1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (16 oy, ortalama puan: 4,31 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
20140830_173903

Radyatör Temizliği Yaptırdınız mı ? İzleyin O Zaman!

Kalorifer tesisatınızın ısı veriminin artması için ve çabuk bozulmaması için gerekli olan bakımları nasıl yapılıyor petek sisteminde su nasıl dolaşıyor kendi gözlerinizle göreceksiniz. Radyatör petek temizliğinin nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz o zaman izleyin aşağıdaki animasyonda birebir temizlik işlemi anlatılmıştır.

Kombi ve kat kaloriferi tesisatınız kapalı devre bir sistem olduğu için siz oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı göremezsiniz. (Kombi cihazınızda arıza çıkana kadar)

Oluşan kireç ve tıkanıklık ısı transferini düşürerek olması gerekenden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. Diğer taraftan kombinize eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına sebep olur.

Radyatörlerin üstü ısınıp altı ısınmıyorsa, ısıyı yükselttiğiniz halde hala üşüyorsanız bir yerde bir sorun var demektir. Kireç önleyici flexdub kapalı devre sistemlerde kombilerde kalorifer tesisatlarında ve buna benzer birçok sistemde kullanılır. Sistem su kapasitesinin %10 oranında flexdub katılarak sistemin içinde koruyucu bir film tabakası oluşturur uzun süre kireç tutmasını önler ve sistemi kireçten korur. Artan yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak, konforlu ısınmanız için tesisatınızı kimyasal radyatör temizleme sıvısı ile bu işe özel MAKİNALARIMIZ yardımıyla temizliyoruz ve paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Kalorifer boruları ve radyatörlerinizi yerinden çıkarmadan temizlik yapıyoruz. Kaloriferlerinizi sökmeden yerinden çıkarmadan yıllık temizliği ve bakımı yapılır. Kalorifer peteklerinizin akıtan muslukları yenisi ile değiştirilir. Radyatörlerinizi özel makinemiz ile temizleyerek size rahat bir kış geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine radyatör temizlik hizmetini başlattığımız bu günlerde temizlik yaptıracağınız günü ve saati siz seçiyorsunuz. Dilediğiniz saatte ekiplerimiz gelerek kalorifer tesisatını ve radyatörlerinizin temizliğini yapar. İstanbul tesisat iletişim bilgilerinden veya online arıza formunu doldurarak randevu ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul un Avrupa yakasına servisimiz vardır. Kaloriferlerinizin temizliği için bizden fiyat almadan sakın başka yerlere yaptırmayın. Fiyatlarımız radyatör 9 radyatöre kadar aynıdır. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Tesisat Temizliğinde İstanbul Tesisat Farkı

Temizlik işlemini makine ve kimyasal kullanılarak yapılması
İsteğe bağlı olarak radyatörlerin yerinden çıkarılarak tek tek temizlenmesi
En kaliteli hizmet en uygun fiyatlarla
Müşteri memnuniyeti hep en ön planda

Radyatör petek temizliğinizi peteklerinizi yerinden oynatmadan kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz. Petek borularının içinde biriken pislikleri, toz yumaklarını ve çamurlaşmış maddeleri temizliyoruz. Bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.