1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (34 oy, ortalama puan: 4,24 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
en ucuz petek temizleme fiyatları

Radyatör Petek Temizliği Fiyatları 25 TL

Kış geldiğinde petek temizliği fiyatı hesaplanırken banyolarda bulunan havlupan radyatör adet olarak sayılmaz. Sadece odalarda bulunan petekler sayılarak bu fiyat hesaplanır. Eski tip radyatör temizleme zaman aralığı yenilere göre biraz daha uzun sürmektedir. Üzeri ızgara şeklinde olan panel radyatörlerin bakım aralıkları 3 yılda bir yapılırken, eski tip döküm radyatörler 5 yılda bir yapılması yeterli olacaktır. Cep telefonunuza mesaj yoluyla gelen kampanya mesajlarına fazla takılmayın. Kombi bakımını fiyatın içerisinde gösterip 5 dakikada yapılan hizmetten ne kombiye nede cebinize hayır gelmez. İlk defa yaptıracağınız bu işi ayrıntılı olarak incelemeniz için petek temizliği sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız telefonla müşteri bulmak yerine, tavsiye üzerine iş yapmayı tercih etmektedir. İstanbul tesisat markasıyla sizi arayıp petek temizliği reklamı yapan şahıslarla hiçbir bağlantımız yoktur. “Firmamız müşterilerine hiçbir şekilde reklam içerikli mesaj atmaz. Ya da telefonla arayıp sizi rahatsız etmez.” Biz şuna inanıyoruz en büyük reklam müşterinin başkalarına tavsiyesidir.

NOT : Petek başına verilen 25 TL fiyat en az 6 petek olması halinde geçerlidir.

PETEK TEMİZLEME KAMPANYALI FİYAT

Petek Temizleme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Petek temizlerken verilen ücret dairede bulunan peteklerin sayısına göre belirlenir. Kullanılan kimyasal fiyatı çok etkilemez. Bunun yerine yapılan işçilik fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Ortalama petek başına 20 TL gibi bir rakam olarak hesaplama yapılır. Ya da kat farkı fiyata ilave edilir. Petek temizleme fiyatı hesaplanırken evinizde bulunan radyatörlerin modeline göre üç şekilde hesap yapıyoruz.

2016 Panel Radyatör Petek Temizliği Fiyatları (Koruyucu sıvı dahil)

Bu peteklerin üzeri ızgara şeklindedir. Genelde evlerin ısıtmaları bu peteklerden yapılmıştır. Standart petek modelidir.

  • 3 ile 7 adet petek temizliği fiyatı 150 TL
  • 8 ile 9 adet petek temizliği fiyatı 180 TL – 200 TL
  • 9 ile 11 adet petek temizliği fiyatı 200 TL – 250 TL
  • 11 ile 15 adet petek temizliği fiyatı 250 TL – 300 TL
  • 15 ile 20 adet petek temizliği fiyatı 350 TL – 500 TL

2016 Döküm Petek Temizlik Fiyatı

Eski önleri düz olmayan çok ağır petek modelidir. Bu peteklerin temizlik işçiliği biraz daha zordur.

  • 3 ile 7 adet petek temizliği fiyatı 170 TL
  • 8 ile 9 adet petek temizliği fiyatı 180 TL – 220 TL
  • 9 ile 11 adet petek temizliği fiyatı 230 – 300 TL
  • 11 ile 15 adet petek temizliği fiyatı 320 – 380 TL
  • 15 ile 20 adet petek temizliği fiyatı 390 – 600 TL

2016 Alüminyum Petek Temizliği Fiyatı

Aşağıda petek adedine göre verilen fiyatlar yapılacak çalışmanın işçilik oranına göre değişiklik göstermektedir.

  • 3 ile 7 adet petek temizliği fiyatı 250 TL
  • 8 ile 9 adet petek temizliği fiyatı 250 – 300 TL
  • 9 ile 11 adet petek temizliği fiyatı 320 – 380 TL
  • 11 ile 15 adet petek temizliği fiyatı 390 – 450 TL
  • 15 ile 20 adet petek temizliği fiyatı 450 – 700 TL

 

Radyatör petek temizliği fiyatlarını her yıl olduğu gibi bu yılda en kaliteli servis ağıyla uygun ücretlerle evinize getiriyoruz. Daha konforlu en ekonomik bir ısınma için uygun servis fiyatıyla petek temizlik işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz.Temizliği makine ve kimyasal kullanarak yapmaktayız. Son teknoloji ayağınıza geliyor. Radyatör temizlik fiyatları dairelerin metre karesine göre değişmektedir. Radyatör temizlik fiyatlarını dairelerinin ortalama metrekaresine göre fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatları 4 grupta fiyatlandırılmaktadır. Panel radyatör temizliği, alüminyum radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi radyatör temizliği, döküm radyatör temizliği olarak aşağıdaki listeden bakabilirsiniz. 2016 yılı tesisat temizliği fiyatlarıyla rakiplerimize yine fark atıyoruz. Fiyatlarımızı kıyaslama yapmak için kullanılan makine, kimyasal ilacı ve işçilik farklarını göz ardı etmeyin.

4 daire veya üzeri petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize 50 TL değerinde olan koruyucu kimyasal ücretsiz olarak verilmektedir. 2 ile 4 daire arası petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize %10 indirim yapılmaktadır.

43 Yorum

 • Bayram Albayrak

  Merhaba 7 petek bir havlupan + kombi bakim icin fiyat nedir yer umraniye

  • Cihazlı Tesisatçı

   Firmamız kombi petek temizliği işlemini 7 petekli bir daire için 150 TL karşılığında yapmaktadır.

 • Bircan

  Petek temizliğini petek başına ne kadara yapıyorsunız. Banyoda havlupan ile birlikte 6 petek var. Havlupanı kullanmıyorum. Onun temizliğini yaptırmam gibi düşünmüştüm ama sanırım temizlik hepsine yapılmış oluyor. Benimle email yolu ile iletişime geçerseniz memnun olurum.

  • Cihazlı Tesisatçı

   Petek temizliği yapılırken sadece ısınmayan radyatöre uygulatmak yanlış olur. Borular birbirine bağlı olduğu için sistemi tamamen temizlemek gerekir.

 • varo kılıç

  2 yıldır kiracıyım bazı petekler tam ısı vermemekte. Hsvasını alamadığım Petek’te var. Gözden geçirilmesi gerekir. Petek başına mı ya da ücret politikanız nedir?

  • Cihazlı Tesisatçı

   Petek temizleme fiyatları mevcut peteklerin adet sayısına göre hesaplanır. Bir dairede ortalama 6 yada 7 petek bulunur bunun fiyatı 150 tl dir.

 • Ahmet Çimen

  İyi akşamlar petekleri tek tekmi temizliyoruz yoksa bir merkezden basınçlı su vererek temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoz benim 1 adet 180 cm 2adet 140 cm 2 adet 60 cm 1 adet havlupan petekgim var yapılan işlemi ve fiyat alabilirmiyiz iyi çalışmalar

  • Cihazlı Tesisatçı

   Ahmet bey petekler bir noktadan temizlenerek işlem yapılır. Sizin dairenizde petek sayısı az fakat büyük petekler kullanılmış en düşük petek temizliği ücreti 150 tl dir.

 • cihan babacan

  herkez iyi hoş yorum yapmış banada güvenilir geldi bende petekleri temizletmek istiyorum ama önce fiyat alsam iyi olacak 7 petek 1 havluluk var?

 • Elif Güre

  Beylikduzunde 6 petek +1 havlupan+kombi temizligi icin fiyat alabilir miyim

  • Cihazlı Tesisatçı

   Elif hanım şuan koruyucu kimyasal ile birlikte 150 tl ye temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Sistemde uzun süre kalan bu kimyasal sistemin içini tertemiz yapıyor.

