1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (29 oy, ortalama puan: 4,28 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

tuvalet-tikanikligi-acma-servisi

Banyonuzda aniden ortaya çıkan gider tıkanmalarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi sayesinde kırma dökme yapmadan problemi çözüyoruz. Tıkanan tuvalet borularına gönderdiğimiz özel robotlar sayesinde açıyoruz. Hızlı servis elemanlarımız hertürlü donanıma sahiptir. Klozet borusu veya ana kanal borularında yaşanan sıkıntıları kameralar sayesinde çözebilirler. Kanalizasyon borularında tıkanmaya sebep olan parçaları söküp dışarı alıyoruz. Tuvalet arızalarını borunuzu kırmadan açtırın. Alaturka tuvalet veya alafranga tuvalet hiç farketmez bizim için. Tıkanmış tuvalet borusu en geç bir saat içerisinde açılır.

Tuvalet ve klozetlerinizdeki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık ne kadar inatçı olursa olsun kamera ve robotlarımız tıkanıklığın yerini bulur ve açar. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları artık hiçbir fayans seramik kırmadan açılıyor. Dünyanın kullandığı aynı teknolojiyi biz istanbul için sağlıyoruz.

tuvalet-tikanikligi

Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekânlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Evinizde ki gider tıkanıklıkları inanılmaz sıkıntılara yol açabiliyor. Özellikle yaz aylarında giderlerde oluşan tıkanmalar sebebiyle mutfak evye giderlerinde dayanılmaz kokular oluşabiliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekânlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.

Tabiî ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluveriyordunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilemeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle istanbul tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.

SAKIN EVİNİZİ KIRDIRMAYIN

Evinizi sakın kırdırmayın veya gider içerisine lavabo aç benzeri katı atıklar atmayın bunlar tıkanan yerin açılmasını daha zorlaştıran şeylerdir. Arayın bizi tıkanıklığı en geç 20 dakika ile 1 saat içerisinde açalım. Elimizde kamera sistemleri bulunmaktadır.

Wc, lavabo, mutfak, banyo gibi pis su tıkanıklıklarını robot sistemi ile kırmadan dökmeden açıyoruz.

Toprak altındaki rogarlarınızı kameralı dedektörlü cihazlarla tespit ediyoruz

Tıkanan tuvaletinizi klozetinizi eski sağlıksız zaman alıcı üstelik çoğu zaman da işe yaramayan yöntemlere son verin. İstanbul tesisat olarak tıkanıklık açmak için gerekli alet ve cihazlara sahibiz. Evinize delen uzman ekibimiz kameralı görüntüleme yaparak ve tıkanıklık açma makinesi yadımıyla tıkanmış olan tuvaletinizi modern ve kaliteli hizmet sunarak açar.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.