1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (11 oy, ortalama puan: 4,64 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
boru-hatti-goruntulemesi-yer-tespiti

Boru Hattı Görüntülemesi Yer Tespiti

Bina giderlerinin açılması açılamaması durumunda borunun yerinin tespiti dedektör ile yapılır. Boru hattının görüntülenmesi mevcut hatta kırık, göçük, eğimsizlik vb. durumların tespiti sadece sorunun olduğu bölgenin kırılıp yapılması açısından önemlidir. Sadece sorunun olduğu bölgede çalışma yapılırsa maliyet ve tadilat açısından çok daha az seviyede iş halledilir. Kanal borularım nereden geçiyor, boru hattının tespiti , boru içinin görüntülenmesi , tıkalı hattın tespiti gibi konularda geniş ekipman parkuru ile sizlere hizmet veren istanbul tesisat zor işlerin üstesinden gelecek teknoloji ekipman ve elamanlara sahiptir.

Bünyemizde bulunan kanal açma makinası piyasada bulunan çoğu tesisatçılarda bulunmaktadır. Fakat açılamayan tıkanıklıklara ve boru içlerinin görüntülenmesi noktasında çoğu firma ekipmanı olmadığı için yetersiz kalır. Açılmayan boru tıkanmalarında firmamızda bulunan boru tespit görüntüleme ve tıkalı hattın yer tespiti ve hatta borunun noktasal olarak tam tıkandığı yerin tespiti yapılabilmektedir.

Yapılan eski boru hatlarının yerini tespit etme ve logar hattının tespiti

* LOGAR YERİNİN TESPİTİ

* TIKALI OLAN BÖLGENİN NOKTASAL TESPİTİ

* BORU HATTININ GÜZERGAH TESPİTİ

* KANAL BORU HATLARININ İÇLERİNİN KAMERA İLE GÖRÜNTÜLENMESİ

* TOPRAK ALTINDA OLAN BORUNUN GİTTİĞİ GÜZERGAH VE TIKANIKLIĞIN AÇILMASI

* SU GERİ TEPMELERİNİ ÖNLEYECEK KURALLAR

Borunun içini görüntüleme yaparak tıkanıklığın yerini kamera yardımıyla tespit ediyoruz. Ellerinde tıkanıklık açma makinesi ve kameralı sistemle gelen ustalarımız tıkanıklığı açar. Kırma dökme yapmadan son sistem teknolojiyle ustalarımız tıkanan giderleri açarlar.Tıkanan borularda kırma dökme işlemine son veriyoruz. Sizlere son derece modern ve teknolojik hizmet sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.