İSTANBUL TESİSAT | Radyatör Petek Temizlik Fiyatları

Radyatör Petek Temizlik Fiyatları

Radyatör Petek Temizlik Fiyatları

Radyatör petek temizliği fiyatlarını her yıl olduğu gibi bu yılda en kaliteli servis ağıyla uygun ücretlerle evinize getiriyoruz. Daha konforlu en ekonomik bir ısınma için uygun servis fiyatıyla petek temizlik işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Yaklaşık 16 gündür yoğun talep gören kampanyamızdan yararlanmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız 01 EYLÜL 2015 ile 15 EKİM 2015 tarihleri arasında geçerlidir. İstanbul`un tüm ilçelerine bu hizmeti veriyoruz. Radyatör temizliği yaklaşık 1 saat sürmektedir. Temizliği makine ve kimyasal kullanarak yapmaktayız. Son teknoloji ayağınıza geliyor. Radyatör temizlik fiyatları dairelerin metre karesine göre değişmektedir. Radyatör temizlik fiyatlarını dairelerinin ortalama metrekaresine göre fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatları 4 grupta fiyatlandırılmaktadır. Panel radyatör temizliği, alüminyum radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi radyatör temizliği, döküm radyatör temizliği olarak aşağıdaki listeden bakabilirsiniz. 2014 yılı tesisat temizliği fiyatlarıyla rakiplerimize yine fark atıyoruz. Fiyatlarımızı kıyaslama yapmak için kullanılan makine, kimyasal ilacı ve işçilik farklarını göz ardı etmeyin.

4 daire veya üzeri petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize 50 TL değerinde olan koruyucu kimyasal ücretsiz olarak verilmektedir. 2 ile 4 daire arası petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize %10 indirim yapılmaktadır.

PETEK TEMİZLEME KAMPANYALI FİYAT
PETEK TEMİZLEME KAMPANYALI FİYAT

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

PANEL RADYATÖR PETEK TEMİZLİK FİYATLARI

4 ile 7 petek sayısı dairelerde panel radyatör temizliği 150.00 TL

7 ile 9 petek sayısı dairelerde panel radyatör temizliği 170.00 TL

9 ile 12 petek sayısı dairelerde panel radyatör temizliği 200.00 TL

Dubleks ve tripleks daireler için panel radyatör temizliği 200.00 TL ile 300.00 TL arasında değişmektedir.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

YERDEN ISITMA SİSTEMİ (Mobil Sistem) TEMİZLİK FİYATLARI

50 metrekareden 140 metrekareye kadar dairelerde yerden ısıtma sistemi temizliği 200 TL

140 metrekareden 250 metrekareye kadar yerden ısıtma sistemi temizliği 250.00 TL ile 350.00 TL arası değişmektedir.

250 metrekareden 500 metrekareye kadar yerden ısıtma sistemi temizliği 300.00 TL ile 600.00 TL arası değişmektedir.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

ALURAD ALÜMİNYUM RADYATÖR TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Alüminyum radyatörlerin fiyatları petek sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Kampanyalı fiyatları telefonla öğrenebilirsiniz.

Alüminyum radyatör bir petek temizlik ücreti 40.00 TL dir. Bu fiyatlardan yaralanmak için en az 7 adet alüminyum petek temizletmeniz gerekir. Kampanyalı fiyatlarımız yukarıda yazılı tarihe kadar geçerlidir.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

DÖKÜM RADYATÖR TEMİZLİĞİ FİYATLARI

50 metrekareden 100 metrekareye kadar dairelerde döküm radyatör temizliği 180.00 TL

100 metrekareden 160 metrekareye kadar döküm radyatör temizliği 230.00 TL

150 metrekareden 200 metrekareye kadar döküm radyatör temizliği 250.00 TL

Dubleks daireler için döküm radyatör temizliği 250.00 TL ile 350.00 TL arasında değişmektedir.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

Petek temizliği ve bakımı sökmeden kimyasal solisyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz.Ustalarımız peteklerin içinde birikmiş olan çamurlaşmış pislikleri , toz yumaklarını ve bakterileri temizleyerek ısı iletiminin ve sıcaklığın daha etkili olmasını sağlarlar. Hem daha fazla ısının paranız cebinizde kalsın. Hemde kalorifer temizliğini en ucuz fiyatlarla yaptırmanın keyfini yaşayın. Unutmadan kaliteyi en ucuz fiyatlara satın almak mümkün değildir. Satın aldığınız bir ürün değil bir hizmettir. Sayfamızda yer alan petek temizleme fiyatlarını diğer firmalar ile karşılaştırma yaparken bu bilgiyi dikkat almanızı tavsiye ederim. Ekiplerimiz uzun bir süreçten geçirilerek uzmanlaşmış ustalardan oluşmaktadır.

Yorumlar (3)

 • Halil İbrahim

  Merkezi sistem döküm peteklerin temizliğini toplu olarak yapabiliyoruz. Bu yüzden bina yöneticiniz ile görüşüp genel bir temizlik fiyatı almanızı tavsiye ederim.

 • huseyin

  3adet 30 dilim ve 2 adet 15 dilimli dokum petek var.merkezi sistem ile isinmaktayiz.bunlari temizletmek istiyorum.kac tl olur ve ne kadar surer.

 • alican

  kolay gelsin peteklerimin altı ısıtmıyor üstler gayet normal ısıtıyor temizletmekmi gerekir yoksa devir daim pompasındamı sorun vardır marka ECA 4 petek var 100 m2 fiyat verebilirmisiniz kolay gelsin…

 • Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir