1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (18 oy, ortalama puan: 4,22 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kamera-ile-pimas-icini-goruntuleme

Kamera ile Boru Pimaş İçini Görüntüleme

Bina içindeki ve dışındaki atık su gider borularınızın kamera ile görüntülemesi yapılır. Boru içerisinde kırık çatlak boru yeri tespit edilir. Bünyemizde bulunan son teknoloji kameralar ile boru içerisindeki tıkanmalar veya yeterli verilmeyen meyilsiz pimaşlar görüntülenir. Suyun gitmediği yerler kamera ile tespit edilir. Dedektörlü kameralar ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kanal görüntüleme kamerası, atık su gider borusu içi görüntüleme ve kayıt seçenekleri sunan firmamız son sistem teknolojilere sahip Türkiye`de ilk kullanılan kameralarla çalışmaktadır. Pimaş borularda görüntüleme renkli kameralar ile yapılmaktadır. Kameralarımızın kayıt özelliği bulunduğundan müşteri istediğinde çekilen görüntünün bir kopyası müşteriye verilir. Kanal görüntüleme kameramız ile şimdiye kadar birçok çözüm bulunamayan atık su gider borusu sızıntılarına çözüm ürettik. Boru kontrol ekipmanlarının tümü RIDGID See Snake markalı olup konut, ticari ve endüstriyel olarak bütün sektörlere hizmet veriyoruz.

Firmamızda 2 adet 10 metrelik kanal görüntüleme kamerası

30 metrelik dedektörlü noktasal tespit işine yarayan kamera

20 metrelik dedektörlü sızıntı tespit ve kaçak bulmak için tasarlanmış kamera

Ayrıca 30 metrelik 200 lük boru çapına kadar görüntüleme yapan endüstriyel kameralarımız bulunmaktadır.

KAMERALARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

Çizilmeye dayanıklı, enkaz-dökülme safir kristal lens.
% 100 paslanmaz çelik gövde.Kalın bir polimer plastik pencere arkasına 
Yüksek güç ayarlanabilir LED.
410.000 CCD piksel çözünürlük.
Küçük kamera çap büyüklüğü (22 mm – 35 mm).
Boru görünümü (geniş açı) açıkça boru duvarı edebilmek için teknoloji.
Kendi kendine yayılan seçeneği. 330 `uzunluğunda için sıkı 
10 BAR su basıncına dayanıklıdır. 
Kablo Push

Kullandığımız kameralar piyasadaki en net görüntü veren ve en profesyonel cihazlardır. Görüntü kalitesi ve dayanıklılık çok önemlidir. Çünkü küçük kırık ve çatlaklar net bir görüntü olmazsa bulunamazlar. Kalite durumuna gelince kameranın arıza yapmaması sizin için de önemlidir çünkü işin yarım kalma olasılığı olur. Kamera ile pimaş ve boruların içini görüntülüyoruz. Tüm gider tıkanıklıklarını son sistem teknolojik makinelerle açıyoruz. Etrafa hiçbir zarar vermeden tıkanıklık açma makinesi ile kırıp dökmeden açıyoruz. Tıkalı olan borunun içine kamera salarak tıkanıklığın sebebini size açıklıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.