1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (31 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Kaçak Tespiti

su-kacak-tespiti

Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yapan firmamız sektörde lider 5 firmadan biridir. Artık bulunamayan su kaçağı kalmayacak. Su sızıntılarının atık su borusunda mı yoksa temiz su borusunda mı olduğunu biz buluyoruz. Sızıntı yapan bölgenin tamirini istenildiği takdirde yapıyoruz. Su sızıntısını nerede olursa olsun bulup çıkarıyoruz.

Açık alan taramalarında bahçe sulama borusu su kaçak tespiti ve daire içi su kaçak tespitlerini yapıyoruz. Özellikle yangın tesisatları yapımında dış hatlarda kaçak olabiliyor su kaçak cihazı sayesinde bu işi zahmetsizce yapıyoruz. İstanbul tesisat fiyatlarıyla da size en ekonomik çözümler sunuyor.

Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı var. ARTIK SORUN DEĞİL. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

TEMİZ ve PİS SU KAÇAK TESPİTİ

SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR, TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR.

SU KAÇAK BULMA SERVİSİ

EVİNİZDE, İŞYERİNİZDE, FABRİKALARDA SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR, TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR..

* SU KAÇAKLARINIZI TESPİT VE TAMİRLERİNİ GARANTİLİ YAPIYORUZ

* SU KAÇAKLARINI SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA YERİNİ NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ

* YANGIN TESİSATI, HİDRANT HATLARINI SU KAÇAKLARINI NOKTASAL BULUYORUZ

* BAHÇE SULAMA TESİSAT KAÇAKLARINI NOKTASAL BULUYORUZ

* YER ALTI TESİSATLARI, YANGIN TESİSATI, BAHÇE SULAMA TESİSATI, SU TESİSATI, BUHAR TESİSATI, HAVA TESİSATI,

GAZ TESİSATI, ISITMA SOĞUTMA TESİSATLARI, KAÇAKLARINI NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ .

Binalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktınız gibi size geri teslim ediyoruz; – İşyeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz; – Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz; – Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

Evinizde veya işyerinizde oluşan su kaçaklarının yerini bulamıyorsanız bir uzman yardımı almanız gerekmektedir. Su tespitini cihaz yardımıyla kırma dökme yapmadan bulup onarımını yapıyoruz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.