1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama puan: 4,50 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...
bahcelievler-petek-temizleme

Bahçelievler Petek Temizliği Kalorifer Tesisat Temizliği

Bahçelievler ilçe servisimiz, size kaliteli çalışma anlayışıyla üstün hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ve özel yıkama makinelerimizle, Bahçelievler petek temizliği yıkama işlemi yapılmaktadır. Petek bakımı kalorifer temizlik işlemi için uzman ekiplerimize ulaşmanız yeterlidir.

Bahçelievler bölgesinde profesyonel petek temizliği ve yıkama hizmeti sunan İstanbul tesisat profesyonel ustaları ve kaliteli ilaçlarla bakımlarınızı eksiksiz olarak yapmaktadır. 2 veya 3 yılda bir peteklerinize ve tesisatınıza temizlik yaptırdığınızda aldığınız sonuç ısı ve diğer faktörlerle geri dönecektir. Bu işi peteklerinizi sökmeden petek temizleme makinesini bir noktadan kalorifer tesisatınıza bağlayarak ısıtma sisteminizde yer alan kombi radyatör ve boruların içini yıkatmış oluyorsunuz. Yerden ısıtma sistemi veya mobil sistemlerde bağlı olan boruları asit içermeyen kimyasal sayesinde oluşan bakteri ve tortuyu yok edersiniz. Tesisatçı ustalarımız Bahçelievler civarında alt yapıyı bildikleri için ısınma sorunlarınıza çözüm arayabilirler. Size petek temizliğini, konusunda uzman bu işin en az 2 yıl eğitimini almış su tesisat ustaları ile hizmet veriyoruz. Isıtma sektöründe tesisat temizlikleri 5 gruba ayrılır.

1-) Bahçelievler Panel Petek Temizliği

2-) Bahçelievler Döküm Petek Temizliği

3-) Bahçelievler Alüminyum Petek Temizliği

4-) Bahçelievler Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

5-) Bahçelievler Radyatör Temizliği

Kış geldi ve evlerde petek temizliği nasıl yapılıyor diye merak edebilirsiniz. Soğuk hava hem ruhsal hem de fiziksel olarak canınızı sıkmasın. Detaylı bir tesisat temizliği sayesinde yüksek faturalardan kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu yazımızda petek temizleme firmalarında dikkat etmeniz gereken hususları anlatmak istiyorum. İlk dikkat etmeniz gereken kullanılan kimyasal markasıdır. En önemlisi işçilik bilinçsiz su tesisatçı olamayan şahıslar size daha fazla masraflar doğuran sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bir dairenin temizlik süresi minimum 1 saat olup ortalama 7 petekli bir dairenin petek temizleme süresi bir buçuk saatle 2 saat arası değişebilir.

İstanbul Tesisat olarak tüm Türkiye ve İstanbul Avrupa – Anadolu yakasında ve Bahçelievler bölgesinde her zaman hizmetinizdeyiz. Evinizdeki ısınma problemlerini çözmek için sizlere yardımcı olacağız. Bahçelievler bölgesindeki petek temizlik ekibimiz sizin için her zaman aktif durumdadır.

Kışları ısınma problemlerinden dolayı hem sağlığınızı hem de paranızı kaybedersiniz. Bunun sebebi peteklerinizdeki pislik ve tesisatınızdaki tıkanıklıklardır. Petek temizlik işlemi bu gibi pislik ve tıkanıklık olan durumlarda yapılır. Kalorifer tesisatının iyi çalışması sistemdeki suyun ne kadar hızlı döndüğüne bağlıdır.

Kalorifer tesisatındaki bu döngü suyun içinde herhangi bir pislik ve çamurlaşma olduğunda yavaşlar ve suyun yavaşlaması ile birlikte su geç döndüğü için soğur ve bu soğuma ne kadar çok olursa o kadar fazla gaz harcanır. Evinizde ısınma problemine son vermek için kalorifer ve petek

temizlik makinesi ile kimyasal madde ile temizlik yapılması gerekmektedir.

İstanbul un her semtine ve İstanbul dışında bir çok noktaya servis hizmeti vermekteyiz.

Kalorifer tesisatı temizlenmesi gerektiğinde bir telefon açmanız yeter.

Bahçelievler ısıtma Tesisatı Temizlik Çalışmalarımız

Bahçelievler yerden ısıtma tesisatı temizliği

Bahçelievler kombi radyatör tesisatı temizliği

Bahçelievler merkezi ısıtma sistemi temizliği

Ev ve işyerlerine servis hizmetimiz vardır.

Kombim son ayarda ama peteklerim ısınmıyor, kombimin ayarını açmama rağmen evimin sıcaklığını değiştiremiyorum diyorsanız. Kalorifer petek bakım ve temizleme zamanı geldi de geçiyor demekte. Petek borularının içinde hapsolmuş bakteriler, çamurlaşmış pislikler borunun içinde ki ısının olduğu gibi aktarılmasını engeller. Petek temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaçlarla petek temizlik ve bakımını petekleri yerinden oynatmadan yapıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.