İSTANBUL TESİSAT | Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evde lavabo tıkandığında yapmanız gerekenleri bir kaç satır bilgiyle anlatmaya çalışacağım. Tıkanıklığı açmadan önce tuvalet yada lavabonun neden tıkandığı hakkında anlatacağım şeyleri uygulamaya geçirirseniz bu durumla sürekli karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Neden 10 yıl diyorum yaklaşık 25 yıldır çabuk tıkanma yapmayan kireç tutmayan pvc borular kullanıldığı halde bu tarz tıkanmalarla karşılaşıyoruz. Tabi bütün tıkanmaların sebepleri sadece kullanıcılardan kaynaklanmayabiliyor bazen de uzman tesisatçı dediğimiz ustaların evin içerisinde metrelerce gider borusunu dolaştırıp sonrada uzman bir teknikle ana boruya bağlantı yapmaları tıkanmaya sebep olan etkenlerden biridir. Şunu çok iyi bilmenizi istiyorum itina ile döşenen bir atık su borusu dikkatli bir şekilde kullanıldığında yaklaşık 20 yıl tıkanma yapmaz. Bu bilgileri verdikten sonra merakla beklediğiniz lavabo açma tekniklerini kolaydan başlayarak anlatmaya çalışacağım.

 • Pompalama tekniği kullanılarak lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde en fazla kullanılan bu yöntemle sonuç almak en basit yoldur. Hepimizin bildiği bu tekniği bazen elimizi pompa gibi aşağı yukarı hareketlerle kullanarak tıkanıklığı açabiliriz. Fakat pompalama yaparak açılan tıkanmalar çok ileride olmayan tıkanıklıkları açmak için tercih edilmelidir. Sıcak su kullanıldığında daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Tıkalı lavabo borusu açmak için kullanılan yağ çözücü makine.
Tıkalı lavabo borusu açmak için kullanılan yağ çözücü makine.
 • Su basıncı kullanılarak mutfak gideri açma

Suyun itme kuvveti kullanılarak ana boru ile dairenin lavabosu arasında kala kısımda meydana gelen tıkanmalar açılabilir. Bu tıkanıklık açma tekniği uzak noktalara çok fazla basınç uygulayama yapamayacağı için yetersiz kalabilir. Giriş katlarda meydana gelen geri su basmaları bu yöntem kullanılarak açılmaktadır. Bir adet bahçe hortumunu lavabonun musluklarına bağlayarak giderin içine doğru gönderin. Musluğu sonuna kadar açıp açık gider ağzı varsa elinizle tıkayın ki su geri gelmesin. Belli bir süre su boşaldıktan sonra tıkanıklığın açıldığını görürsünüz. Tıkanıklık açma yöntemleri arasında en etkili ve kısa sürede çözüm bulunan tekniği genelde su tesisatçıları kullanır.

makineyle tıkanmış lavabo gideri açma
makineyle tıkanmış lavabo gideri açma

Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren bu durumun oluşmasında Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekanlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Bir pis su tesisatı tıkanması size tahmin ettiğinizden daha fazla sorun yaşatır. Atık su borularında lavabo tıkanıklığı açma işlemi kameralı ve tam teşkilatlı uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Lavabo gideri açma çeşitli lavabo açıcılar ve profesyonel kırmadan lavabo açan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Lavabo giderlerinden su geri taşma yaptığında boru içerisine göndereceğimiz lavabo açma makinesi ile kırmadan tıkalı borunuzu açabiliriz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gider borularının bağlı olduğu çatalın son bağlantı noktasında bulunan kapalı dirseklerde genelde tıkanma meydana gelir. Lavabom tıkandı diyerek sakın paniğe kapılmayın. Geçici tıkanıklığa karşı lavabo aç kullanarak çözüm bulabilirsiniz, fakat su tesisat borusunun içerisinde kalıplaşmış tortular için robotla açmaktan başka çare yoktur. Robotla lavabo atık su giderlerinde tıkanıklık açma servisimiz tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Lavabo borularında tıkanıklığı kırmadan robotla açan makineler var. Tuvalete kaçırdığınız bir bez  borunun etrafına dolaşıp tuvalet borusunun önünü kapattığında giderden sular taşmaya başlar. Tıkanmış bir lavabo borusu ve tıkanık bir lavabo gideri açma için marketlerde satılan lavabo aç tarzı kimyasallar denedikten sonra bizi arayın. Basit lavabo tıkanıklığı bu tür kimyevi maddelerle açılabilir. Biz robotla kırmadan lavabo tıkanıklığı açıyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde aşırı yağlanma olmuş lavabo giderlerinde basınçlı yıkama su jeti makinesi ile temizlik yapıyoruz. Bu sayede gider boruları yağdan tamamen tıkanmış da olsa yıkama yapılınca boru ilk günkü temiz haline dönüyor.