 • zeynep

  merhabalar,ben internetten bulduğum başka bir firmaya petek temizliği yaptırdım gerçeği söyleyim. sizin müşteriniz gibi yaklaşmıcam. 4 büyük,2 küçük 6 radyatör var. 100 TL aldılar ilaç (beyaz pvc şişe Türk malı) ve 40 dk sürdü tek kırmızı bir makine ve mutfaktaki peteği söküp,döktü eleman,diğerlerinin vanasını kapattırıp,açtırdı ben 2 kova verdim bişeyler döktü boşalttı neticede 40 dk iş bitti fakat 2 gündür mutfak peteğinden paslı su akıyor.tül halı masa örtüsü berbat oldu pas içinde o gün 2,5-3 saat sürdüğünü okudum netten dedim yalan olmaz yapan yalandan duruyodur 3 saat olurmu dedi…ben şu an kime neye inananyım. Vanalar sorun dedi tamam değiştiricem ama o dürüst biçimdemi çalıştı?lütfen yazarmısınız

  • Cihazlı Tesisatçı

   Zeynep hanım işinizi hangi firmaya verdiniz bilemiyorum ama açık söylemek gerekirse tam bir acemi ustaya denk gelmişsiniz. Petekleriniz temizlendikten sonra güzelce durulanması gerekir. Gerekli yıkama düzgün bir şekilde yapılmaz ise temizleme için kullanılan kimyasal ilaç içerde kalır. Kalan kimyasalda içerde kombiye ve tesisatınıza zarar verir. Ayrıca gaz yaparak kombinin basıncını yükseltir. Petek temizliği süresi ortalama 1 ile bir buçuk saat sürer. Bu süre tesisatın kirliliğine göre değişebilir. Firmamız petek temizliğini hava su sistemini kullanarak asitli ilaç kullanmadan yapıyor. Bu işlemin sonunda koruyucu ilaç eklenerek sistemin içerisi pırıl pırıl olur.

 • Şerife uygur

  Merhaba telsizler mah.gültepe de oturuyorum evimde iki tane petek var alttaraflat ısınmıyor üstler az ısınıyor. Sanırım temizletmem gerekiyormuş çalışan bir insan olduğum için hafta içi evde olmıyorum akşam saatinde yada öğlen arasında yapılabilir mi? Temizlik için ne kadr ödeyeceğim bilgi ve geri dönüşünüzü rica ediyorum.

 • Özgür Taşcı

  Merhaba; Ayazağa Oyak Sitesinde ikamet ediyorum. İkamet ettiğim daire 11 katlı apartmanın en üst katında ve merkezi sistemle ısınıyor. Radyatörlerin havasını almama, hatta alt ve üst bağlantı borularından su boşaltmama rağmen bazı radyatörler geçici süre ısınıyor fakat sonra sürekli soğuk kalıyor. Isınıyor gözüken radyatörler arasında dahi ısı farklılığı var veya bazı radyatörlerin üst ve alt, sağ ve sol bölümleri arasında ısı farklılığı mevcut. 1. Merkezi sistemle ısınan dairelerde apartman genelinden bağımsız olarak radyatör temizliği yapılabilir mi? 2. Dairenin radyatör temizliğinin apartman genelinden bağımsız olarak yapılması yeterli midir? 3. 6 adet radyatöre sahip dairenin radyatör temizliği herşey dahil (Temizleyici ve koruyucu kimyasal + KDV) ne kadardır? İyi çalışmalar.

 • seval şimşek

  Bizim evde de peteklerin alt kısmı ısınmıyor. Sadece toplam üç peteğimiz var evde ne kadar olur fiyatı acaba

 • Arzu Gök

  MERKEZİ SİSTEMDE 8 ADET DÖKÜM PETEK TEMİZLİĞİ İÇİN ANKARA ÜCRET BİLGİSİ LÜTFEN

  • Cihazlı Tesisatçı

   Merkezi ısıtma sistemlerinde temizlik yapılabilmesi için öncelikle daireye giriş ana vanaları olması gerekir. Sistemde bulunan suyu tamamen boşaltmak çok zaman alacağı için ve diğer daire sahiplerini rahatsız edici bir durum olacağından ana vanaların olması şarttır. 8 adet petek temizliği 250 tl dir.

  • Arzu Gök

   TEŞEKKÜRLER

 • Bahtiyar

  Merhaba 7 adet petek var 2 ayrı odadaki petek hic yanmiyor. sebebi ne olabilir. temizlemeyle bu problem giderilir mi.

