1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (18 oy, ortalama puan: 4,39 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
acil-tikaniklik-acma

Acil Tıkanıklık Açma-Lavabo Klozet Mutfak Gideri-Garantili

Hepimiz evimizde işyerlerimizde mutlaka bir tıkanıklık olayıyla karşı karşıya kalmışızdır. Bu gibi durumlarda kötü koku ve görüntüyle karşılaşıp panik yaparız. Yapılmayacak gibi değil çünkü bu sorun hep mikrop saçar hem ortalığı berbat eder. Aklımıza hemen kırılıp dökülen fayanslar duvarlar ve bir sürü zaman ve zahmet gerektiren işlerin çıkması gelir. Gerçekten de bir sürü zahmetli iş çıkar hele birde ana boru tıkanmışsa durum çok vahimdir. Üstelik birde tıkanıklık sonucu geri basan sular bizi çıkmaza sokar. Günlük işimizden geri kalıp sadece tıkanıklığı nasıl açabilirim diye düşünürüz ve kendi yöntemlerimizi devreye sokmaya çalışırız. Tıkanıklık açmak için kendi çabamızla yaptığımız her şey sadece geçici çözüm sağlayarak bir noktadan sonra profesyonel bir ekibe başvurmamız gerektiğini anlarız. İşte bu durumda devreye biz giriyoruz. İstanbul tesisat olarak tıkanıklık olduğunda hemen acil tıkanıklık açma ihtiyacınızı en kısa sürede karşılarız. Kötü görüntü ve kokulardan biran önce kurtulmak için acele ederiz. Böyle durumlarda firma olarak imdadınıza biz yetişiriz. Tıkanık lavabo ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Acil hizmetimiz bazen aşırı yoğunluktan dolayı 1 saat kadar gecikebilir ancak bu çok nadiren yaşanan bir durumdur. Tıkanıklığa yol açan her şeyi makine ile temizliyoruz. Açtığımız tıkanıklıklara 30 gün garanti veriyoruz. Evinize işyerinize zarar vermeden herhangi hiçbir yer kırmadan tıkanıklıkları açıyoruz. Tıkanıklıklar genelde atılan tuvalet kağıdı veya yemek artıklarından kaynaklanmaktadır. İsteyen müşterilerimize görüntülü bir şekilde tıkanıklık açıyoruz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul tesisat firmasında mevcuttur. İstanbul un tüm semtlerine ve iki yakasının her yerine hizmet vermekteyiz. Eski tesisat ustalarının kırarak veya borularınıza zarar vererek açtığı tıkanıklıkları biz kırmadan evinizi kirletmeden yapıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz klozetin içine kaçan bez, kağıt peçete, saç gibi tıkanıklık yapabilecek ürünleri kameralı sistem ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla zahmetsizce açar. Kötü kokulu bezleri eşyaları toparlayıp sizin için bir çöp poşetine koyarız. Size sadece yüzeye su tutmak kalır. Haliyle her insanın bünyesi kaldırmaz bu kötü manzarayı. Sizlere son derece modern ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.