TIKALI BORU AÇMA VİDEOSU İZLEYİN !

Evinizde ki gider tıkanıklıkları inanılmaz sıkıntılara yol açabiliyor. Özellikle yaz aylarında giderlerde oluşan tıkanmalar sebebiyle mutfak evye giderlerinde dayanılmaz kokular oluşabiliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekanlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.

Kamerasız tıkanıklık açılmaz. Neden mi?

Firmamızdan çağırdığınız personel dahil kamerasız tıkanıklık açmaya gelen olursa içeri almayın.

İnsanlar hep yüzeysel düşünürler, benim borudaki tıkanıklık açılsın da ister kameralı ister kamerasız deyip geçmeyin. Kamera ne işe yarar? Kanal açma robotu denilen makine ile tıkanıklık açılır, çokta güzel giderlerinizden su gitmeye başlar. Dakikalarca su dökülür hiç bir sorun yaşanmadığı anlaşılır, tıkanıklık açıldı diyerek işlem bitirilir. Eskiden kamerasız açılan tıkanıklıkların çoğu 15 veya 20 gün sonra tekrar tıkanırdı nedeni açtığımız boruda ufak tefek kalıntılar kalabiliyordu tabi kamera sistemimiz olmadığı için boruda pislik kalmış mı boru neden tıkanmış içerisinde yağlanma var mı veya borunun içerisinde tahta veya inşaat zamanından kalma pislik var mı göremiyorduk. Ama şimdi açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile ne kadar tıkanıklığı açmışız görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmadan nerede pislik kalmış o noktaya tekrar makineyi gönderiyoruz. Doğal olarak kamera olmadan yapılan iş tamamen doğru yapıldı mı bilinemiyor. Kamera sisteminin önemi de buradan geliyor.

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yeni açılan lavabo tıkanıklığı açma Ankara servisimiz ile kameralı bir şekilde çalışmaktadır. Tıkanan lavabo borularını artık kırmadan gönül rahatlığı içerisinde sizler için açabiliriz. Sizde kırma dökme derdinden kurtulursunuz. Lavabo gideriniz sürekli tıkanıyor ve bir çözüm bulamıyorsanız artık size Ankara’da garantili yardım edecek bir Ankara lavabo açma firması var. Profesyonel ustalardan oluşan kadromuz kalıcı çözümler bulmak için bir telefon uzağınızda.

Tıkanıklık açma
Tıkanıklık açma

Lavabolar Neden Tıkanır?

– Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir. Lavabo tıkandı ne yapmalıyım? Firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

– Kıl tüy v.b. maddeler kıyaslama yapılırsa borunun içerisini 5 yılda bir tıkanmasına sebep olur. Borunuza yapışan bu maddeleri kimyasal maddelerle temizleyebilirsiniz.

– Yeni tesisat döşenmiş ise pimaşın eğimine çok dikkat edin. Eğim verilmeden yapılan tesisatı tesisat ustanıza tekrar değiştirin. Çünkü ileride daha fazla problemlerle karşılaşmanıza neden olur bu tesisat. Çıkacak problemlerden biri lavabo tıkanması diğeri de su sızıntılarıdır. Borunuzun içerisinde kalan ve kanala gitmeyen su boru ek yerlerinden contayı eriterek tamamen görevini yitirmesini sağlar ve 5 veya 10 yıl içinde alt katın tavanından su akmaya başlar. Belirtisi tavanda sararma ve kararmadır.

– Lavabonun gideri sık sık tıkanıyorsa ayda bir kez marketlerde satılan lavabo aç kimyasalı alıp bu kimyasalı giderin içine döküp sonra ardından sıcak su dökün. Bunu yaparken dikkatli olun üzerinize sıçrama yapmasın. Cildi tahriş eden ve kokusu zararlı olan kimyasallar sağlığınıza zarar verebilir.

Neden İstanbul Tesisat?

Firmamız piyasada en ünlü ve son teknolojiye sahip makineler ile size hizmet vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz makine ile tıkanan lavabo giderleriniz ve duş küvet giderleriniz mutfak giderleri kırmadan dökmeden kanal borusu açma makinesi ile temizlenir. Kanal görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız sektörde dedektörlü kamerayı ilk bünyesine katan firmadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kamera ile tıkanıklığın açıldığına emin olun kendi gözünüzle görün. Tıkanıklık açan firmaların çoğunda kamera olmadığı için fiyatları düşük gösterip ve hatta kameramız var deyip sizi kandırmalarına izin vermeyin. Hizmetimiz tüm Avrupa ve Anadolu yakası içindir. İstanbul un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Ekibimiz, siz bizi arayıp arıza bildirdikten kısa bir süre sonra orada olur, tıkanıklığı açarlar.

tuvalet tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı açma

Lavabo gider borusunda zincir sistemle boru iç temizliğini yapıyoruz. Boruya yapışarak katman ve tortu oluşturan yağlar tamamen temizlenebilir.

Tabi ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluyorsunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirlenmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle İstanbul tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.

Tıkanıklık açan kişilerin firma olup olmadıklarına dikkat ediniz. Sabit telefon numarası olmayan ve size abartılı garantiler veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Tıkanıklık açmak için özel robotlar ile evinizde veya iş yerinizde hiçbir yeri kırmıyoruz. Kamera ile açılan tıkanıklığı görüntülüyoruz. Tıkanıklığa sebep olan şeyleri görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul tesisat bünyesinde bulunmaktadır.

Tıkanıklık Açma Firması

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma faaliyetleri gösteren İstanbul tesisat kanalizasyon giderlerinde %99 varan temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tıkanık gideri rotheneberger, ridgid ve rems marka kanal açma makineleri yardımı ile 30 dakika ile 90 dakika arası bir zaman aralığında açmaktayız. Pimaşlardaki tıkanmaları kamera görüntüsü alarak boruda herhangi bir kırık var mı? Tıkanmaya ne sebep olmuş veya kanalizasyona giden boruda yeterli eğim verilmiş mi kontrol ediyoruz.

Tıkanan lavaboları açmak için ne yapılmalı?

El yıkama lavabosu ve bulaşık yıkadığınız mutfak lavabosu boruları atık su gider pimaşlarına bağlanmaktadır. Düzgün bir şekilde döşenmeyen lavabo borularında suyun doğru bir şekilde gitmemesi sonucu tıkanmalar oluşur. Aşırı yağlanan lavabo giderlerini yıkatmak gerekir. Restourant, lokanta kısacası yemek sektörüyle hizmet veren firmaların çoğunun atık su gider borularında sürekli su taşmaları meydana gelir. Atık suyu kanalizasyona taşıyan lavabo borusu atılan yemek yağlarından dolayı tıkanır. Tıkanmalara en büyük etken yemek artıkları içerisinde yer alan yağ tabalarının borunun etrafına yapışmasıdır. Bu tür yağlanmaları öyle asit tarzı kimyevi maddelerle çözemezsiniz. Komple tadilat yaptırmak yerine pimaş yıkama hizmetini kullanabilirsiniz. Evlerde hanımlarda bu dertten muzdarip. Ortalama 15 yılı dolduran atık su giderlerini kırdırarak çözüm arıyorlar. Basınçlı su jeti ile yıkama yaptırmak en ideal çözümdür. Bazı müşterilerimiz lavabo tıkanıklığı açma fiyatı daha uygun olduğu için sadece tıkanıklığı açıp görüntüleme yaptırmıyor. İşin devamında birde yıkama yaptırsalar aslında daha ucuza gelecek farkında değiller. Neden mi öğlen saatinde bulaşıklar yığılmış lavabonun suyunu açamadığınızı düşünün. Musluğu açtığınızda giderlerden su geri gelmeye başlıyor ve müşterilerinize hizmet veremiyorsunuz. O günü zararla kapatmak yerine 6 ayda bir gider borularınızı temizletin. Bakım anlaşması yaptığımız firmalara %25 indirim uygulamaktayız. Bu müşterilerimizin lavaboları gece bile tıkansa hizmet veriyoruz.

Lavabo açma fiyatları ücretsiz kamera görüntüleme hizmeti içerisinde verilmektedir.  Lavabo giderinin içinde görüntü alarak tıkanmaya nelerin sebep olduğunu açıklıyoruz. Tadilat masrafından çok daha ucuza gelen lavabo tıkanıklığı açma işlemini en uygun yapan şirketler arasındayız. Tuvalet tıkanıklığında kullanılan özel aletler bütün ekiplerimizde mevcuttur.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo borularını açmak için en etkili çözüm tıkanıklık açma makinesiyle müdahale etmekten geçer. Yağlanma yapan gider borusu suyu yavaş çekmeye başladığında ilerde tıkanıklığın habercisi olabilir. Tıkanma yaşanan evin bütün halıları kirli suyla yıkanmadan mutlaka tıkanıklığı açtırın. Ana borularda yaşanan lavabo tıkanmalarına karşı her yıl gider borularında kamera görüntülemesi yaptırın.

