1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 oy, ortalama puan: 4,38 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
klozet-ve-musluk-tamircisi

Klozet ve Musluk Tamircisi | Klozet Tıkanıklığı

Gider tıkanmaları ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorunu kırmadan çözüyoruz. Özellikle tuvalet tıkanmaları evde büyük sıkıntı yaşatır. Alaturka ve alafranga yani klozet tıkanıklığı durumunda acil servisimiz hemen imdadınıza yetişiyoruz. Klozetlerde tıkanıklık olma sebepleri bellidir. Bir kaç nedenden dolayı klozet tıkanır. Bunlar ikiye ayrılır; atılan cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklar bir de klozetin kendinden kaynaklanan tıkanıklıklar. Klozet içine takılan plastik kokular klozet içine düşüp tıkanıklığa sebep olur. Top halinde kağıt atılırsa oda tıkanıklığa sebep olur. Klozet tıkanıklığı açma için hangi cismin tıkanmaya sebep olduğunu bilirsek tıkanıklığı daha kolay açabiliriz. Evinizin klozetinde meydana gelen tıkanma; ya döşenen yanlış tesisat hattından ya inşaat zamanında kalan kalıntılardan yada atılan tuvalet kağıtlarından tıkanma yapmaktadır.

İşin stresli yoğun temposunu atlatıp evinize geldiğinizde banyoda klozet tıkanıklığından dolayı kötü kokular ve hoş olmayan görüntüler karşınıza çıkınca ister istemez psikolojiniz bozulur. Bizi arayarak probleminizi aktardıktan sonra evinize gelen ekiplerimiz önce kamerayı salarak klozet tıkanıklığına sebep olan nedenleri size rapor halinde sunduktan sonra robot makine yardımıyla klozet giderinize zarar vermeden zahmetsizce açarlar. Bu işlemler aşamasında ne klozetinize nede klozet giderinize zarar verilir. Aynı zaman da sinirleriniz bozulmadan elinizi sürmeden sorununuz çözülmüş olur.

Gider borularını görüntüleyen kameralar klozet tamiri ve tıkanıklık açılması konusunda bize çok fayda sağlar. Gider boruları insan vücudundaki bağırsaklar gibidir. Kamera sistemi de insan bağırsağına salınan kamera gibi salınır ve sorun bulunur. Doktor nasıl kontrol yapıp ilaç yazıyorsa bizde aynı şekilde bir rapor hazırlıyor ve ona göre uygulama yapıyoruz. Bazen çabucak zahmetsizce açılan gider bazen açılmayabiliyor. Kimyasal madde ile eritilecek bir atık varsa bu yola başvurulur veya bina ana hattı bahçe kısmında toprak içinde çökme olmuş olabilir. Bunların hepsini kamera ile görmek mümkün. Çözüm şekli arızaya göre seçilir gerekirse onarımı yapılır. Yapılan her işte sizi mümkün olduğunca az masrafla kurtarmaya çalışırız.

Bizi aradığınızda telefonda size yardımcı olmak için çalışan personelimize probleminizi ayrıntılı olarak anlatın ki size en doğru ekibi ve makineleri gönderip yardımcı olalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.