1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 oy, ortalama puan: 4,35 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
tuvalet-tikanikligi-acma-istanbul

Tuvalet Tıkanıklığı Açma-İstanbul

Tuvaletin giderinden atılan bez veya katı atık maddeler boru ek parçalarına takılır ve tamamen tıkanmaya sebep olur. Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Hem yorulmamış oluyorsunuz hem de paranız cebinizde kalıyor.

Yapılarınızdaki bu büyük problem artık sorun değil. Hızlı servislerimiz en hızlı şekilde yanınızda. Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı makine ile açan firmamız görüntüleme ile tıkanıklığa sebep olan maddenin ne olduğunu görebilirsiniz. Kanal açma makinelerimiz tıkanıklığa sebep olan ne varsa söker ve açar. Kimyasallar ile açamadığınız tıkanıklığı makine ile kırıp dökmeden açıyoruz. Hizmetimizi İstanbul`un her yerine veriyoruz. Açamadığımız tıkanıklık ile karşılaştığımızda size kırıp dökmeden önce kanal görüntüleme kamerası ile tıkanıklığın yerini belirleyebiliyoruz. Detektörlü kameralar sayesinde açılması zor olan tıkanıklığın noktasını belirliyoruz.

Gider tıkanıklıkları bir çok insanın evinde yaşadığı kabuslardan biri. Özellikle yaz döneminde bu sıkıntılar ayyuka çıkıyor desek abartmayız herhalde. Çünkü yıl içerisinde ihmal edilen gider tıkanıklıklarının bakımı sıcaklar ile dayanılmaz bir hal alıyor. Kimi zaman o kadar korkunç boyutlara ulaşıyor ki evlerin içini adeta çöplük gibi bir koku sarıyor. Hanımlarda genellikle bu tıkanıklıkları dikkate almıyor ve geçici çözümler arıyorlar. İnternetten yada komşularından duydukları bu yöntemleri uygulayarak sorunu çözdüklerini zannediyorlar. Oysa örneğin hasıraltı edilen bir lavabo tıkanıklığı görmezden gelindiğinde önce kokusu ile hem çok rahatsız edici oluyor hem de giderek çözümsüzlüğe doğru ilerliyor. Yada banyo ve tuvalet giderlerinden (klozet vs.) gelen kokular ile ev yaşanmaz duruma geliyor. Geçici çözümler bulunması ise giderin daha fazla tıkanmasına ve başınıza daha büyük işlerin açılmasına sebep oluyor. Örneğin sık sık tıkanan bir klozeti ev yöntemleri ile açmak sadece tıkanıklığı daha fazla büyütüyor ve belki bir gün klozetinizin iğrenç bir şekilde taşmasına sebep oluyor. Çünkü geçici yöntemler sorunu sadece öteliyor ama asla çözmüyor. Evinizin taşan bir gider sebebi ile kirlendiğini düşünsenize. Sanırım bu tahayyül edilemez bir durum ama ne yazık ki bir çok insan ihmalkarlığı ve bilinçsizliği sebebi ile bu sonuçla karşı karşıya kalıyor. Hem o mekanı hijyenik olarak temizlemek çok hem de korkunç bir külfeti var. Sanırım maliyeti tıkanıklığınızı açtırmak için ödeyeceğiniz ücretin onlarca kat üstü. Oysa bu kadar sıkıntıya katlanmadan belki sadece 15-20 dakikalık bir işlem ile bu sıkıntılarınıza son vermek mümkün üstelik hiç bir şekilde yorulmadan ve kirlenmeden.

Tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak ne işe yarayacak :

10 metrelik bir atık su borusu hattına sahip olduğunuzu düşünelim. Bu borunun yedinci metresinde tıkanıklık olduğunu varsayalım. Her türlü alet edevatla tıkanıklığın açılması için uğraştınız fakat olumlu hiçbir sonuca ulaşamadınız. Tıkanıklığa tel saldınız makine ile açtırmak için uğraştınız fakat yine olumlu sonuç alamadınız. Burada detektörlü kamera işinizi kolayca halletmenizi sağlayacaktır. Makine ile açılmayan tıkanıklığın noktası detektörlü kamera ile belirlenip kaç metre yerin altında olduğunu öğrenebilirsiniz. Az bir alanın kırılması ile bu tür problemlerden kurtulabilirsiniz.

Klozet tıkanıklığını gelen ekiplerimiz tıkanıklık olan borunun içine kamera salarak tespitin ediyor. Saha sonra robot makine yardımıyla tıkanıklığı açıyor. Tuvaletinize fayanslarınıza hiç bir zarar vermeden son sistem makineler yardımıyla tıkanıklığı zahmetsizce açıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.