Yorumlar (13)

 • Ruhankaynat

  Evimizin içine ya lavobalardan yada alafrangalatdan koku geliyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler

 • Ali-Emel Demiralp

  Evimizin giderindeki çok büyük sıkıntıları görüntüleyerek tespit edip, problemleri inanılmaz bir sürede, inanılmaz bir hızda çözdüğünüz için çok teşekkür ederiz. Üç gün içinde salon, mutfak, bahçe kırıldı, tüm borular değiştirildi, kırılan taşlar yerine yenileri kaplandı. Gece saat 10:30’a kadar, iş bitene kadar çalışıldı. Kadir Usta’ya, birlikte çalıştığı arkadaşlara, Mazlum Usta’ya çok çok teşekkür ederiz. Gerçekten işini çok iyi yapan bir firmaymışsınız.

 • Arif Yüzer

  Bulunduğum yerde kiracıyım daireye taşınalı ortalama bir hafta oldu bulaşık makinesi gidere bağladıktan sonra geri tepme başladı. Lavabonun suyu hiç gitmiyor bugün çamaşır makinesini çalıştırdım sular geri gelmeye başladı. Sizce böyle bir tıkanma olayı sonuncunda kiracı mı? yoksa ev sahibimi masrafı karşılamak zorunda. Ben lavabo açan firmaların birine tıkanıklığı 150 TL karşılığında açtırdım. Ustalar boruda yağlanma sonucu tıkanıklığın oluştuğunu söylediler. Hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı?

 • ŞAHİN Ç.

  Bizim de tuvalet giderimiz sık sık tıkanıyor.Yaklaşık 2 yıl önce üst kata yeni kiracının gelmesiyle
  tıkanma sorunu yaşamaya başladık.Üst kattan tuvalete atılan kağıt parçaları ve pedler tıkanmalara
  sebebiyet verdi.Halende atmaya devam ediyorlar.İlk başlarda kimyasal açıcılar ile ( kostik , sıvı jel )
  açtığımızda 3-4 ay tıkanma olmazken şimdi bu 1 haftaya düştü.Evimiz sigortalı olduğu için geçen
  sene tamamen tıkalı iken sigorta firmasından gelen arkadaş kamera olmadan sadece matkap ucuna takılan
  titreşim telleriyle salınım yaparak güya açmıştı.Tıkanan yer tam da sitenizde bahsettiğiniz gibi bizim
  giderin ek çıkış yeridir.Üst kattan tuvalet kağıtlarının atılmasıyla tıkanma çıkış borusunun olduğu ek yer de
  oluyor.Apartmanın gider borusu 40 yıllık beton boru.Normalde tuvalet kağıtları atılmasa böyle bir
  sorunumuz olmayacak ama maalesef sürekli atılıyor.Sizden öğrenmek istediğim daralmış olan
  tıkanan ek yerin çapını yani et kalınlığını kireç ve tortularla beraber elinizdeki cihazlarla açabilir misiniz?
  Çünkü geçen sene gelen sigortacı arkadaş da 15 metre salınım yaparak açmıştı ancak 4 ay sonra gene
  tıkanma olmuştu.Şu an gider yarı açık ve boruyu tamamen açarak aynı sorunun tekrarlanmamasını
  garanti edebilir misiniz? Çünkü sizden sonrada üst kattan kağıt atılmaya devam edilecek.Böyle bir işlem
  bize fiyat olarak ne kadara mal olur.Konuyu açık yazdım çünkü daha evvel yapılanlar sonuç vermedi.
  Evimiz Kadıköy’dedir.
  Konu hakkında cevap maili yazabilirseniz çok memnun olurum.

 • H.UĞUR

  Mutfağın tavanından son yedi aydır zaman zaman su damlıyıor ve sürekli genişliyerek yayılıyordu son zamanlarda tavanın üçte biri ıslandı. Bu ara sorunun giderilmesi için üç ayrı usta getirdik herbiri değişik sebepler sunarak tamir ettik diye bir şeyler yaptılar sorun devam etti, sonra internetten firmanızın ismini aldım. Ömer KASIMOĞLU adında elamanınız geldi sorunun kombiden banyoya giden sıcak su borusunda olduğunu tespit eeti ve tamir etti. son üç gündür damlama kesildi. Problemimi çözdüğü için kendine teşekkür ederim. Yapılan işten ve gelen elamandan memnun kaldım.