  • Cihazlı Tesisatçı

   Daha önceden ısınan petekleri temizledikten sonra eski haline çevirebiliriz. Ama kullanıma başladığınızdan beri hiç ısınmayan bir peteği ısıtmak için söz veremeyiz. Temizliğin dışında farklı bir durum olabilir.

 • Hüseyin Avcı

  Merhaba,

  İstanbul büyükçekmeceye 8 petek temizliğini kaça yapıyorsunuz?

 • Mehmet

  İki peteğimin alt tarafı ısınmıyor nedendir birde temizliği kaç paraya yapıyorsunuz

  • Cihazlı Tesisatçı

   Peteklerin alt taraflarında ki yanmama problemi genelde kirlenmeden yaşanmaktadır. İkisini temizletmeniz pek fazla işe yaramaz. Tesisatı komple temizletmek size daha uygun bir fiyata yapılabilir. Normal daire temizlik ücretleri 150 TL den başlamaktadır.

 • BEYTULLAH ARALA

  5 PETEK+ 1 HAVLUPAN + KOMBİ TEMİZLİĞİ İÇİN FİYAT ÖĞRENMEK İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER

 • Salih sevgi

  6 adet petegim var alt kismi soguk oluyor temizleyince duzelirmi ve 6 petegi kac liraya temizliyorsunuz ist pendik guzelyali mahallesi

  • Cihazlı Tesisatçı

   Alt kısımların soğuk olması demek tamamen temizlikle düzelecek anlamına gelmez. 6 petek temizlik fiyatı 150 tl

 • Erkan

  Kombi ve petek temizliği ile alakalı yazılanları beğendim bu konuda fiyat almak istiyorum…

 • Yasin

  Kartal Soğanlık ta oturuyorum 7 petekli bir dairenin petek temizleme ücreti nedir. Kasım ayında temizletmeyi düşünüyorum.

 • Nevin k.

  Petek temizleme fiyatlar ne kadar olmaktadır? Dairemizde banyoda bulunan havlupan dahil toplam 11 petek bulunmaktadır.

 • Taner Çelik

  İstanbul Beylikdüzü Gürpınar’da dubleks bir daireye taşındım Demirdöküm Nova marka kombi mevcut Demirdöküm servisinden bakım talebim oldu fakat üst kattaki peteklerden randımanlı ısı alamıyorum 7 Petek 2 havulupan mevcut Petek temizliği için bilgi ve fiyatlarınız ile ilgili detay paylaşabilir misiniz Teşekkürler

 • EMRE

  Merhabalar; tesisat ve petek temiziliği için fiyat almak istiyorum. yardımcı olabilir misiniz?

 • Bahadır Manav

  Merhabalar, Petek temizliği yaptırmak istiyorum yardımcı olabilirmisini

 • Fatma aydın

  Slm ben peteklerimi temizletmek istiyorum şubeleriniz ist Anadolu yakasında nerelerde ve ne kadara temizliyosunuz acaba

  • Cihazlı Tesisatçı

   İstanbul’un bütün ilçelerinde petek temizliği servisimiz vardır. Ayrıca fiyat farkı yoktur.

 • İlker

  Kurtköye servisiniz var mı? Kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi rica ediyorum

 • Sinan Emre

  İyi günler, evdeki peteklerin alt yarısı ısınmıyor. Muhtemelen temizlenmesi gerekecek. 6 tane peteğimiz var. İstanbul çapada evimiz. Ücreti ne kadar olur? Sms veya email atarak cevaplarsanız sevinirim.

  • Murat Taştan

   eğer panel petek ise 6 tanesi 150 tl den temizleniyor efendim.

 • Aslı Yaren

  Petek temizlerken ücreti neye göre belirleniyor? Koruyucu ilaç fiyatı ayrıca alınıyor mu?

  • Cihazlı Tesisatçı

   Tesisat temizliği fiyatları radyatör sayısına göre değişiklik gösterir. Kullanılan tüm ilaçlar koruyucu dahil verilen fiyata dahildir. Sayfamızda yer alan bütün petek temizlik fiyatlarına koruma kimyasalı eklenerek yazılmıştır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.