1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
kanalizasyon-borusunda-tikaniklik-acma

Kanalizasyon Borusunda Tıkanıklık Açma

Geniş servis ağıyla kanalizasyon borularında oluşan tıkanmaları basınçlı su vermeden açıyoruz. Suyun geri tepmesi sonucu evin kirlenmesinin önüne geçiyoruz. Bazı binalarda kullanım miktarına eş değer boru çapı çekilmediği için suyun şiddeti kanalizasyon borusunda baskı uygulayarak parçaları sıkıştıracaktır. Tıkanmayı daha açılmaz bir hale sokmamak için basınç kullanmayı doğru bulmuyoruz. Açık bir kanalizasyon hattında temizleme için kullanılması daha doğrudur. İşlemlerin bir kazıya yol açması müşteriye maliyetin iki katına çıkmasına sebep olacağından robotla kanalizasyon giderlerinin açılması tedbirli çalışma olacaktır. Açılması çok güç yerlerde görüntüleme sistemi en fazla tıkanıklığın yerini saptamaya yarayacaktır.

Günümüz şartlarında insanlar ellerini pek işe sürmek istemez hale geldi. Özellikle büyük şehirlerde herkes sabah akşam işine gidip gelirken trafik yüzünden büyük stres yaşıyor. Gün boyu işin stresi ile de bir hayli yorulan insan vücudu ve beyni akşam geç saatte başka bir işi daha kaldıramaz hale geliyor. Böyle bir durumdayken evde tıkanan bir tuvaletle karşılaşmak tamamen yıkıcı bir durum halini alır. Uğraşsanız da sonuç alamayacağınız bir iş için kendinizi yormayın, bize bırakın. Firmamız İstanbul genelinde tıkanıklık açma, klozet açma, tuvalet açma, lavabo ve mutfak gideri açma konusunda size acil çözümler sunar. Kanal görüntüleme sistemleri ile atık su gider borusu tıkanıklığı açıyoruz. Kamera kayıt özelliği ile görüntülenen borunun içerisi isteyen müşterilerimize bir kopya verebiliyoruz. Tıkanıklığa sebep olan bölge ve madde görüntü ile tespit edilebilir. Kanal kameralarımız ile tıkanan bölgeyi tespit etmek çok basit. Boru içerisindeki bölgede çökme veya kırık olup olamadığını kendi gözünüz ile görebilirsiniz. Pimaş boru içerisine verdiğimiz sinyali dedektör ile takip edip boru güzergahını tespit edebiliyoruz. Her türlü ekipmana sahip firmamız daire içi ve dışarıda bu servis hizmetini tüm İstanbul’a vermektedir. Kanal açma makineleri ile sertleşmiş tıkanıklık ve kireç tutmuş borularda tıkanıklığı açmaktadır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kanalizasyon Borularında Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Lavabo veya tuvalet tıkanmalarını ilaçla veya kimyasal ile açamazsınız hatta aşırı dozda verilen kimyasal boru içerisinde su sızıntılarını önleyen contaların erimesine sebep olur. Boru tıkanıklığını hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden makineler ile açabiliyoruz. Firmamız tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığını, evye tıkanmalarını, banyo gider tıkanmalarını kanal açma makineleri ile açabiliyor. Kamera ile görüntüleme yapıp herhangi bir problem var mı görebiliyorsunuz. Hatta betonlaşmış tıkanıklığın dedektör ile tarayıp noktasal tespitini yapabiliyoruz. Buraya yazacaklarım bu kadar umarım faydalı bir bilgi olmuştur.

Tıkalı olan kanalı kullandığımız kamera sistemi yardımıyla görüntüleyip kanal açma makinesi yardımıyla kanalizasyon tıkanmalarını açıyoruz. Tıkalı boru açarken kullandığımız son sistem teknoloji sayesinde kırmadan hizmet alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.