları

7- Tıkanmış Kanal borusu açma ve görüntüleme

8- Kanalizasyon borusu tıkanıklığı açma kameralı görüntü alma

9- Makineyle boru tıkanıklığı açma, boru tıkanmalarının önlemek için alıncak tedbirler

10- Cihazla tıkanmış boru yer tespiti ve tıkanıklık açma

11- Mutfak gideri tıkanıklığı ve yağlanma problemleri

12- Tıkalı borunun neresinde tıkanıklık var hiçbiryer kazılmadan tespit etme

13- Devamlı tıkanan boruların neden tıkandığı konusunda araştırma ve tamiri

14- Gizli üzeri kapalı ve yeri bilinmeyen logar (rögar) yerinin bulunması

Gider borusu atık su borusu pis su borusu tıkanıklığı nasıl açılır

Gider borusu tıkanıklıkları genelde yanlış yapılan tesisat uygulamaları sonucu oluşur. Borularda fazla dirsek kullanımı sonucunda veya yeterli verilmeyen meyil sonucu oluşur. Peki nasıl açılır:

Atık su borularındaki tıkanıklıkları açmak için herhangi bir markette satılan lavabo aç veya piyasada bu tür tıkanmaları açan tıkanıklık açma kimyasalları ile açabilirsiniz. Dünya kimya firmasından bu tür kimyasalları tedarik edebilirsiniz. Bu kimyasallar bütçenize uygun değil o zaman bir nalburdan klavuz dediğimiz susta adı verilen spreli alarak deneyebilirsiniz. Sustadanda sonuç alamazsanız firmamızı arıyarak servis isteyebilirsiniz. Bu işe özel robot ve kameralarla tıkanıklığınızı ortalama 15 dakikada açıyoruz. Ücretlerimiz piyasada en uygun fiyatlar olduğu için bizi tercih edebilirsiniz. Açılan tıkanıklıklar firmamız bünyesinde 30 gün garantili olup garanti olarak 30 gün içersinde tıkanırsa herhangi bir ücret almadan tekrar gelip tıkanıklığınızı açıyoruz. ister klozet ister lavabo yada mutfak borusu farketmez ana borulara kadar olan bölgelerin tıkanıklığını açıyoruz.

Su tesisat borusu tıkanıklığı nasıl açılır

Temiz su borularını yüksek basınçlı makinalar ile açıyoruz. Bir anda su gitmesi azalan musluklardan su gelmesi yavaşlayan veya hiç gelmeyen yerleri hiçbir yeri kırmadan makina ile açıyoruz.

Boru tıkanıklarını makineler ve kameralı cihazlar yardımıyla kırma dökme yapmadan açıyoruz. Tıkanan klozetleri, lavaboları, banyo, duş giderlerini modern teknolojik yöntemlerle açıyoruz. Eski yorucu sağlıksız ve uğraş veren yöntemleri geride bırakın.Bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır.

2 Yorum

 • Ali Daştan

  Ankara Keçiören de apartmanın altında geçen borularda devamlı tıkanma oluyor.pislik alt kattan çıkıyor.boru tesisatının meyilinin iyi verilmediği söylendi. Ne yapabiliriz.yeni hat çektirip rögara versek maliyeti ne olur?

  • Murat Taştan

   O iş için ustaların durumu yerinde görmesi gerekir. Ankara şubemizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.