 • Kemal ÜNAL

  istanbul tesisattan bir ricam var ben ankarada küçük çaplı tesisat tamir işleriyle uğraşıyorum,lavabo açıcı cihazı nereden takribi kaça bulabilirim,hangi marka ve tip önerirsiniz.teşekkürler

 • ismail

  Avcılarda bulunan iş yerimi tıkanıklık sebebiyle sular bastı. Firmanızın acil ekiplerini tebrik ediyorum 20 dakika içerisinde müdahale ettiler problemimi giderdiler. Çalışanlarınızı ayrıca tebrik ediyorum ahlak ve disiplinli çalışmaları beni en çok etkileyen oldu

 • burak aytekin

  Kameralı lavabo açan firma ararken sizi aradım sırf bu sayfada yayınlanan videodan etkilenerek diğerlerinden farklı olduğunuzu düşündüm. İnternet sayfaları çok profesyonel göstersede telefonda konuştuğum kişiler resmen işine geliyorsa yaptır gelmiyorsa yaptırma tarzında firmalardı. Bu kamera işini çok merak ediyordum Cemil ustanın lavabo borusu içerisinde bize yağlanmaları gösterdi sonrada basınçlı yıkama makineleri varmış gider borusunun içini tertemiz yapıp çıktılar. Ha bu arada videoda gösterilen zincir olmasaydı sizi evden içeri almayacaktım :)) Sınuçta biz farklıyız diyorsunuz daha önce ben zaten Zincir kafa olmadan iki kere farklı bir firmaya tıkanıklığı açtırmıştım. Bu sefer tıkanıklığın uzun süre olmayacağına inanıyorum çünkü kendi gözümle borunun temizlendiğini kamerada gördüm. Merak etiğim şu tuvalet tıkandığında kamera ile borunun içine nasıl bakıyorsunuz Allah sabır versin size zor işiniz var doğrusu kolay gelsin cemil ustaya buradan ayrıca teşekkür ediyorum daha önceki firmanın elemanlarından farklı olarak tıkanıklık problemiyle ilgilendi. Sırf bu yorumu cemil usta istedi diye yazıyorum. güzel bir şey sonuçta iyi şeyleri anlatmak gerekiyor herkese tavsiye ederim özellikle lavabo tıkanmalarında cemil usta diyorum

 • B. Bekaya

  Tıkalı lavabo açmak için firmanızdan servis çağırdım. Lavabodan sular geri gelmeye başladığında tıkalı olduğunu anladım. İlk siz çıktınız karşıma gerçekten doğru seçim mazlum ustaya teşekkürlerimi sunarım :):):) İnşallah bi daha lavabom tıkanmaz.

 • ebru genç

  izmit te yazlığım bulunmaktaydı yazın gidiyodum evyem tıkanmıştı ömer ustayla yakışıklı kardeşi burak ustayla gelip lavabo tıkanmasını açtılar tşkler

 • A.Tayfur

  Beykoz daki evimin en alt katındaki lavabo giderinden su geri gelmeye başlamıştı. Anadolu yakasından bir firma çağırdım tıkanıklığı açamadılar. Gelen elemanlar lakait bir şekilde buranın kırılması gerektiğini söylediler bende sinirlendim. Sonra sizi internetten buldum ve aradım diğer firmadan biraz pahalı fiyat verdiniz fakat o getirdiğiniz kamera ile bütün probleemim çözüldü. Kamera ile rögarın yerini buldular beraber kazı çalışmasını yaptık. Çalışan elemanlarınız benimle birlikte saat 23:00 kadar iskinin aracı beklediler çözüme ulaştıktan sonra ayrıldılar o kadar büyük bir dertten kurtardınız beni aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun.

 • Zeynep Ç.

  Sabah yazdırdığım tıkanıklık servisi için teşekkür etmek istedim. Lavabo tıkanıklığı hiçbir yer kırılmadan açıldı.

 • tansu tanyar

  istanbul tesisata teşekkür ederim. Tıkanmış tuvaletimi açmak için tam söyledikleri saatte kapımdaydılar.40 dk sonra ise işleri bitmiş evimden çıkıyorlardı.son derece terbiyeli, düzgün elemanlar ile olabilecek en temiz şekilde çalışıyorlar.herkese tavsiye ederim.

 • Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir