Ankara Tuvalet-Lavabo Tıkanıklık Açma

Ankara tıkalı tuvalet giderlerini, hiçbir yeri kırmadan ve evinizi kirletmeden makinelerle açıyoruz. Teknolojiyi ekonomik fiyatlarla evinize kadar getirip, tıkanıklığı tadilat işine girmeden açıyoruz.

ankara-cihazli-tikali-lavabo-gideri-acma-yeri-163

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınızda bir sürü maliyet ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var. Sizlere tadilattan çok çok daha ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını, hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz bölgesinde meydana gelen daralmaları açıyoruz. Ankara’da tuvaletin giderinden atılan bez veya katı atık maddelerin boru ek parçalarına takılarak tamamen tıkanmasına sebep olur. Fayanslar kırılmadan, bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Ankara taşan tuvalet açma servisi hizmetini kameralı robot makinalarla tıkanıklık açma işlemi yaparak sağlıyoruz.

Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo borularında yaşanan sıkıntılardan biri tıkanıklık, diğeri de koku problemleridir. Eğimsiz lavabo atık su gider borularında, yıllarca kullanım sonunda tıkanıklık yaşanır. Genelde ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar meydana gelir. Lavabodan su gitmez. Su geri gelmeye başlar ya da banyo ortasındaki giderden su taşmaya başlar. Ankara lavabo açma servisimiz hiçbir yer kırılmadan tıkanıklığı açar.

ankarada-kirmadan-tuvalet-gideri-acma-servisi-161

Ankara Banyo gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo gideri denilen yer, genelde klozet kenarında bulunan veya banyonun ortasında bulunan süzgeç giderleridir. Görevi banyo yıkandığı zaman veya su baskınlarında banyodaki suyu tahliye etmek için kullanılır. Banyoda boruların birleşme yerlerinde tıkanıklık yaşandığında, banyo giderinden su taşması meydana gelir. Ankara’da robot sistemi denilen kanal açma makineleriyle banyo gider tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz.

Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet içerisine kaçan yabancı maddeler, boru içerisinde tıkanıklığa yol açar. Bu tıkanmaları açmak için tıkanıklık açma makineleri ile müdahale yapılmaktadır. Ankara tıkalı klozet açan firma olan İstanbul Tesisat, bu hizmeti tıkanıklık açan makinelerle vermektedir.

Ankara Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak evyelerinde temizlik yaparken yağ ve yemek artıkları mutfak sifonunun içerisinden geçerek, gider boruları içerisine gider. Eğer gider borularınızda eğim yoksa borunun içerisinden geçen yağ ve yemek artıkları, borunun dibine çöker. Çöken atık maddeler, tortu haline dönüşerek, zamanla suyun geri gelmesine ve tıkanıklığa sebep olur. Ankara’da görev yapan ekibimiz, borularda meydana gelen tıkanmaları robot sistemi ile kırmadan açma işlemi yapmaktadır. Kanal açma robotu kullanarak, hiçbir yeri kırmadan evinizi kirletmeden tıkanıklığı açıyoruz.

Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma

Ankara kanal açma makinesi ile tıkanıklık açıyoruz. Kanal tıkanmalarını son sistem teknoloji ile açıyoruz. Kanal görüntüleme kameralarıyla görüntüleme yapıyoruz. Görüntüleme esnasında kayıt hizmeti verebiliyoruz. 30 metreye kadar kanal borularında görüntüleme yapıyoruz. 300 lük boru çapına kadar kanal görüntüle yapıp, görüntü esnasında kanal borusunda probleme rastlanırsa, arızanın noktasal yerini tespit edebiliyoruz. Kanal borusunda kırık veya çatlak varsa, arızayı kamerada görebiliyoruz. Uzun bir kanal borusunda çökme varsa çökmenin tam olarak nerede meydana geldiğini görebiliyoruz. Yüzeyden tarama yaparak kanal borusunda tespit yapabiliyoruz. Ankara kanal açma robotu kullanarak yaptığımız tüm işlemler firmamızın garantisi altındadır.

ankrada-kirmadan-kanal-borusunu-acan-yer-160

Ankara Kameralı Tıkanıklık Açma

Ankara görüntülü olarak tıkanıklık açma servisimiz mevcuttur. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz sizlere son sistem teknoloji ile hizmet etmektedir. Kameralı servisin amacı, sık sık tıkanıklık yaşanan bölgelerde, borunun içini göstererek orada yaşanan problemi göstermektedir.

Ankara Sık Sık Tıkanıklık Sebeplerini Araştırma

Gider borusunda sık sık tıkanıklık neden oluyor? Kanal borusundaki problemin ana kaynağını buluyoruz. Doğru arıza teşhis problemi %70 çözüme kavuşturmak demektir. Geriye kalan, bulduğumuz arızalı noktayı tamir etmek demektir. Ankara eski bir yerleşim birimi olduğu için, yaşanan atık su giderlerinde yaşanan problemleri detektörlü kameralar sayesinde borunun içini görüntülenerel, sizlere arızalı bölgede ne var, rapor şeklinde sunuyoruz. Arızalı bölgeye nokta atışı yaparak, size tam yerini gösteriyoruz. Arıza söylediğimiz yerde çıkmazsa, paranızı son kuruşuna kadar iade ediyoruz. İşimizde bu kadar iddialıyız.

Ankara Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma firması İstanbul Tesisat, kırmadan robot teknoloji ile Ankara’da da hizmet etmektedir. Tıkanıklık açma hizmeti, kırmadan makineler ile verilmektedir.

Robot Teknoloji ile Kırmadan Tıkanıklık Açma

Robot makinelerle kanal tıkanıklığı, mutfak gideri açılır. Tıkanıklık açan cihazlarımız lavabo tıkanmalarını da açmaktadır.
Ankara Pimaş Tıkanıklığı Açma
Eski pimaş boruların içerisine atılan katı cisimler veya birikme sonucu oluşan tıkanıklıkları kırmadan makine yardımı ile açıyoruz. Ankara pimaş boru mutfak ve wc tıkanmaları pimaş aç yöntemi ila açılır. Ankara Pimaş pvc borularda tıkanıklığı kameralı sistemlerle açma hizmeti veriyoruz. Pimaş borular neden tıkanır? Atık su gider borusunda suyun geri gelmesini veya suyun az gitmesini Ridgid K-60 makinesi ile hiçbir yere zarar vermeden, evinizin fayanslarını kırmadan açıyoruz. Piyasada pimaş açan firmalardan farkımız kameralarla hizmet vermemizdir.

Ankara Su Tesisat Servis

 • Ankara pimaş aç
 • Ankara lavabo aç
 • Ankara klozet aç
 • Ankara gider aç
 • Ankara kanalizasyon aç
 • Ankara tuvalet aç
 • Ankara evye aç
 • Ankara kanal aç
 • Ankara tıkalı mutfak gideri aç
 • Ankara tıkalı tuvalet aç
 • Ankara tıkalı kanal aç

 

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara