1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Garantili Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açma

garantili-lavabo-borusu-tikanikligi-acma

Lavabo borularınızdaki tıkanıklıklarının genel sebebi olarak yaptığımız çalışmaların neredeyse hepsinde tesisat hatasına rastladık. Tesisat boruları yapılırken İstanbul tesisat olarak diyoruz ki suyun meyili yanı akışını rahat yapabilecek açının verilmesi gerekir. Su akışını rahat yapamadığı zaman lavabo gider borusunda yağ, kir, çamur ve tüy tabakası borunun altında zamanla yer tutmaya başlar. Bu tortu zamanla suyun önünde bir set oluşturup atık maddelerin birbirine yapışmasını suyun geçişini sağlar. Sonraki aşamada da su geçişi de tamamen biter. Su ileri gidemeyeceği için en rahat yerden geri gelmeye başlar. Örnek olarak banyoda süzgeç bulunuyorsa süzgeçten geri çıkmaya başlar. Banyo giderinden geri gelmesinin sebebi lavabo gider borusu ortalama 60 cm yüksekte olur banyo süzgeç gideri ise tabanla aynı mesafede olduğu için süzgeç giderinden kendini dışarı atar.

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır?

Bu iş için özel kullanılan robot ve kameralar sayesinde tıkanıklık borularına zarar vermeden ve herhangi hiçbir yeri kırıp dökmeden tıkanıklık açıyoruz. Tıkanıklık açma servisimiz en kısa sürede problemi çözmek için son teknoloji makinelerle çalışmaktadır.

Kanal açma sayesinde tıkanan ve sizi ciddi derecede rahatsız eden birçok pislik temizlenerek bunların yerine süper şekilde zararsız bir şekilde gider açabilen makine sayesinde rahat bir nefes alacaksınız. Kanalların tıkanma nedenlerine baktığımız zaman öncelik olarak yağmurların yada dış atıkların zamanla bu kısımlarda birikerek ortaya ciddi şekilde hasarları bırakması olarak belirtebiliriz. Daha da önemlisi kanal boylarında meydana gelen değişik tıkanmalar sonrasında zamanla daha çok pisliğin birikmesi ciddi tıkanmaların oluşmasına neden olmaktadır.

Kanal açmak için gerekli olan aletlerin hemen toplanması ve bunun yanında daha kuvvetli şekilde aletlerle duruma el atılması gerekir. Gelişen teknoloji sayesinde medyana gelen yeni çağ malzemeleri bu konuda gerçekten üstün bir başarı sağlayarak ortaya iyi temizleme araçlarının çıkmasını sağlayacaktır. Kanalları açma durumunda biriken atıkların hemen su üzerine çıkarılması sağlanmalı ve ayrıca daha geniş kapsam  da çalışmalar yapılarak yenilik sağlayan aletlerin de etkisinden faydalanması gerekmektedir. Ayrıca kanal içlerinde tıkanan kısımlar kendini bazen gizleyerek insanların fark etmesini engeller. Durum bu şekilde olduğu içinde zamanla biriken pislikler daha ileri seviyeye giden tıkanıklara sebep olacaktır. Böyle bir durumda kalmamak içinde yeni aletlerin faydasından hemen yararlanarak uzman kişilerinde desteğiyle ortaya süper bir yaklaşım çıkması sağlanmalıdır. Kanalların kirlenmesi durumunda çevreye de yayılan bir pis koku oluşacağı için hemen durumun kontrol altına alarak meydana gelen pisliğin ileri dereceye gitmesi kesinlikle engellenmelidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.