1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (28 oy, ortalama puan: 4,21 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Rögar Tespiti Cihazla Yerini Bulma

rogar-tespiti-cihazla-yerini-bulma

Binaların kullanımından ve rögarların temizlenmemesinden kaynaklanan rögar dolma olaylarında rögarın açılıp temizlenmesi gerekir. Ama çoğu zaman rögar yeri unutulmuştur yada üstü kapatılmıştır. Dolayısıyla bulunması gerekir. Bu durumda detektör ile yer bulma cihazı devreye girer. Rögar yer tespiti, logar bulma, kayıp rogar yer tespiti, gizli rögar bulma, kayıp rögar kapağı bulma üzeri toprakla kapatılmış binaların önünde bulunan lağım çukuru (rögar kapağı) tespitlerini detektörlü sinyal gönderen kameralar yardımı ile bulmanız size zamandan ve maddi açıdan kolaylık sağlayacaktır. Borunun güzergahı izleyerek logara doğru ilerleyen görüntülü cihazlar kanalizasyon hattı boyunca ilerler. Yerini bilmediğiniz rogarın içine girerek yukarıya doğru sinyal göndermeye başlar. Gönderilen bu sinyalin aynı frekans ayarında yer tespit detektörleri sayesinde gizlenen rögarın kapağı bulunmuş olur. Bu sayede hem siz yorulmazsınız hemde fazladan kaba taslak zemin kırılmamış olur.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kamera ve detektörler sayesinde buluyoruz. Rögar yerini hiçbir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz. Üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Firmamız sektöründe her türlü ekipmana sahip firmaları arasındadır. Aşağıdaki rögar yeri tespit videosunu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızı güzergahını size gösterebiliyoruz. Bizi referanslarımız dan takip edebilirsiniz. Alanında birçok işi başarıyla tamamlamış firmamız tecrübeli ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır. Atık su gider boru tamirlerini yapıyoruz. Özel robotlar sayesinde tıkanıklık olan boru hatlarında tıkanıklığı açıyoruz. Açılmayan tıkanıklığın tam olarak yerini belirliyor tamirini yapıyoruz. Avrupa’da kullanılan teknolojiyi birebir Türkiye`de kullanıyoruz. Kanal borularında ki görüntülemeleri yapıyoruz. Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunun tam noktasal tespitini yapabiliyoruz.

Rögar yeri tespitlerini son sistem kullandığımız robot makineler yardımıyla tespit ediyoruz. Kırmadan dökmeden rögar tespiti yapıyoruz. Tüm gider tıkanıklarının kamera ve tıkanıklık açma cihaz ile zahmetsizce açıyoruz.İstanbul tesisat olarak sizlere en modern ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.