Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

ankara-kamerali-makine-ile-tikaniklik-acma-servisi-54

Ankara’da lavabo tıkanıklığı açma işlerinizi yaptırabileceğiniz kameralı robotlarla çalışan bir firmayız. Tıkanan lavabo giderlerini açmak için kırmaya dökmeye son!… Son teknoloji tıkanıklık açma robotuyla herhangi bir gider ağzından giriş yaparak etrafı kirletmeden tıkanıklığı açıyoruz. Ankara’da 7/24 hizmet veren firmamız kanalizasyon borularında yaşanan tıkanma problemlerine görüntülü çözümler sunarak geçici değil kalıcı olarak şikayetinizi sonlandırır. Kullanılan atık su giderlerinde en fazla tıkanma olayları mutfak lavabosunda görülmektedir. İşin en ilginç tarafı mutfak gider borularının yatayda uzun bir yol izleyerek tuvalet hattına yada banyonun kanalizasyon hatlarına bağlanmasıdır. Yatayda uzun metrajda döşenen lavabo boruları yağlanmadan dolayı kullanım sonucu tıkanmaya mahkumdur. Gider borusunun yüzeyine yapışan yağlar suyun gidiş yönünü tıkayarak kanala giden suyun debisini düşürür. Farklı mekanlarda yerden tasarruf için uygulanan bu yöntemler ilerde tıkanıklığa davetiye çıkarmaktan başka bir şey değildir. Müstakil yapılan binalarda projesiz göz kararı çekilen atık su giderleri hiçbir hesaplama yapılmadan tesisatçıların ve yapı firmasının fikirleriyle şekillendirilir. Bu yüzden boru çapı hesaplanmadan eğim hesabı yapılmadan tıkanmalar yaşanmaktadır.

ankara-robot-makine-ile-kirmadan-lavabo-acma-hizmeti-55

Ankara Tıkalı Boru Açma

Konutların atık su giderlerinde sürekli olarak yaşanan boru tıkanıklığı herkesin bildiği gibi çoğu zaman insan hatalarından kaynaklanmaktadır. Kullanım sürecinde boru içine atılan kağıt peçeteler ve ıslak havlular suda erimediği için tıkanmaya sebep olmaktadır. Bu tür sorunları genel olarak ele aldığımızda insanlar problemlerinin hızlı bir şekilde çözülmesini ister. Tıkanan bir borunun evin içine pis suyu geri vermesi çekilecek bir durum değildir. Eskiye nazaran insanlarımız biraz daha bilinçli bir şekilde İnternet kullandığı için google arama motorunda sorununa en hızlı müdahale edecek firma yada tıkanıklık açan ustayı ararlar. Hal böyleyken işimizi biraz daha teknolojik yaparak web sayfamızda tıkalı boru nasıl açılır iy bilgiler verdik. Pimaş aç diye de adlandırılan yeni bu sektörü iyi takip edebilmek kullandığımız makinelerin boruya zarar vermeden açmasından geçer. Boru tıkanıklığını açarken herhangi bir atık su giderine zarar vermeden açmak bu işin sonucunda farklı problemleri beraberinde getirmemek gereklidir. Biz İstanbul Tesisat olarak Ankara şubemizde hiç bir yere zarar vermeden tıkalı boruları açıyoruz.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sürekli başınıza gelmese de insanın ömründe bir kez yaşayacağı durumlar arasında yer alan tuvalet tıkanmaları artık günümüzde modern teknoloji ile birlikte kırmadan açılıyor. Tuvalete kaçırdığınız bir bez veya cebinizden düşen bir telefon bile tıkanmaya sebep olabilmektedir. Üst kattan atılan bezler veya tuvalet kağıtları dairenin ana çatala bağlantı noktasında birikme yaptıktan sonra pis su baskını yaşayabilirsiniz.  Siz ne kadar dikkat ederseniz edin toplu yaşam alanlarında bu durumlar sürekli yaşanmaktadır. Ama artık başkasının yüzünden bir sürü paralar ödeyip tadilata girmenize gerek yok. Firmamız tuvalet açma makinesi ile tıkanan tuvaletleri ortalama 45 dakika içerisinde açmaktadır.  Ankara tuvalet tıkanıklığı acil durumlar için 0532 397 38 27 numaralı telefon numarasından bize ulaşıp servis isteyebilirsiniz. Kameralı makinelerle çalıştığımız için tıkanıklığın geçici mi? yoksa kalıcı mı? olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ankara lavabo tıkanıklığı açma

Ankara Lavabo Tıkanıklığı

Ankara Kameralı Mutfak Gideri Açma

Kameralı makineler ile mutfak tıkanıklığına sebep olan maddeleri görüntüleyebiliriz. Bütün gün boyunca uğraşmak zorunda kalabileceğiniz durumlardan kamera görüntülemesi yaptırarak daha kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kanalizasyon borularında sürekli tıkanma yaşıyorsanız bu sorunun ana kaynağına inerek problemi kökünden çözüyoruz. İş yeri gibi kontrol edilmesi güç mutfak hatlarında yağlanmaya sebep olacak bütün atıklar gidere atılmaktadır. İş yeri sahiplerine özellikle mesai saatlerinde zor anlar yaşatan mutfak gideri tıkanmaları Ankara’da kameralı olarak firmamız tarafından açılmaktadır. Mutfak lavabosu taşma yapmadan genel bir temizlik yaptırmak zamansız tıkanmaların önüne geçebilmektedir. Düzenli olarak atık su gider borularınızı boru kamerası ile kontrol ederek sizlere yaşanabilecek tıkanmaları önceden haber verebiliriz.

tıkalı lavabo açma

Tıkalı Lavabo Açma

Ankara Tıkalı Lavabo Gideri Açma

Uzun süre teknolojiyi takip ederek var olan tıkanıklığı açmak üzere birçok çalışma yürüttük. Tıkanmaya sebep olan faktörleri yok etmek için en uygun çalışmanın lavabo gideri açma makinesini kullanmak olduğunun farkına vardık. Fakat problemi kesin sonuca ulaştırmak için en doğru yöntemin kameralı lavabo açma oluğunu tüm sektöre ispatladık. Gider borularının kısa sürede tıkanmasına yol açan materyalleri görüntüleme yaparak neden yaşandığını bilmek sürekli tıkanıklık açtıran müşterileri maddi külfetten kurtardı. Gerekli araç gereç normal su tesisat ustalarında yokken ciddi paralar ödeyerek ülkemizde kullanmaya başladık. Çoğu firmanın kullanmadığı alet edevatı Ankara’da düşük fiyatlarla ilk biz kullandık. Şuan bazı firmalarda kamera bulunsa da bakım ücretleri pahalı olduğu için çoğu yerde kullanmazlar. Bu şekilde açılan lavabo tıkanıklıkları kısa zamanda tekrar edebilmektedir. Elemanlarımız kamera görüntüleme sayesinde müşterinin kafasında oluşturduğu bu kurguyu ortadan tamamen kaldırıyoruz. Acaba tıkanıklık tamamen açıldı mı? açılmadı mı? şüphede kalmasın. Arayın bizi garantili lavabo açma hizmetini firmamızın farkıyla açtırın.

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara