1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Makineyle Tıkalı Gider Açan Servis

Makineyle tıkalı gider açan servis apartmanlarımız da okullarımızda ve hastanelerimizde çok ihtiyaç duyduğumuz bakım hizmetlerinden bir tanesidir. Zamanla kullandığımız atık su gider boruların da kireçlenme, yağlanma ve yabancı maddelerden dolayı tıkanmalar görülebilir. Tıkalı gider açma servisi çok yaygın hizmet ağı olmadığı için doğru araçlarla doğru hizmet mümkün olmayabilir.

1990 yılından önce tıkalı gider açma servisi kanalcı olarak piyasada bulmak çok mümkündü. O yıllarda teknoloji pek gelişmediği için kanalcılar kendi çaba ve emekleriyle gider borularına müdahale ediyorlardı. Kanalcı ustaları giderlere bir hortum yardımıyla su verip boruda sıkışmasını sağlayıp o şekilde geçici olarak açabilmekteydiler. Bu işlemin başarı oranı çok düşüktü. Ayrıca bu işlemde etrafı tamamen kirletmekteydi. Hortum işleminde başarısız olunca başka bir yönteme geçiliyordu. Bu yöntemi hiçbirimizin evimizde istemediği bir uygulamadır. Tıkalı olan boruya müdahale için bir noktadan kırmaya başlayarak tıkalı olan bölgeye ulaşıncaya kadar birkaç metrelik mesafe kırılmaktaydı. Bu kırım genelde ya mutfakta yada banyoda yapılırdı. Mutfakta olduğunu düşünürsen mutfak dolaplarımızı ve fayanslarımızı kullanılmaz hala getirebiliyordu. Evimizde tamamen bir inşaat başlamış gibidir. Hal böyle olunca da korku için de huzursuz olmamızı sağlamaktaydı. Bu yöntemin masraflı olduğunu da unutmamalıyız.

Doksanlı yılların içerisinde hizmete başlayan firmamız teknolojiyi Avrupa’dan takip ederek son sistemli kanal veya tıkalı gider açma makineleri bünyesine kazandırarak ilk olarak İstanbul ilimizde faaliyete başlayarak diğer illerimizde de tıkalı gider açma servisi adı altında hizmete başlamıştır.  Ev ve iş yerlerinizde oluşabilecek her türlü lavabo, tuvalet veya banyo gider tıkanmalarınıza günümüz son sistem teknoloji kullanılarak çözüm olmaktayız. Tıkalı gider açma servisimize talepte bulunduğunuz zamandan sonra ekiplerimiz en kısa zamanda adrese ulaşıp titiz ve temiz çalışma sonucu yaklaşık yarım saat içerisinde hizmeti başarıyla sonlandırmaktayız. İlk olarak tıkalı gider hattına makine yardımı ile müdahale dilip tıkanıklığı açmaktayız. Daha sonra gider borusuna basınçlı su vererek içerisinde kalan küçük parçaların ana kanalizasyona gitmesini sağlamaktayız. Son olarak gider borusuna kamera salınarak borunun içerisinin görüntüsü alınarak yapılan işlemin başarılı olup olmadığı sizlerle paylaşılır. Kamera ile görüntü alındıktan sonra tıkalı gider açma servisi elemanlarımız tesisatta kalıcı bir problemin olduğunu tespit ederse sizlerle paylaşıp çözümünü rapor olarak size vermektedir.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.