1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 4,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kirmadan-boru-tikanikligi-acilir

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açılır

Kırmadan boru tıkanıklığı açılır işlerinizde 10 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Kanalizasyon borularını açmak için kullanılan en etkili yöntem robotla boru tıkanıklığı açmadır. İstanbul tesisat firması kurulduğu günden bu güne kadar gider boruları içerisinde oluşan tıkanmaları açmaktadır. Makine kullanılarak açılan tıkanmaların ömrü daha uzun olduğu için müşterilerimize her zaman kalıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Robot cihazla giderin içine kaçırdığınız katı atıkları parçalayıp dışarı çıkarıyoruz. Bina logarı içerisinden yollanan düz halat şeklinde demir parçalar birbirine eklenerek tıkanan noktaya ulaştırılır. Dirsek gibi kıvrımlı bölgelerde genelde yaşanan tıkanıklık sorunlarını sorunsuz bir şekilde temizliyoruz.

Evlerde yaptığınız tadilat sonucu gider borularının içine kaçan taş , çimento , alçı gibi yabancı maddeler tıkanmaya neden olduğu için yabancı maddeleri pis su borularına hiç zarar vermeden uzman ekip ve ekipmanlarımızla kolayca çözüme kavuşturuyoruz. Tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da bir sürü maliyet ödeyerek sıkıntınız gideriliyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var sizlere tadilattan daha çok çok ucuza hizmet veriyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz bölgesinde meydana gelen daralmaları açıyoruz. Bağcılar Tuvaletin giderinden atılan bez veya katı atık maddeler boru ek parçalarına takılır ve tamamen tıkanmaya sebep olur. Fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Hem yorulmamış oluyorsunuz hem de paranız cebinizde kalıyor.

Tuvalet veya banyo giderleriniz kırmadan dökmeden garantili bir şekilde tıkanıklığı açılır. Hizmetimiz günün her saati mevcuttur. Borularınız da ki tıkanıklıkları artık kafanıza takmayın seramik veya benzeri parke gibi kaplama malzemelerini kırmadan gider borularında tıkanıklık açıyoruz. Mutfak giderindeki tıkanıkları veya banyodaki süzgeç giderlerindeki tıkanıklıkları duş süzgecindeki tıkanıklıklar küvetlerde yaşanan tıkanıklıklar yapı malzemelerine hiçbir zarar vermeden açılır. İstanbul tesisat tüm Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet vermektedir. Arayın bizi su tesisat işlerinize kesin çözümler sunalım. Suyun geçtiği her şey için bizi arayabilirsiniz.

Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Ev ve iş yerinde kullanılan atık su giderleri yaşam alanında kullandığımız vazgeçilmez tesisat boruları arasındadır. Yaz kış fark etmeden sürekli kullanılan pvc yapıdaki bu boruların kullanıldıkça tıkandığına çevrenizden ve kendi yaşam alanlarında şahit olmuşsunuzdur. İçerisinde taş parçası kaçmış gider borusu ara ara tıkanmaya müsaittir. Bu tıkanmaların sebebini araştırmak için evinize görüntüleme servisini çağırabilirsiniz. Eskiden olduğu gibi tıkanıklık açma işini yapan ustaların görevi kalıcı çözümler üreterek en pratik yöntemle tıkanıklık açmaktır. Anlık çözümler size daha fazla masraf açabilir. Tıkanıklık açma fiyatları kameralı yada kamerasız olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Ucuz tıkanıklık açma işi yapan ustaların çoğunda kamera bulunmamaktadır. İnsanları kameramız var diye kandırıp tıkanıklığı açtıktan sonra işin arkasında durmazlar. Tıkanan boruları açma konusunda daha fazla bilgi almak için tıkalı boru açma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Rahmi Ataer

    Üst katların tuvalet gider boruları bizim dükkanın içerisinden geçiyor. Yukarıdan bez atmışlar galiba bu yüzden benim dükkanı pis su bastı. Yunus beye telefonda boruların tıkandığını söyledim acil usta göndermesini istedim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.