1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (29 oy, ortalama puan: 4,24 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Rögar Yer Tespiti

rogar-yeri-tespiti

Genelde bahçede bulunan rögar kuyularının üzeri toprakla yada asfalt dökülerek kapatılmaktadır. Görüntü açısından iyi olmadığı için bu kapaklar ilerde açılır gözüyle bizim milletimiz bakmıyor. İSKİ vidanjör araçları kanalizsyon şikayetlerine müdehale etmek istediklerinde logarın yeri belli değilse birşey yapamazlar. Hiçbir zaman demir veya beton rögar kapakların üzerine kapatmayın.

Rogarın yeri nerde, logar yerini bulamıyoruz, kırmadan rögarın yeri bulma hizmeti, kanal yıkama gibi konularda uzamn kodarumuz ve geniş makina parkumuz ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimiz istabulun tüm ilçelerine vermekteyiz. Logarın yerini bulup işaretliyoruz. Bu arada mümkün olduğu kadar borunun gittiği güzergahı size gösteriyoruz. Borunun içini görüntüleyip boru içerisinde herhangi bir sıkıntı oluşturacak durum varmı yokmu görüntüleme ile size gösteriyoruz.

KANAL BORULARINDA YIKAMA YAPIYORUZ.

BORU HATLARININ İÇİNİ TEMİZLİYORUZ.

BASINÇLI SU İLE YIKAMA YAPIYORUZ.

BORU HATTININ GÜZERAHINI ÇİZİYORUZ.

BORU İÇLERİNİN GÖRÜNTÜLEMESİNİ YAPIYORUZ.

Rögarın yeri nerde , rögarın yerini bulamıyorum diyorsanız bize ulaşın işinlerinde profesyönel olan ekibimiz rögar yer tespitini teknolojik aletler yardımıyla tespit yapmaktadır. Ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışmalarıyla tespit yaparak size son derece üstün kaliteli hizmet sunmaktadır.

İşinde uzman olan ustalarımız yeterli alet ve cihazlarla gelerek rögar yer tespiti yapmaktadırlar. Kamera yardımıyla görüntüleme yaparak rögarın yerini tespit ediyoruz. Borunun içini görüntüleyip herhangi bir sıkıntı olup olmadığıyla ilgili sizi bilgilendirıyoruz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.