1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Atık su gider boruları inşaat esnasında iyi düşünülüp boru çapının iyi ayarlanması gerekmektedir. Zemin altına döşenen bir boru olduğundan sonradan tekrar kırılmaması için ne gerekiyorsa yapılmalıdır. Hiçbir masraftan kaçınılmadan tesisat yapılmalıdır ki sonradan bir sorun oluşması durumunda kırma dökme olmasın. Özellikle mutfak giderlerinde atık su gider borusunun çapı daha küçük olur. Tek daire çalışacak olan bir boru çapının 50 lik olması yeterlidir. Bazı binaların dairedeki mutfak kısımları aynı duvara denk geldiği için iki mutfak giderini aynı boruya bağlarlar. İki giderin aynı boruya bağlanması ile boru çapı iki daireye küçük gelecektir. Bu durumdan dolayı tıkanmalar meydana gelebilir. Çünkü bir daireden gidere dökülecek yemek artığı boruya bırakacağı kalıntının iki daireden iki katı bırakılacaktır. Hal böyle olunca tıkanma çok daha erken ve sık olur. Bu durumda mutfak giderini tekrar döşemek yerine mutfak gideri açma firması bularak olayı kırmadan halletmek gerekir. Firmamız müşterilerine gider tıkanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu tür tıkanmalarda sorun yaşanan daireye hızlı bir şekilde ulaşmak çok önemlidir.

Yaygın servis ağımız sayesinde her bölgede ekip bulundurduğumuz için sizin bölgenizdeki ekibi anında yönlendirerek en hızlı şekilde size hizmet veriyoruz. Mutfak gideri açma firması olarak her türlü tıkanıklık olayına müdahale edebilen ekiplerimiz size tertemiz bir hizmet vermektedir. Çalışma sırasında temizliğe önem verir kendi evimizmiş gibi dikkatli çalışırız. Mutfak giderinizin tıkanmaması için birkaç yöntem kullanılabilir. Aslında tüm giderler eninde sonunda tıkanır ama dikkatli kullanılırsa daha geç tıkanır. Yani her yıl tıkanan bir gideri dikkatli kullanırsanız 3 yılda bir tıkanır. Eğer sık tıkanıyorsa süzgeç kısmına ilave daha ince delikli süzgeçlerden kullanarak gidere kaçabilecek büyük yemek artıklarını salata artıklarını engellemiş oluruz. Yemek yağlarını ve ayıklanan sebze meyve çamurlarını gidere dökmemek gerekir. Bulaşık yıkarken yemek artıklarını iyice çöpe sıyırıp o şekilde yıkamalıyız. Belirli aralıklarla giderlere yağ sökücü dökülmelidir. Bunları yaparsak giderlerimizin daha geç tıkanmasını sağlayabiliriz. Bu şekilde ufak önlemler alındıktan sonra yine de gider tıkandıysa o hattın yapımında bir sıkıntı olabilir. Mutfak gideri açma firması çağırdığınız zaman kamerası olan bir firma tercih etmelisiniz. Kamera sisteminin size faydası borunuzda kalıcı bir hasar var mı, tekrar tıkanma yaşanır mı? Kamera sistemi bu sorularınıza cevap bulmanızı sağlar. Mutfak gideri açma firması olan firmamızda kamera ve kırmadan tıkanıklık açma makinesi bulunur. Profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunar.

Ekiplerimizin hepsinde profesyonel cihazlar olmasıyla beraber aynı profesyonellik tüm çalışanlarımız da mevcuttur. Mutfak gideri açma firmamız yapılan tüm işlemlerde gereken özeni gösterir ve size %100 sonuç vermek için uğraşır. Mutfak giderinizdeki tıkanıklık açıldıktan sonra gerekli tüm kontrollerin yapılması gerekir. Bu kontrollerden birisi yani en önemlisi kameradır. Mutfak giderinizdeki tıkanıklığınız açıldıktan sonra tıkanan giderin ne halde olduğu gözlenmesi gerekir. Görüntü alındıktan sonra profesyonel ekiplerimiz eğer bir arıza varsa ya da kalıcı bir sorun varsa size bildirilip bunun için nasıl bir çalışma gerektiğini söyleyecektir.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.