İSTANBUL TESİSAT | Radyatör Petek Temizlik Fiyatları 150 TL

Radyatör Petek Temizlik Fiyatları 150 TL

Radyatör Petek Temizlik Fiyatları 150 TL

Kış geldiğinde petek temizliği fiyatı hesaplanırken banyolarda bulunan havlupan adet olarak sayılmaz. Sadece odalarda bulunan petekler sayılarak bu fiyat hesaplanır. Eski tip radyatör temizleme zaman aralığı yenilere göre biraz daha uzun sürmektedir. Üzeri ızgara şeklinde olan panel radyatörlerin bakım aralıkları 3 yılda bir yapılırken, eski tip döküm radyatörler 5 yılda bir yapılması yeterli olacaktır. Cep telefonunuza sms yoluyla gelen kampanya mesajlarına fazla takılmayın. Kombi bakımını fiyatın içerisinde gösterip 5 dakikada yapılan hizmetten ne kombiye nede cebinize hayır gelmez. İlk defa yaptıracağınız bu işi ayrıntılı olarak incelemeniz için petek temizliği sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız telefonla müşteri bulmak yerine, tavsiye üzerine iş yapmayı tercih etmektedir. İstanbul tesisat markasıyla sizi arayıp petek temizliği reklamı yapan şahıslarla hiçbir bağlantımız yoktur. Firmamız müşterilerine hiçbir şekilde reklam içerikli mesaj atmaz. Ya da telefonla arayıp sizi rahatsız etmez.

Radyatör petek temizliği fiyatlarını her yıl olduğu gibi bu yılda en kaliteli servis ağıyla uygun ücretlerle evinize getiriyoruz. Daha konforlu en ekonomik bir ısınma için uygun servis fiyatıyla petek temizlik işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz.Temizliği makine ve kimyasal kullanarak yapmaktayız. Son teknoloji ayağınıza geliyor. Radyatör temizlik fiyatları dairelerin metre karesine göre değişmektedir. Radyatör temizlik fiyatlarını dairelerinin ortalama metrekaresine göre fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatları 4 grupta fiyatlandırılmaktadır. Panel radyatör temizliği, alüminyum radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi radyatör temizliği, döküm radyatör temizliği olarak aşağıdaki listeden bakabilirsiniz. 2016 yılı tesisat temizliği fiyatlarıyla rakiplerimize yine fark atıyoruz. Fiyatlarımızı kıyaslama yapmak için kullanılan makine, kimyasal ilacı ve işçilik farklarını göz ardı etmeyin.

4 daire veya üzeri petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize 50 TL değerinde olan koruyucu kimyasal ücretsiz olarak verilmektedir. 2 ile 4 daire arası petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize %10 indirim yapılmaktadır.

PETEK TEMİZLEME KAMPANYALI FİYAT
PETEK TEMİZLEME KAMPANYALI FİYAT

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

Petek temizleme fiyatlarını diğer firmalar ile karşılaştırma yaparken bu bilgiyi dikkat almanızı tavsiye ederim. Ekiplerimiz uzun bir süreçten geçirilerek uzmanlaşmış ustalardan oluşmaktadır.

2016 Petek Temizliği Fiyatları (Koruyucu sıvı dahil)

Aşağıda petek adedine göre verilen fiyatlar yapılacak çalışmanın işçilik oranına göre değişiklik göstermektedir.

  • 3 ile 6 adet petek temizliği fiyatı 150 TL
  • 7 ile 9 adet petek temizliği fiyatı 180 – 200 TL
  • 9 ile 11 adet petek temizliği fiyatı 200 – 250 TL
  • 11 ile 15 adet petek temizliği fiyatı 250 – 300 TL
  • 15 ile 20 adet petek temizliği fiyatı 350 – 500 TL

Yorumlar (7)

 • niyazi yazici

  Bostancı altintepe 90 m2 6 petek 1 havlupan temizligi istiyoruz maliyeti nedir acaba

 • Halil İbrahim

  petek temizleme ücretimiz istanbul’un her yerine aynıdır 150 TL

 • Serdar yıldız

  6adet petek temizlik kombi genel bakim toplam ücret ne kadar olur istanbul anadolu Yakası

 • Dursun Tosun

  Merhaba,

  Petek temizliği için başvurmuş olduğum firmanızdan çok memnun kaldım. Açıkcası gelen Barış usta sorunumu çözdüğü gibi çokta bilgili ve saygılı idi. İşini düzgün yapan ustalar ve firmalar ile çalışmak çok güzel. Herkese gönül rahatlığı ile firmayı tavsiye ederim.

  Saygılar,

 • Halil İbrahim

  Merkezi sistem döküm peteklerin temizliğini toplu olarak yapabiliyoruz. Bu yüzden bina yöneticiniz ile görüşüp genel bir temizlik fiyatı almanızı tavsiye ederim.

 • huseyin

  3adet 30 dilim ve 2 adet 15 dilimli dokum petek var.merkezi sistem ile isinmaktayiz.bunlari temizletmek istiyorum.kac tl olur ve ne kadar surer.

 • alican

  kolay gelsin peteklerimin altı ısıtmıyor üstler gayet normal ısıtıyor temizletmekmi gerekir yoksa devir daim pompasındamı sorun vardır marka ECA 4 petek var 100 m2 fiyat verebilirmisiniz kolay gelsin…

 • Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir