1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (26 oy, ortalama puan: 4,27 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Makina ile Radyatör Temizliği

makina-ile-radyator-temizligi

Kombi ve kat kaloriferi tesisatınız kapalı devre bir sistem olduğu için siz oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı göremezsiniz. Zamanla ısı verimi düştüğünde bir sorun olduğu anlaşılır. Bu durumda eskiden ısınan sistem şimdi neden ısınmıyor nedeni bulunur. Kombide kontrol edilerek arıza varsa tamir edilir. Eğer kirlenme ile alakalı ise tesisat yıkaması yapılır.

Oluşan kireç ve tıkanıklık ısı transferini düşürerek olması gerekenden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. Diğer taraftan kombiniz eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına sebep olur.

Nötrölize kireç önleyici FLEXDUB kapalı devre sistemlerde kombilerde kalorifer tesisatlarında ve buna benzer birçok sistemde kullanılır. Sistem su kapasitesinin %10 oranında FLEXDUB katılarak sistemin içinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. uzun süre kireç tutmasını önler ve sistemi kireçten korur. Artan yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak, konforlu ısınmanız için tesisatınızı kimyasal radyatör temizleme sıvısı ile bu işe özel Makinelerimiz yardımıyla temizliyoruz ve paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Kalorifer boruları ve peteklerinizi yerinden çıkarmadan temizlik yapıyoruz. Kaloriferlerinizi sökmeden yerinden çıkarmadan yıllık temizliği ve bakımı yapılır. Kalorifer peteklerinizin akıtan muslukları yenisi ile değiştirilir. Radyatörlerinizi özel makinemiz ile temizleyerek size rahat bir kış geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine radyatör temizlik hizmetini başlattığımız bu günlerde temizlik yaptıracağınız günü ve saati siz seçiyorsunuz. Dilediğiniz saatte ekiplerimiz gelerek kalorifer tesisatını ve radyatörlerinizin temizliğini yapar. İstanbul tesisat iletişim bilgilerinden veya online arıza formunu doldurarak randevu ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul un Avrupa yakasına servisimiz vardır. Kaloriferlerinizin temizliği için bizden fiyat almadan sakın başka yerlere yaptırmayın. Fiyatlarımız radyatör 9 radyatöre kadar aynıdır. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farkımız

Temizlik işlemini makine ile yapıyoruz.
İsteyen müşterimizin radyatörlerini yerinden çıkararak tek tek temizliyoruz.
En uygun fiyatlarla çalışıyoruz.
Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

Petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikleri,toz yumaklarını ve bakterileri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi ile temizliyoruz. Ustalarımız evinize hiçbir zarar vermeden peteklerinizi yerinden sökmeden petek temizliğini ve bakımını yapmaktadırlar.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.