1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Tuvaletin Gideri Tıkandı Nasıl Açabilirim?

tıkali-tuvalet-gideri-acma

Tuvalet borusu tıkanysa tıkanmış olan boruyu açmanız mümkün değildir. Kendi çabanızla açabileceğiniz şey klozet yada alaturka wc taşı içine kaçan herhangi bir cisimdir. Bunun dışında içeri kaçan cisim eğer taşı geçip boruya ulaşmış ise bunun kişi tarafından açılması mümkün değildir.
Web sitemizde müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla yeni bilgiler paylaşmaya karar verdik.Amacımız tecrübe be deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak sorunlarınıza ışık tutabilmek.Bugün sizinle yaşanmış bir problemi paylaşacağız.Bu problem İstanbul`da ki bir müşterimizin karşılaştığı ve aslında bir çok insanında yaşadığı kötü bir tecrübe..Bir apartman dairesinde klasik bir klozet tıkanıklığı vakası yaşanıyor.Daire sahipleri problemi çözmek için duydukları ve alışılagelmiş tüm yöntemleri uyguluyorlar.En sonunda yaptıkları sopa türü bir şey ile klozette birikenleri ittirerek klozetin açılmasını sağlıyorlar.Buraya kadar her şey normal.Fakat birkaç saat sonra alt komşuları işinden evine geldiğinde o korkunç manzara ile karşılaşıyor.Kapıyı açtığında dayanılmaz bir koku ve dehşet bir manzara görüyor.Üst katta klozeti tıkanan komşuları kendi klozetlerini açarken aslında alt kat komşularının klozetini tıkıyor.Ve tabiî ki tıkanan gider taşıyor.Ev sahipleri evde olmadıkları içinde olaya müdahale edemiyorlar.Çift yeni evli olduğu için tüm ev yeni mobilya ve eşyalar ile döşeli haliyle.Ev sahipleri önce olayın sebebini anlayamıyorlar.Fakat biraz soruşturunca anlıyorlar ki başlarına gelen felaketin sebebi üst kat komşularının bilinçsizce ve amatörce gideri açmaya çalışmasından başka bir şey değil.Ve komşular mahkemelik olur.Giderin taştığı daire sahipleri tüm masraflarını üst komşularından tahsil ediyorlar.Bu kadar hengameye sebep olan şey klozeti açmak isteyen üst kattaki komşunun bu problemi hafife alıp, yaptığının tesisata zarar verebileceğini yada bunun tesisatla ilgili önemli bir sıkıntıdan kaynaklanıyor olabileceğini düşünmemesi.Oysa bu konuda profesyonel bir yardım almak kısa sürede ve sorunsuz bir çözüm anahtarı.
Tıkanıklığın evinizde iş yerinizde oluşturduğu kötü koku ve geri gelen o pis su artık sorun değil. Tuvalet tıkanıklığı kırmdan makine ile açılır. Kameralı sistemlerle görüntüleme yapılır. Logar yerini tespit etmek için dedektör yardımı ile buluyoruz. Banyo gideri tıkanıklığı süzgeç tıkanıklığı kırmadan açılır. Boru içerisindeki tıkanmalrı yüzeyden hiçbir yeri kırmadan noktasal tespit ediyoruz. İstanbul`un her yerine hizmet veriyoruz. Gebze`ye kadar hizmette sınır tanımıyoruz.

Wc tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıklar hayatınızı zorlaştıran problemlerdir tıkanıklık sorunları tuvalet ve banyonuzu kullanmanıza engel olur tıkanıklıklar size engel olmakla kalmaz sağlığınızı da tehdit eder.
tıkanıklıklar büyük çoğunlukla giderlere yabancı maddeler ve atıkların birikmesiyle ortaya çıkar bireyler genellikle bu tıkanıklıkları kendi çabalarıyla açmaya çalışır tıkanan giderlerin çoğu klasik pompalama gibi yöntemlerle açılmayabilir tuvalet ve banyo tıkanıklıklarını gidermede profesyonel destek gerekebilir tıkanıklık problemlerinin çözümünde uzman ekip ve donanım gerekir yapınıza zarar vermeden problemin ortadan kaldırılması sizin işinizi daha da zorlaştırmamış olur zira sadece bir tuvalet ya da banyo tıkanıklığını açma işleminin büyük tadilat işlerine dönüştüğü vakalar oldukça fazladır.

Biz tuvalet ve banyo tıkanıklıklarını sizin için seri ve profesyonel hizmetle açıyoruz özel cihazlarımız sayesinde tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıkları kısa sürede tespit edip zeminlere ya da yüzeye hiçbir şekilde müdahale etmeden tıkanıklık probleminizi çözüyoruz.

Tuvalet gider borusu tıkanıklığını eski yorucu zahmetli yöntemlerle açmaya son verin.Sizde modern,teknolojik ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın. Profesyonel ustalarımız tıkanıklık açma makinesiyle tüm gider tıkanıklarını açar. KIrmadan dökmeden tıkanıklık sorunuzu çözer.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.