1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (28 oy, ortalama puan: 4,39 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Merkezi Sistem Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

merkezi-sistem-yerden-isitma-tesisat-temizligi

Toplu yaşam alanlarından doğalgazın daha az kullanılması için kazan dairesinde ısınan su dairelerin içerisinde yerden ısıtma sistemlerini çalıştırmaktadır. Toplu olarak temizlenen yerden ısıtma sistemleri daha verimli çalışmaktadır. Bireysel olarak tesisatınızı temizletmek diğer dairelerden gelen çamurlu suyu kendi dairenize kabul etmeniz demektir. Bu yüzden merkezi ısıtma sistemlerinde sadece kendi dairenizi temizletmek çok fazla ısıyı etkilemez. Tek daire temizlettiğinizde sadece daire içerisinde borunun etrafına yapışan çamurları temizletirsiniz. Ana kolon ve kazan içindeki tortu yine kalır. Apartman olarak tesisat temizleme yapıldığı zaman yapılan işlemin tekrarı bir kaç yıl sonra ancak yapılır. Yani ikinci bir temizliğin ortalama 3 yıl sonraya atar. Tesisatınız temizlinirken dairenizin içi kirlenmez. İşlemleri makineler ile yaptığımız için halılar kirlenmeden işlem tamamlanır. Zeminden ısıtma tesisatlarını temizlerken o işe özel makine kullanmak gerekir.

Kombi kalorifer tesisat temizliği ortalama 2 saat içerisinde yapılmaktadır. Peteklerin içerisi ve borularınızın iç kısmı kimyasal ilaç ile yıkama yapıldıktan sonra temiz su ile durulama yapılır. Radyatörlerin havası alınıp tesisatın filitresi temizlendikten sonra size teslim edilir. Yerden ısıtma sistemlerinin temizliğini özel makina ve kimyasallarla temizliyoruz. Alttan ısıtma sistemleri verimli ısı için ortalama 4-5 yılda bir temizlenmesi gerekir. Konutlarda toplu yapılan temizlik işlerinizde indirim uygulamaktayız. Radyatör ve yerden ısıtma sistemlerinin temizliğinde lider firmalardan biri olan İstanbul tesisat Avrupa ve Anadolu yakasında birçok şahıs kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Merkezi sistem yerden ısıtma temizlikleri de yapılmaktadır. Bizi daha fazla tanımak ve yaptığımız işleri görebilmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Radyatör temizliği kalorifer tesisat temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kalorifer petek temizliğini peteklerinizi yerinden sökmeden, evinini kirletmeden gerekli aletler ve cihaz yardımıyla temizliyoruz. Petek borularında biriken ve inatla borulara yapışan çamurlaşmış pislikleri, yağları , toz yumakcıklarını ve bakterileri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz. Böylece petekleriniz eski ayarda olmasına rağmen daha etkili ve güçlü ısıtmaya başlar. Kış iyiden iyiye yüzünü göstermeden sizde petek bakımını ve temizliğini yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.