1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (15 oy, ortalama puan: 4,47 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
klozet-tikaniklik-acma-mutfak-gideri-acma

Klozet Tıkanıklık Açma | Lavabo Mutfak Gideri Açma

İçine kaçırdığınız her türlü katı cisimler klozetin tıkanmasına yol açar. Mutfak gideri ve lavabo tıkanmalarında ki sebep boru içerisinde aşırı şekilde yağ birikmesidir. Aslında bu tür problemlerin %90 tesisatı yapan usta tarafından yaşanmaktadır. Atık su gider boruları döşenirken gelişi güzelbir şekilde doğru eğim verilmeden döşenen su boruları 10 yıl sonra tıkanmaya müsait bir hal alıyor. Mutfak giderleri 50 lik diye tabir edilen çapı 5cm den oluşan borular kullanılarak döşenir. Aslında düşünce yanlış değil fakat sıralı bir biçimde birbirine bağlanan 90 derece dirseklerde katı atık birikmesi yaşandığı çok fazla görülmektedir. Tesisat işçiliği kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun çok önemlidir. Düşünün ki 1. sınıf boru aldınız ustanın eline verdiniz. Usta bu malzemeden ortaya çok güzel bir tesisat da çıkarır, ortaya rezil bir tesisatda. Bu yüzden işinizi verdiğiniz ustanın geçmişi ve mutlaka referansı olsun.

Klozet tıkanıklıklarını 15 dakikada açıyoruz. Servisimiz her türlü borulardaki tıkanıklıkları açmak için makina ile çalışmaktadır. Avrupa teknoloji artık istanbul tesisat ile birleşti. Bu servisimiz İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir. Tesisatınıza zarar vermeyen kanal açma makineleri her boru için ayrı başlıklardan oluşmaktadır. Standartlara uygun bir boru içine gönderilen çelik yaylar asla gider borusu içinde kalmaz. Eksik çalışma yapılan pis su pimaşlarında kalma, geri gelmeme problemi en korkulan düşüncedir.

Tuvalet tıkanıklıklığı suyun geri gelmesi veya hiç gitmemesi atık su borularınızda taş kum veya beton kağıt gibi maddelerin borunun bir bölgesine takılması sonucu zamanla oluşan suyun gitmemesidir. Klozet lavabo süzgeç veya banyo gideri tıkanıklığı gibi konularda bir numarayız. Fiyatları en ekonomik olan firmamız açıldığından beri geniş hizmet ağı ile teknolojinin son sistemlerinden yararlanmaktadır.

Kırmadan boru tesisatlarında tıkanıklık açma

Evinizi kırdırmadan lütfen bizi arayın.

Klozet tıkanıklığı açma operasyon ekibimiz olaya teknolojik ve modern yöntemlerle müdehale ediyor. İşlerinde son derece profesyönel olan ustalarımız tıkanıklık açma cihazı yardımıyla tıkanan tuvaletinizi açar. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan maddenin görüntülemesini yapar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.