Su Borusunda Kaçak Olup Olmadığını Araştıran Firma

su-borusundaki-patlagi-cihazla-tespit-eden-firmalar-804

Tesisat konusu içerisinde oldukça geniş bir yer alan su kaçakları ve su borusunda kaçak bulma tecrübe ve teknolojinin birlikte kullanımı ile çözülebilecek profesyonellik isteyen bir meseledir. O sebeple sorunun çözümüne odaklanırken çalıştığınız firma aslında kilit konumdadır. Firmanın bilgi ve tecrübesi sizi gereksiz masraftan kurtaracağı gibi, fazla iş yükünü de sırtınızdan alır. Üstelikte tüm bu avantajlarına rağmen, çok daha başarılı sonuçlar almanızı da sağlar.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
watsap

Su Kaçağı Bulmadan Önce:

Çalışmak için seçtiğiniz firmamız ile irtibata geçtiğinizde öncelikle temiz su tesisatınızdaki borular su kaçağı bulma cihazıyla test edilecektir. Bu cihaz sayesinde, fayanslarınız, duvarlarınız, mermerleriniz kırılmadan, hatta hiçbir tadilat başlamadan evinizde su kaçağı var mı, yok mu, bilmemizde fayda sağlamaktadır. Kaçağın büyüklüğüne ve yapısına göre bir fiyat belirlenir. Müşteri arzu ederse çalışma başlatılır. Evinizde bulunan temiz su boruları, bir nebze daha kolaydır. Su tesisat borularınızda çürüme varsa tamiri ertesi güne sarkabilir. Eğer temiz su borularınızda su kaçağı yoksa, ekibimiz aramayı kirli su borularında yapacaktır.

su-tesisat-borularindaki-kacaklari-cihazlarla-kontrol-eden-firmalar-804

Kameralı Cihaz İle Su Kaçağı Tespiti :

Kirli su borularındaki aramalarımızı su kaçağı bulan kameralı cihazla yapıyoruz. Atık su gider borularında su kaçağı bulma su kaçağı arama çalışmasının en zor kısmıdır. Bazen başka bir daireden olan su kaçağı, sizin dairenizden bile çıkabilir. Aslında sizin olayla hiç alakanız olmamasına rağmen, işimiz oldukça uzar. Ustalarımız tarafından analiz edilen görüntü, yerinde müşteriye gösterilir ve ona göre fiyat belirlenir. Müşterimizin kabul etmesi durumunda tadilata başlanır.

Piyasadaki her tesisatçıya inanmayın! Bazı tesisatçılar evdeki en fazla yarım saatlik incelemeden sonra hemen işin kolayına kaçıp “sizin tesisat bitmiş siz bu tesisatı sıfırdan yaptırın,” demektedir. Bu tip ustalara kesinlikle itimat etmeyin. Su kaçağı bazen üç dört saatte bile bulunamayabilir. Su borusunda kaçak bulmak bazen inanılmaz zor bir iş haline dönüşebilir. Bir dairede muslukları körleyerek gerçek bir test yapmak bile saatler alabilir. Su kaçağının yerini bulma işlemi tıpkı bir hastalığı teşhis etmeye benzer. Gerekli testler yapılır, ve ona göre tedaviye başlanır. Su kaçak bulma süreci de buna benzer testlerin yapılması gerekmektedir. Hiçbir doktor, 15 dakikalık bir kontrolün ardından ameliyat etme kararı alamaz. Su tesisatı da insan vücudu gibidir. Temiz su tesisatından kaçak olmadığına emin olduktan sonra, pis su tesisatına bakılacaktır.

Pimaş giderlerinde oluşan kaçaklar için de gider borularına detaylıca bakılmaktadır. Bazı giderler eğimsiz veya tıkalı olur. Bu durumda giderde su birikmesi nedeniyle kaçak oluyor demektir. Kendini uyanık zanneden bir kaç tesisatçı, 100 TL’ye su kaçağına bakıyoruz diyerek sizi kandırabilmektedir. Bu tesisatçılara pis su giderine ayrıca para alınıyor mu diye sormanız foyalarını ortaya çıkaracaktır. Sahtekarları anlamanın en kolay yolu, su kaçağı bulunana kadar 100 TL’den başka hiç bir para ödemem demektir. Gerçekten su kaçağı bulmaya mı geliyorlar, bu şekilde anlayabilirsiniz. Her konuda bizi arayabilirsiniz, servis alabilirsiniz ve danışabilirsiniz.

Firmamız için en önemli unsur, güven ve müşteri memnuniyetidir. Siz de bizimle çalışmak isterseniz telefonlarımızı arayarak iletişime geçip, servis yazdırabilirsiniz.

Su Borusunda Kameralı Cihazla Kaçak Bulan Firma

Evinizde su kaçağı mı var? Hemen en yakın tesisatçıya koşarak riske girmeyin! Mahalle aralarında eski usullerle çalışan tesisatçı ustalar, su kaçaklarını ilkel yöntemlerle ararlarken vakit ve para kaybına neden olabilmektedir. Su kaçağının yerini bulmanın en iyi yolu kameralı cihazlarla su kaçak araması yapılmasıdır. İstanbul Tesisat, firması olarak su kaçağının yerini ilkel yöntemlerle değil, son teknoloji cihazlarla buluyoruz. Kamerayla su kaçağı bulan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi arayarak kameralı su kaçak bulma servisi talep edin, sorununuza kesin çözüme ulaşın.

Su Borusunda Kaçak Olup Olmadığını Araştıran Su Tesisatçısı

Su boruları, insan yaşamı açısından değeri çok fazla olan su konusunda çok önemli bir işleve sahiptir. Suyun sürekli aktığı ve kaliteli bir şekilde su tedarikinin gerçekleştiği tesisatta zaman zaman su kaçaklarının ortaya çıkması doğaldır. Bu tür durumların yaşanması halinde su borusunda kaçak olup olmadığını araştıran su tesisatçısı hizmeti almalısınız. Ekibimiz, bu konuda uzman çözümlerden faydalanmanıza imkân sağlar. Size sadece uzman tesisatçının kullandığı kaliteli yöntemler sayesinde su borusu kaçaklarının üstesinden gelmek kalır!

Ses Cihazı ile Su Borusunda Kaçak Olup Olmadığını Araştıran Firma

Su borusunda mevcut bir kaçağın tespit edilmesi amacıyla pek çok yöntem kullanılması söz konusudur. En çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi ses cihazı kullanarak kaçak tespit işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bu sayede herhangi bir hata olmaksızın su kaçağı ile alakalı olumsuzlukların ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. 

İstanbul Tesisat, ses cihazı ile su borusunda kaçak tespiti yapan bir firma olarak kabul edilmektedir. Kullandığı yöntemler ve elde ettiği avantajlarla dolu alternatifler sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüme ulaşabilirsiniz. Ses cihazı kullanılarak gerçekleştirilen tespit işlemlerinde hata payı çok azdır. Üstelik ses cihazı ile su borusunda kaçak tespiti yapan ekibimiz hızlı bir çözüme ulaşmanıza da olanak sağlar. 

Kamera ile Su Borusunda Kaçak Olup Olmadığını Araştıran Firma

Su borusunda kaçak olup olmadığını araştıran firma su borusuna kamera kullanarak da bakar. Bu yöntem ses cihazı ile tespit ile kıyaslandığında çok daha avantajlıdır. Siz de bu çok avantajlı yöntemi tercih ederek beklentilerinize cevap vermek ister misiniz? İstanbul Tesisat ile ayrıcalıklı bir çözüm sizleri bekliyor olacak!

Yorum yapın

Tıkla Ara