1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Puanlanmamış)
Loading...
su_kacagi_tespiti

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Yakın zamana kadar kimsenin haberdar olmadığı bir sektör içerisinde hizmet vermeteyiz. Vatandaşın %5 haberdar olduğu bu hizmetinin adına su kaçağı tespiti denilmektedir. Cebini düşünen vatandaşın bu ekonomik çözümlerden yararlanması için İstanbul tesisat firmasını araması yeterli olacaktır. Çözüm sunmak için ellerinden gelen gayreti gösteren ustalarımız eski çalışanlardan oluştuğu için firmanın çalışma politikasının bilincinde çalışmaktadırlar.

Su kaçağında niçin mi İstanbul Tesisat?

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluluklardan dolayı küçük bir apartmanı bazen 15 – 20 aile ile paylaşmak zorunda kalıyoruz. Hali ile apartman yaşamında en büyük sıkıntılardan biri de insanların birbiri ile uyum içerisinde yaşamasını sağlamak. Dairelerde yaşanan bazı sıkıntılar hali ile apartman sakinlerinin komşuluk ilişkilerine de yansıyor. Bunların en başında geleni ise su sızıntıları, başka bir tabirle su kaçağı ve ne yazık ki bu tür sıkıntılarda çözüm arayışları da genellikle sonuçsuz kalıyor. Çünkü en başta su sızıntısının yani kaçağın yerinin tespiti başlı başına bir sorun oluyor. Su kaçağı tespit edilebilmiş bile olsa bunun daire sakinlerine korkunç bir maliyeti oluyor. Çünkü kaçaklar genellikle eski yöntemler ve usullerle bulunmaya çalışıldığından ancak birkaç denemeden sonra bulunabiliyor. Buda dairenizi su kaçağı tespiti esnasında adeta kazı yapılmış bir inşaat haline çeviriyor. Fayanslar, parkeler, seramikler yani tüm döşemeler belki yeniden döşeniyor. Üstüne birde bu tadilatın yorgunluğunu, ustaların maliyetini ekleyince ortaya ciddi bir maliyet çıkıyor. Ama insanlar bir yandan da bu su kaçağı sorununu çözmeye mecburlar. Aksi takdir de haklı olarak apartman sakinlerinin şikâyet ve serzenişlerini dinlemeye mahkûmlar. Asıl ilginç olansa birçok insanın bu kadar maliyet ve yorgunluğu göze alarak yaptırdıkları tespit sonucunda su kaçağının kendi dairelerinden kaynaklanmadığı gerçeği ile yüz yüze kalmaları. Ama artık bu sıkıntılara katlanmanız için hiçbir sebep yok. Çünkü artık su sızıntıları ya da diğer adı ile su kaçağı tespit işi ne eskisi kadar maliyetli nede zahmetli. Üstelikte noktasal tespit ile belki dakikalar içinde sorununuzun çözüme kavuşması mümkün. Yapmanız gereken ne mi? Sadece İstanbul Tesisatı arayarak bir randevu almak ve profesyonel ekibimiz teknolojik cihazları ile işini yaparken evde kahvenizi yudumlamak. Tadilat yok, gürültü yok, korkunç maliyetler yok. Kanal görüntülüme kameralarımız ile atık su gider borularınızda herhangi bir sızıntı olup olmadığı gözlenebilir.

Gelişen dünyamızla birlikte birçok sektörde de önemli değişimler oldu. Artık teknoloji hayatımızın her bir santimetrekaresine öyle bir girdi ki her alanda ondan bahsetmek mümkün. Tabi gelişen bu teknoloji beraberinde hayatımıza sayısız da kolaylık getirdi. Önceleri bize külfeti olan birçok işin artık çok daha ucuz ve pratik bir hale geldi. Örneğin kâbuslarımız olan su sızıntıları ya da diğer bir deyişle su kaçakları. Geçmiş yıllarda insanların en büyük sıkıntılarından biriydi. Kimi zaman alt komşumuz gelir küvetimizden akan suların banyosunun tavanını mahvettiğinden bahseder, kimi zaman klozetten akan sızıntıdan şikâyet eder, kimi zaman bizimde bilmediğimiz bir şekilde evimizin muhtelif yerlerinden sular fışkırırdı. Sanki bir yerde minik bir musluk açık kalmışçasına. Bazen çözüm olsun diye birkaç kez klozet, bazen küvetleri değiştirirdik. Bazen banyoyu tümden kırar ne var ne yoksa yenilerdik. Ama nafile bizim inatçı su sızıntısı kendine bir yol bulur yine akmaya devam ederdi. Çoğu zaman bu su sızıntısı (Su kaçağı) alt ya da üst komşumuzla aramızı açar, kara kedi gibi aramıza girerdi. Velhasıldı ne yapsak ne etsek bir kere başımıza musallat olmuşsa bu su sızıntısı çok akıllı ve maharetli bir usta buluna kadar devam ederdi bu eziyet. Devam ederdi diyoruz çünkü bu geçmiş yılların yöntemleriydi. Gelişen teknolojinin nimetlerinden artık tüm sektörler gibi bizde faydalanıp müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Artık kırmalar, dökmeler, tadilatlar komşusallarla su sızıntısı yüzünden kavgalar, küvet vs. değiştirmeler sona erdi. Ustalık tecrübemiz ile teknolojiyi birleştirerek artık kusursuz bir hizmet sunuyoruz müşterilerimiz. En kısa zamanda en iyi hizmeti sunmak için biz sizin için bir telefon kadar uzaktayız.

Su kaçağı, sızıntılar, duvarlardan akan nerden gelgiği belli olmaya sular… Tüm bunların tespiti robot mekinelerle ve yılların verdiği tecrübeyle ustalarımız tarafından tespit edilip tamiri yapılmaktadır. üstelik son derece uygun fiyatlara kesin çözüm uygulanmaktadır. Belki birçok yol yöntem denemiş fakat çözüme ulaşamadıysanız. Size profesyonel ekibimizle hizmete hazırız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.