1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (30 oy, ortalama puan: 4,37 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Gider Borusundan Su Geliyor Geri Tepiyor

gider-borusundan-su-geliyor-geri-tepiyor

Bazen tuvalet tıkanıklıklarında su giderden geri geliyor 1 dakika içerisinde tekrar kendiliğinden çekilir. Bu gibi davranışlara tıkanıklığın nasıl neden olduğu tahmin edilebilir. Örneğin bu anlattığımız belirti görülüyor ise ve belirtinin görüldüğü yer zemim kattaki bir tuvalet ise büyük olasılıkla oradaki logar (yani bina önündeki fosseptik çukuru) dolmuştur. Bu nedenle böyle zemin kat tıkanıklıklarında öncelikle o logara bakılmalıdır. Eğer ologar dolmamış ise o zaman bir firma çağırılıp tıkanıklık açtırılabilir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı ana boru tıkanıklığı kırmadan hiç bir zarar vermeden açılır.

İstanbul genelinde özellikle eski yerleşim yerlerinde ve eski yapılardaki pis su tesisatı gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların bir çok sebebi olmaktadır. Eski yapılardaki tıkanmaların büyük sebebide boruların pik die tabir edilen eski döküm borular olmasıdır. Oluşan tıkanmaların farklı sebebpleri vardır. Bunlar şöyle sıranlanabilir ;

a ) Gider borusuna kaçırılan bez, saç, kıl, ıslak mendil, kağıt vb.

b ) Zamanla borularda oluşan pislikler ve gidere akıtılan çamur, pis su vb. maddeler nedeni ile boruda oluşan taşlaşmalar.

c ) Tuvalet taşının içine yada klozete kaçırılan koku lar, yada herhangi bir eşya.

tüm bunlar ve buna benzer bir çok neden den dolayı tuvaletler tıknamaktadır. İstanbul tesisat olarak bu sorunlarınıza kırmadan çözüm buluyoruz.

Gider borusundan su geri geliyor diyorsanız tıkanan lavabo , tıkanan mutfak, tıkanan duş-küvet gideri gibi tıkanıkları kameralı sistem ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanıkları kırmadan dökmeden açıyoruz. İstanbul tesisat olarak tıkanıklık açma da gerekli alet ve teknolojiye sahip bir firmayız. İşinde uzman olan ekiplerimiz evinize veya işyerinize gelerek size kaliteli ve modern bir hizmet sunar.

Gider borusundan geri gelen pis sular sizi fazla uğraştırmadan hemen bizi arayın. Tıkanan gider borusunu açmak için yapmanız gereken istanbul tesisatı aramak. Yeterli donanıma sahip firmamız profesyonel gider açma ustalarına sahiptir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.