Firma Profili

Dünden Bugüne İstanbul Tesisat
Firmamız 2006 yılında İstanbul Tesisat olarak sektörde yerini almıştır. Kısa zamanda birçok işi başaran firmamız bünyesinde çocukluğundan beri bu işi yapan ustalarla çalışmaktadır. Bünyemizde 4 ekip 9 çalışan bulunmaktadır. Ekiplerimiz radyatör temizliği konusunda eğitim almış sıhhi tesisat ustalarıdır. Doğalgazın yaygınlaşmasıyla birlikte radyatör ve yerden ısıtma sistemlerinde biriken kireç su taşı ve tıkanmalar artmaya başlamıştır. Beraberinde radyatör temizliği adında bir sektör ortaya çıkmıştır. Bu sektörün ortaya çıkmasında büyük bir rol oynayan İstanbul Tesisat firması bu alanda birçok eleman yetiştirmiştir. Piyasada satılan petek temizleme makineleri ve petek temizleme ilaçlarının geliştirilmesinde birden fazla firmaya danışmanlık hizmeti sunmuştur. Yurt dışına bağlı kalmayı sevmeyen firmamız çalıştığı her alanda kullanılan makinelerin Türkiye’de üretilmesi için maddi ve manevi katkılarda bulunmuştur. Çözüm odaklı çalışmayı prensip edinen firma daha çok peteklerin yanmama sebepleri ve su kaçağı tespiti iş kollarında araştırma çalışmalarında bulunmuştur. Ortaya çıkan tecrübeyi tüm firmalarla paylaştığı için sektöründe hatırı sayılır su tesisat firmaları arasındadır. Firmamız alanında birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bunları referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz. Firmamız iki kardeşin ortaklığından faaliyetlerine başlayarak zamanla ekibini 19 çalışan 8 mobil ekibe çıkarmıştır. Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için her zaman hazırdır. Hedefimiz tam anlamıyla kurumsallığı yakalamış bir su tesisat firması olmayı başarmak.

İnternet sitemizde yazılı tüm işleri tek elden yapmaktayız. Çalışan tüm personel çocukluğundan beri bu işi yapmaktadır. Bu yüzden işleriniz itinalı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Su tesisat işlerinizi basite almayın.

Firmanın kurucularından olan İbrahim bey yetiştirdiği ustaları sadece iş öğrenmesini değil, ilerleyen yıllarda dürüst ahlaklı bir işe girdiğinde sonuna kadar götüren birer usta olması için çalışmaktadır. Firmamızda kesinlikle 2 yılını sıhhi tesisat sektörüne vermemiş çalışanların eline boru anahtarı verilmez. Çıraklık dönemini 48 ay içerisinde bitiren elemanlar mobil aracın direksiyonuna geçip sizin evinize gönderiliyor. Sizlerin gördüğü genç yada orta yaşlı çalışanlarımızın tümü bu eğitimlerden geçirilerek su kaçak cihazları teslim edilmektedir.

Alanında uzman kadromuz ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla İstanbul’un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Suyun geçtiği her yerde biz varız.

Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Amacımız müşteriyle bir kez çalışmak değil müşteriyle birden fazla projede çalışmaktır. Elemanlarımız bu devamlılığı sağlamak için yeterli eğitimden geçmiştir. Makinelerin aylık bakımını bizzat kendimiz yaparak iş esnasında müşteriye olumsuzluk yansıtmıyoruz.

Kalite Politikası
En uygun sistem entegrasyon hizmetlerini müşteri ve çalışan memnuniyetini, sürekli gelişmeyi ön planda tutarak etkin ve verimli bir şekilde sağlamak kalite politikamızdır .

Yorum yapın

Tıkla Ara