1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Klima Borusu Tıkanıklığı

klima-borusu-tikanikligi

Klima boru tıkanıklığında, klimacı aramanıza gerek yok. Biz firma olarak bunu yapıyoruz. Uzun mesafeli klima borularının zamanla içlerinin yosun tutması sonucu veya suyla beraber gelen pisliklerin zamanla birikmesi klima gider borusunun tıkanmasına yol açar. Klima suyu dışarıya atamadoğı için klimanın içinden su gelmeye başlar. Klima gider boru tıkanıklıklarında temizleme makinamız ile size çözümler sunuyoruz. İstanbul tesisat konusunda uzman kadrosu ile suyun geçtiği her yerde sizlere yardımcı olmaya çalışır. Klimanızın borusu tıkandığında veya kirlendiğinde arayın bizi içini temizleyelim. Tıkanıklık varsa tıkanıklığı açaalım.

Klima boru giderleri binalardan sarkıtılması aşağıdan geçen insanları rahatsız edebilir. Bu nedenle gider hortumunu mümkün olduğu sürece yağmurluk pvc borularına yada bina atık su borularına bağlamanız daha güvenli olur. Gider hortumunun altına kova veya başka cisimlerle çözüm bulamazsınız. Arayın bizi çözümü biz bulup klima borunuzu en yakın atık su tesisatına bağlayalım.

Klimaların su tahliye boruları gidere verilirken çok fazla uzun bırakılmamalıdır. Giderin çok fazla içerisine verdiğinizde o bölgede borunun tıkanmasına yol açar. Klima gider tıkanıklığı açma işine ihtiyacınız olduğunda 0212 515 61 59 nuamralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.