1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (21 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
evimde-su-sizintisi-var-kamerali-tespit

Evimde Su Sızıntısı Var Kameralı Kırmadan Tespit!

Her evde büyük bir öneme sahip su tesisat borularının üzeri yapı malzemeleri kapandığından dolayı göremezsiniz. Oluşan sızıntıları da dolayısıyla görmeniz mümkün değildir. Bu durum batılı ülkelerde farklı bir şekilde yapılmaktadır. Tesisat borularını açıktan döşeyerek oluşan kaçaklarda evin hiç bir yerini kırmadan tamir yapılabilmektedir. Bizde evin içinden giden borular kötü bir görüntü oluşturduğu için zeminin altından yada duvar içlerinden yapılır. Yapıların farklılık gösterdiği Ülkemizde patlayan su borularını modern teknoloji yardımı ile bulabilmekteyiz. Su damlayan yerin tespitini yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eski zaman tesisatçılarından kalma su kaçıran yerin kulakla dinlenmesi günümüze kadar gelerek farklı bir hale bürünmüştür. Artık akustik ses dinleme cihazları ile kaçak yapan noktanın hızlıca tespiti çok kolay. Evde su sızıntısının yerini bulmak kendi başınıza mümkün değildir. Kaçağın yerini bulsanız dahi tamir işlemi için bir tesisatçıya ihtiyaç vardır. Su tesisatçıların yaptığı boru kaynağı ile sizin evde yaptığınız tesisat kaynak işlemi bir olmaz. Nedeni ise fazla ısıttığınız boru başlangıç noktasında büzülmeye uğrar. Siz kaynağın sağlam olduğunu düşünüp üzerini kapatabilirsiniz. 2 gün sonra birde bakmışsınız ki evinizde yine su sızıntıları meydana gelmiş.
Evinizde nereden geldiğini bulamadığınız su sızıntılarının yerini noktasal tespit edip tamir ediyoruz. Su sızıntısı teknolojik bilgisayarlı detektör ve görüntülü kameralar ile yer tespiti yaptıktan sonra onarıyoruz. Eskiden olsa suyun geldiği noktadan kırmaya başlar bulana kadar evinizi delik deşik ederdik. Ama şimdi teknoloji gelişiyor teknolojinin nimetlerini İstanbul`a kadar getirdik. Hizmetimiz tüm İstanbul ve çevresine vardır. Kırmadan yüzeyden evinizin neresinden su sızıntısı geliyor bulabiliyoruz. Boşu boşuna evinizi kırdırıp cebinize zarar vermeyin. Bazen su sızıntısı sizin dairenizden gelmeyebilir, bir üst katınızdaki komşunuzdan veya üst karşı komşunuzdan meydana gelen sızıntı sizin dairenizde hissedilebilir. Bunun nedeni su sızıntısının en rahat yerden dışarı kendisini atması. Bu sebeple bizi aramadan evinizi kırdırtmayın.

  • Evinizde Su kaçağının nereden geldiğini buldurabilirsiniz.
  • Banyoda yada mutfakta su sızıntısı yapan yerin noktasını tespit ettirebilirsiniz.
  • Kalorifer sızıntılarını tamir etme
  • Kombi tesisatındaki kaçakların kırmadan onarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Evimde su sızıntısı var nereden geldiğini bulamıyorum diyorsanız bize ulaşın tespit edelim.Kırmadan dökmeden son sistem teknolojik cihazlarla su kaçağı arama makinesiyle su kaçağının yerini kesin olarak tespit ediyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.